Баклава и базбуса всички арабки заслужават да вкусят - празнична 88

  • 28 518
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
easy мерси, почти съм готова със софрата, ще имаме гости всичките ми деца Simple Smile + 2 племенника + таткото на Ели (тоест бившия ми съпруг) Пълна къща Simple Smile
Нели ами то Судан си е почти Долен Египет май и ако не ме лъже паметта там се пазят и Мойсеевите Завети или поне това, което вярват, че е...

# 16
  • Мнения: 48
На мен ми излезна,че съм живяла в Тунис била съм бижутер и съм умряла от акохолизъм хахахаха аз пък въобще не пия алкохол никакъв.  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 206
ами Рени, нормално е, взела си си урока от предишния живот и затова сега бягаш като дявол от тамян от алкохола. Би било глупаво ако беше тръгнала да повтаряш предишна грешка... ама и ти си била по арабските страни Wink

# 18
  • Мнения: 48
Ех Наде май наистина съм си взела урока,че сега никакъв алкохол не близвам.Весело изкарване и от мен на празника. newsm44 newsm44 newsm44. честит рожден на Ели и от мен Наде!!!Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!
 

# 19
  • Мнения: 465
Rafaela това и мен ме запали. До сега се рових и смятах по табличките Simple Smile

Гледах моето и на хабибито... Всичко, абсолютно всичко ни излезе еднакво, освен държавата, в която сме живяли. Професия, характер, година на прераждане, обстоятелства на смъртта, всичко. Само дето аз съм живяла някъде в Албания, Малдивите или Мексико, а той в Белгия, Египет или Атлантида Simple Smile Сега поне знам защо толкова много ми хареса в Мексико Heart Eyes А и там се запознахме с младежа  Heart Eyes
Беше забавно, мерси!
Гледам и на другите са им излезнали интересни съвпадения Simple Smile
Аз много не вярвам в такива неща.. но пък беше интересно Simple Smile
Хайде момичета, до по-късно  Hug

# 20
  • Мнения: 3 215
Да си се разпиша и аз в темата.
Кате,и аз много си го харесвам момченцето - как хитро се подсмихва. Боята му е противоположна на "твоето" сирийче от предната тема,но и двете са ужасно сладки.
Рени, Латеа, Либра  Hug
Наайра, и аз въртя суча и все за храна мисля  Crazy
Наде, ама и ти не ми оставаш длъжна по храна, само че си по основното, пък аз сервирам десерта - допълваме се демек.Приятна семейна вечеря!  bouquet
Раф, зарибих се и аз с тази таблица - ако се чудите - била съм на държавна служба като оракул и жрец в древен храм в Судан  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 1
хехе Шехи,през коя годинаа? може да сме били от едно племе  Grinning  Hug
Чрез психологията се казва ,че момче си избира спътник в живота жена която прилича на майка му ,а момичето си търси мъж който прилича на баща си... макар и да не го осъзнават...
И аз реших да пробвам за баща ми, и се оказа ,че  е бил от Кувейт  Peace хех
не ми се вярва тези неща да са верни,но е забавно
 Hug на всички!
  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 215
Наайра, ми към 1200г...Направих изчисленията на Адам и се оказа,че бил диктатор.Като му казах,ме попита дали не съм объркала неговите изчисления с моите....   Crazy #2gunfire
Момичета, отивам да мия чинии и си лягам!Лека нощ и до утре!

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 22:12 от Old Sport

# 23
  • Мнения: 2 804
Момичета , честит празник на всички празнуващи края на Рамадана !  bouquet
Нека Новата година е изпълнена с много щастие и успехи за вас и близките ви ! Hug
Честито и на малките Ели и Диана , много здраве да имат и късмет в живота . Hug  bouquet
Аз съм под пълна пара и само ви надничам от време на време , но не винаги ми остава време за което ще прощавате .
 

# 24
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
А аз понеже се оказах един "много стар дух" според тия таблици, минах да ви нагледам и отивам да си върша мои си важни духовни дела. Mr. Green

Лека нощ и се дръжте прилично! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 333
Честит рожден ден мила Ели!  Hug


Успех във всичко с което се захванеш.
Късмет във всичко, което не зависи от теб.
И сбъдване на всичко, за което мечтаеш.


Честита рожденничка Вени   bouquet Hug Да е жива и здрава!

Олди Мерси за новата тема!   bouquet

п.с. Какво е базбуса?  newsm78

# 26
  • Мнения: 110
Добър вечер, момичета!

Олд, благодаря за новата тема!

Принцеске - рожденичка - да намериш твоя принц!

Момичета, как сметнахте в таблицата? Аз само като видях солоните и се обърках! Нещо не разбирам, ама съм си бъбрива аз - от цифри открай време не отбирам! така и не знам каква съм била преди.... еееех, невежа съм. Не, сериозно не мога да се справя с тази стройна система от цифри. Пък други умници от вас даже за мъжете си сметнали! 

магде, оправи ли ти се компютъра?       

близначета, как сте?

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
kyde ste se skrili, ah! 4estita temi4ka, nqmam kredor!

# 28
  • Мнения: 16
добро утро и честита нова темичка

# 29
  • Варна
  • Мнения: 909
Направих изчисленията на Адам и се оказа,че бил диктатор.Като му казах,ме попита дали не съм объркала неговите изчисления с моите....   Crazy #2gunfire
Joy Joy мдаа може не е изключено
Пък аз се оказа че съм била шпионин или бирник и съм умряла от убийство или скъперничество  newsm78,направо Ужас smile3556,успокоението ми е че духа е много стар ,решил да се поправи и се преродил в мен  newsm03 пък аз съм толкова добричка  Blush   Twisted Evil
Днес във Варна вали и понеже довечера ще пътувам това го отчитам като да ми върви по вода  newsm68
Айде лек ден и умната с преражданията  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт