Баклава и базбуса всички арабки заслужават да вкусят - празнична 88

  • 28 518
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 590
Old Sport, ако искате следващата тема да е "представете се ".След това може да се направи всеки ник нейм активен линк към мнението и да се поставят в първият пост на темата. .
Ето така .

Дуа

# 286
  • Мнения: 216
Дивиана-аз имах предвид точно това ,което предложи-да се кликва и да се отправя читателя към инфото Peace
Олд,Финикия не е наш ресторант,нашит го продадохме още 99 година,но храната беше същата,каквато и във финикия(собственика е познат на мъжът ми),но не сме ходили там от сто години Mr. Green
Шиланке-ми,че кой ще се сети къде и как действа нашата Амал-то и аз вече на съм сигурна...истински Щирлиц Joy
Наде-не си сънувала хубав сън Sick-а като сънуваш нещо такова не трябва да разказваш съня...така е при нас като сънуват лош сън-дават милостиня и не го разказват...пък знае ли човек,може вярно да завали сняг в Египет,а ти да си там и да ти стане студено-току някой ти наметнал палтото си... Mr. Green
Тед-да собствениците са Майк(по-точно Мохаммед)и Фатме съпругата му,освен това са доста по-възрастни от нас Wink-Майк работеше с големият ми девер на летището в Бейрут през 90те години,мислел да заминава на гурбет,моят девер му казал,че има братя в Бг,които имат ресторант,много им вървяло...та като дойде в бг отвори едно мини кафене-но после виж как му потръгна...др.път ще разкажа,че тръгваме

# 287
  • Мнения: 177
   Привет и от мен,мислех днес да си почивам,а то сто неща ми струпаха...
Олд,сетих се аз за училищата,ама като тръгнах да лягам...Значи в София има четири арабски училища-иракско,сирийско,ливанско и палестинско.И четрите са частни и няма особени изисквания за приема,освен да си платиш..Поне в двете в които ние сме се подвизавали.До скоро бяхме в предпоследното от изброените,а сега сме в последното.То май е и най-ново,ако наскоро не са открили и някое друго и аз да не знам.Учи се арабски,български и английски език.Децата започват да се учат да пишат в kg.1(нещо като пред предучилищна на 4г.) на арабски и английски,в kg2 вече пишат и по-сложни неща,а в 1 клас на 6год.,включват и българския език.На някои хора им изглежда много трудно ,едно 6 год. дете да пише и чете на три езика на 6 годишна възраст,но лично мое мнение е,че много по-лесно възприемат нещата(като имам в предвид себе си.)Има и държавни у-ща в които е включен като сип арабския.В София тези които аз зная са 76(арменското) от1-ви кл. и 18 от 4-и клас.
Ние нямаме палестинска жилка,но по лични съображения преместихме там децата.Иначе и от двете у-ща в които са учили мойте момчета има какво още да се желае...
На всички Hug и хубав ден.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 11:57 от magda_mm3

# 288
  • Мнения: 4 390
Вариантът и аз си го мислех,но не знам точно технически как да го направя.В смисъл,че така или иначе всеки първо трябва да се представи някъде  newsm78
Направете го в новата тема, която и без това ще пуснете, защото тази гони 15 стр. и й идва време да бъде заключена.
Всеки да си разкаже каквото иска в отделен постинг, след това, когато му дойде времето, ще редактирам заглавния и ще прибавям линкове срещу съответното име.
Или пък, тази от вас, която отвори новата тема, да ми пише на лични и ще й обясня как да го прави.
Теди, ForceVision мисля, че ще ти свърши работа.
DUA, ще се реализира идеята ти, значи. Simple Smile

# 289
  • Мнения: 3 215
Манел,добре, след малко пускам новата тема.Ще я променям,като се прибера,засега само щя е копирам.Изпозлвайте първите си постинги там,за да се представите накратко,а после ще пускаме линкове .Нъл' тъй  newsm78
Магде,благодаря ти за инфото!Дуа, и на теб  Hug Теди,добро извинение си измисли! Peace

# 290
  • Мнения: 16
здравейте аз пиша много рядко  но ви чета постоянно
за постинга за "запознаване" така да го нарека и аз съм съгласна защото и на мен ще ми е много интересно да разбера за всяка от вас поотделно.
пращам ви много усмивки

# 291
  • Мнения: 3 215
Заповядайте в новата "представителна" тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337238.new#new

Общи условия

Активация на акаунт