пак за Лондон

  • 100 868
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 214
Дано и аз  скоро да споделя  впечетления. Засега ще чета  вашите  мнения и ще  ви  завиждам благородно

# 151
  • Мнения: 1 073
Здравейте и от мен, последната седмица ми беше супер в отношения на пътуванията. За рождения ми ден на 5.12 бяхме в Лондон за три дни, след което заминахме за Виена и мисля, че изкарах една вълнуваща седмица в пътувания и емоции. В Лондон до сега не бях ходила и за съжаление времето, което прекарах там беше много кратко. Съответно и не успях да видя всички красоти и неща, които си бях набелязала. Страхотен е Лондон, но не е така украсен както Виена, например. В Хайд Парк имаше направен коледен парк с въртележки, пунш, ледена пързалка и мн други красоти. Изкарахме една вечер там в страхотно настроение.
Пожелавам на всички Ви приятно изкарване на идващите празници!

# 152
  • Мнения: 605
Момичета, този път не снимах много, направих 15-20 снимки  Embarassed, но в този студ просто нямах желание да снимам (пък и батерията ми е много кофти вече и пада след няколко снимки).

По-късно (след като сложа децата по леглата) ще постна 4-5 снимки от концерта.

# 153
  • Мнения: 605
Заповядайте  Simple Smile






сцената е различна (сменяше се на всяка песен)






и залата, преди да се напълни:



Enjoy  Simple Smile

П.С. Нещо не се справих с намаляването на снимките Embarassed Дано не е проблем.

# 154
  • Мнения: 4 784
Raffaello    bouquet!

# 155
  • Мнения: 3 215
Йеее, супер! Направо ни пренесе на сцената!Мерси много!!  bouquet

# 156
  • Мнения: 902
така и не видях Лондон и сега се чудя дали да не резервирам билети за края на септември newsm78 Дали ще е много студено- това са ми опасенията Rolling Eyes

# 157
  • Мнения: 3 215
Какво разбираш под много студено?   Shocked
Септември миналата година беше твърде приятен. Освен това и да е хладно, няма да са минусови температурите. Така, че спокойно си прави плановете. Peace
Може да уцелите Thamse Festival - голяма веселба пада по цялото поречие на Темза (от Лондон Ай надолу).
http://www.thamesfestival.org/
И малко встрани от въпроса ти - глобалното затопляне в Лондон и Англия изобщо се проявява в това, че зимите стават по-топли (летата - не).  Peace

# 158
  • Мнения: 592
smurfette, тази зима в Лондон за първи път падна сняг повече от 2-3 см и бяха "втресени" та чак обявиха извънредно положение. А след три дни нямаше нищо. А тревата на нова година беше по-зелена от тази пред блока ни. Така че смело напред! Определено времето там ще е приятно!

# 159
  • Мнения: 3 215
Е, чак пък за "първи път" ... Но е факт, че настана хаос и веселба за малки и големи  Mr. Green

# 160
  • Мнения: 592
Имах предвид по-дебел. Иначе моите хора ходят по фланелки в януари- навън. Да не повтарям, че всички бебета независимо от сезона са БОСИ! Тук съм наистина  #Crazy

# 161
  • Мнения: 4 784
така и не видях Лондон и сега се чудя дали да не резервирам билети за края на септември newsm78 Дали ще е много студено- това са ми опасенията Rolling Eyes
Въобще не се чуди, резервирай смело!
В Лондон времето е прекрасно! Никога не е нито прекалено студено, нито прекалено топло. Просто преди да тръгнете се поинтересувай за температурите по време на престоя ви, вземи подходящите дрехи и действайте. Peace

# 162
  • Мнения: 902
така и не видях Лондон и сега се чудя дали да не резервирам билети за края на септември newsm78 Дали ще е много студено- това са ми опасенията Rolling Eyes
Въобще не се чуди, резервирай смело!
В Лондон времето е прекрасно! Никога не е нито прекалено студено, нито прекалено топло. Просто преди да тръгнете се поинтересувай за температурите по време на престоя ви, вземи подходящите дрехи и действайте. Peace
Януари т.г. бях в Барселона за седмица и времето не беше хубаво, т.е. някъде към 5-8гр. и пронизваш студен вятър. Това, което ме притесни е да не стане същото и в Лондон. Четох в един чужд форум, че по това време времето застудявало много, но това според критериите на един лондончанин Confused

# 163
  • Мнения: 3 215
Никой не ходи в Лондон заради времето  Peace

# 164
  • Мнения: 902
Никой не ходи в Лондон заради времето  Peace
Е, ти каза нещо Laughing Ясно, но не искам да измръзна като в Барса, за това и попитах. Предполагам, че няма да е зле толкова. Сега големият проблем е резервация на приличен апартамент на удобно място. Доста ще се озоря като гледам какви са цените Shocked

Общи условия

Активация на акаунт