пак за Лондон

  • 100 948
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 109
Мерси много! Значи ще вземе комбиниран билет!  Peace

# 721
  • Мнения: 124
За Мадам Тюсо си вземи предварително билет. Преди 10 дни, когато бяхме там - опашката беше до входа на Regents Park. #Crazy
Много хора, страшни тълпи от ученици и малки деца и .... япоснки туристи - отказахме се моментално Simple Smile
А и 26 лири нещо не ни се даваха за толкоз восък  hahaha Друго си е 20 лири да дадеш за мюзикъл Peace

# 722
  • Мнения: 5 689
А за мюзикъла колко дни предварително ли си взехте билети?

# 723
  • Мнения: 166
Вчера платих билетите за 25.11 Flashdance, след това се получават на касата на театъра между 18.30 и 19.00 в деня на представлението.

# 724
  • Мнения: 119
И да знаеш  , че не бива да гледаш цените на сайтовете.
Почти винаги се намират билети за представленията  на 50 % от цената.

# 725
  • Мнения: 124
А за мюзикъла колко дни предварително ли си взехте билети?
5 мин. преди да тръгнем за летището - 48 часа преди спектакъла! 
Незнам дали сте споменавали ТОЗИ САЙТ, но аз от тук ги взех. Най-евтини бяха там!

# 726
  • Мнения: 119
Провери цените и тук :

Half Price And Discount Theatre Tickets
http://www.tkts.co.uk/

# 727
  • Мнения: 166
Аз резервирам от тук http://visitlondon.eolts.co.uk/. А в този сайт http://www.theatremonkey.com/SHAFTESBURYstalls.htm са отбелязани местата, от които видимостта е намалена или ограничена. От моите проучвания намалените цени на билетите са точно за тези места (естествено). Но първият сайт "пуска" и добри места. Поради тази причина проверявам често и резервирам, когато ми допаднат местата.

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 05:40 от delda

# 728
  • Мнения: 4 422
Добре де аз ли нещо не разбирам ..На сайта ,който дава роси боси са най-евтини,там цените са от 20 до 27 паунда основно,а вашите сайтове са по 35-39 и нагоре и то пише след намалението.
Къде е уловката.
Ад тъкмо се чудя кой да резервирам.
Всъщност като почна да резервирам цената става от 20 на 40 паунда  Twisted Evil
Явно ще трябва да се поровя още.

Сега като ровя за декември билетите са скъпи обаче на делта сайта дава най-ниски цени за някои..

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 10:26 от mimozata

# 729
  • Мнения: 166
Ето, и тук http://visitlondon.eolts.co.uk/index.php?pg=72&action=qsearc … type=D&qqty=2 видях за около 20 паунда за определена дата, но провери къде са местата. Същото важи и са сайта, даден от роси. Има и сайтове, в които се плаща допълнително за получаване на резервиран билет на касата в театъра.

# 730
  • Мнения: 124
Аз мога само да кажа за моя сайт - като тръгнеш да резервираш - ти си избираш къде и в коя зона - системата ти предлага автоматично места срещу въпросната цена, ако не ти харесва, системата ти предлага ново места и така, докато решиш кои са "твоите" места. Ние бяхме на балкона, точно в центъра на балкона. Видимост- 1000% ПЕРФЕКТНА. Най -добрите места за 20 Лири! Верно от високо, но аз съм далекогледа и по принцип обичам да гледам отдалеч и отгоре - така се вижда всичко, всеки детайл. Не искам да гледам пъпките на главния герой Mr. Green Който иска да е долу на първия ред - плаща най-високата цена и всичко е ок.

Всички места с ограничена видимост са изписани изрично!

Все съм на мнение, че всички места , без тези с ограничената видимост са идеални! Важното е да си там и да се насладиш на изкуството. Местата в салоните са толкова скосено амфитеатрални, че само ложите от страни са с намалена видимост според мен. Може би и долу има някъде места , където са с огран.видимост заради прожекторите. Но на всеки салон може да се види схемата на местата в нета.

Това е като в самолета - вечно се блъска народа къде ще седне, а всъщност няма значение къде ще си - самолета вози
всички  Mr. Green

Редактирам.... Това е сцената на Aldwych theatre


Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 13:44 от rosi_bosi

# 731
  • Мнения: 166
Важното е да си там и да се насладиш на изкуството.

 newsm10

# 732
  • Мнения: 330
 newsm78 Да питам, това летище на кацане на Wizz Лутън в град Лутън ли е, че не ми изглежда много близо както го описват в сайта на Wizz. И цена от 200 лева на човек в двете посоки добре ли е до Лондон?

# 733
  • Мнения: 119
Цената е добре според зависи за кога . Най-ниските цени в двете посоки започват от около 70 евро и стигат до 250-300 евро ако е от днес за утре например.
Лутън е на 50 км. от Лондон и се пътува 1 час и 10 мин. с автобус до централен Лондон.
Само Хийтроу е близо до Лондон и има метро до централната част на града (като изключим Лондон Сити , но ме съмнява някога да имаш полет натам)

# 734
  • Мнения: 4 422
Роси боси аз гледам цени за 27-28.12 и за 20 паунда няма,явно заради празниците.А 100 -120 паунда за двамата няма да дадем.Ще търсим още. Ако не др. път
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт