Дъжд вали и вятър вее, а АПРИЛчето се смее!!

  • 13 049
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 751
Кали какъв грах даваш от замразените или от консерва?
Замразен, от Фантастико  Peace
Люспите дразнят стомаха, дори и пасирани  Peace

# 241
  • Мнения: 70
Благодаря ви за комплиментите момичета  Heart Eyes

Миленни, много си готина.

Честно да ви кажа, и аз останах шокирана от заплащането на детегледачките. На моя колежка приятелка се наложи чрез агенция да си намери такава, и плаща 600 лв. и то само за 2 седмици  Shocked През останалото време от месеца майка и гледа детето.
Аз проблем засега с гледането на беба нямам. Майка ми е почти постоянно с мен  Embarassed Не че не мога да се справям и сама, но без нея не мога да работя от вкъщи. А като стана въпрос за връщане на работа, аз съм сигурно следващата след Лурдес. Може би до нова година ще съм в офиса вече. Така искам, пък  и се налага. От вкъщи няма да стане, но за начало устройва и мен и шефовете. Иначе след като тръгна на работа майка ми ще е детегледачката. Проблема е само, че ще трябва да живее с нас в София  Thinking А за домакинството какво да ви кажа, ами мързи си ме и мен, а и предпочитам докато не работя да отделя цялото си внимание на Дари. А ако майка ми я изведе на разходка започвам едно лъскане на апартамента, та чак до припадък (и аз като Аквариел). Или всичко или нищо.

Абе мами, тези които кърмите как разбирате колко изяждат? Мерите ли ги?
Дари например когато се наложи да яде от шише изяжда средно между 170 и 190 мл. Досега имаме само едно заместено хранене - на обяд със зеленчуково пюре и в повечето случаи изяжда цялото бурканче от 190 гр., а останалите хранения са кърма. Вече е опитала доста зеленчуци. Аз само на първите 2-3 зеленчука спазвах принципа на захранването, после взех да и давам всеки ден нови и различни. Днес за първи път и дадох плодово пюре на обяд за десерт - круша, ами няма 2-3 лъчижки, омете цялото бурканче от 80 гр. Абе изобщо никакви проблеми не съм имала с нея за захранването, пу пу. Аз се бъзикам че е добро прасенце, каквото и дам все яде  Laughing

Хелън
, яж си пастите бе жена. Аз сладко може да не обичам много, но без сухи пасти балкан не мога  Naughty С кисело мляко ги обожавам просто.

Сисее, браво на Дани, как добре си качва детето. А как е той? Оправя ли се?

Алокация, и при нас се случи същото няколко пъти. Просто и дай някое по-разхлабващо пюре, и както ти е казала Доли спри картофа за няколко дни.

Верчо, така ме запали по тази мацка. Цял следобяд я слушам. Много обичам да слушам такава музика, без значение от настроението  Peace

Айрин, аз пия всеки ден по една бира. И то откакто кърмя, преди това ми горчеше и не пиех. Ела сега да видиш - пия я като вода  Blush

Ау, прекалих пак с писането, ще извинявате   bouquet
Хайде отивам да си лягам, една вечер да е преди 12ч.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 23:09 от Bibobibo

# 242
  • София
  • Мнения: 289
Ласи много ти благодаря за съветите, много ми помогна  Hug

Кали мерси  Hug

За сладкото аз се повредих от бременността, до преди това не вкусвах сладко, не ме блазнеше и можеше да не се сетя да ям с месеци, да не кажа година, а сега съм като наркоман, ако не си хапна нещо шоколадовко откачам. Даже в един от дъждовните дни когато нямаше как да излезна забърках пюре от тиква, защото му направих адски много на Ради със захар какао и прясно мляко и го изсмуках за секунди  Embarassed

# 243
  • Мнения: 4
Привет мамчета Grinning
Много сте щури всичките! Едвам смогвам да ви изчета и хоп още няколо страници сте изписали, ама направо сте страшни, побърках се от четене  #Crazy #Crazy #Crazy
Благодаря ви за пожеланията. Вчера станахме на половин годинка Party, и за късмет бяхме мнооооого кисели  Sick Sick цял ден на ръце

Честити половин годинки на Янина Blankinia,Габриела на t_ilieva, Дария на Bibobibo, Никола на july1979 и София на teoileo!
Бъдете живи и здрави, за радост на мама и тати!



Относно храненето и ние изяждаме около 170-180г., тъй като в последната седмица ми намаля кърмата, се наложи едно от храненията да ни е АМ. И така се реших и аз да захранвам...та първо почнахме с пюре от тиква+ябъла...мммм голяма вкусотия, сега сме на ранни моркови, и него го хапваме с охота,...стигнахме до половин пюре от 125г., в др. сен ще и правя от домашно картофче,...пък ще видим

Хелън и аз съм същата ,...ако не си хапна нещо сладинко и не мога....а мъжа ми вика Ванче Дебеланче,.. ама к'во от туй мен ми не дреме.....а пък който не ме харесва да не ме гледа.... Laughing
 За домакинството, обожавам да гладя дрехи,...някака успокояващо ми действа. За чистенето също, амо че в последно време "няма време"
 Преварявам водата като редувам розов Девин и чешмяна.

Малее прекалих....ще ме прощавате, ама отдавна не съм писала  Wink
Лека, мека и по полека със дюшека !!! Laughing Laughing Laughing

# 244
  • Мнения: 121
Опии и аз в кюпа!   newsm65
Честити месечинковци!   bouquet
Честит рожденник на Халиотис!
  bouquet
Пак много въпроси, ама само тук там ша пиша  Mr. Green
1-во  Ценителката моментално да изскачаш на подскоци от дупката да не идвам аз, че такава мечка щи спретна, че ша ми станеш само на иконки с гусита. newsm65
2-ро Сисе къде тий гъзеца, че не разбрах, дал не си се гледала в някое огледало от тия дет ги има тука в Дома на хумора? newsm78 newsm65 /ако трябва да пусна линкче  Wink /
Доли не се панирай пак моля те!  Hug
Голди и аз ходех на работа и имах първолак- не е невъзможно. Дори е по-добрия избор според мен. Peace
Хелън -и мен ме тръскат твоите болести- не ми се домакинства и ям мноооого сладко. А за нощните хранения- нямам спомени откакто Стефко спи при мен.  Wink Но най-лошото е че от 2-3 вечери умишлено го слагам първоначлно в неговото легло, за да имам малко време за себе си.  Embarassed След което си лягам и отнасям плувката.  Sleeping И нещото, което ме събужда е крачето на дребосъка забит в корема ми.  ooooh!  Crazy Е това немога да го разбера как го правя- насън като се размърка си го премествам, затапвам му устата и хич нямам спомен.  Sick Ама тая нощ съм решила да се самонаблюдавам ще спя само с едното око.  Sneaky newsm65
Алоказия, точно днес и Стефко беше със същото ако, но по-скоро като размекнат пластелин. И следобяд го оставих на кърма, а вечерта преди банята вече се изака с нормално лепкава консистенция.. пфу ама че съм подробна!  smile3538
Бибо, Милени много сте готинки.  Peace


голяма съм офцЪ- още един пост дълъг цял километър го затрих с едно кликване  #Cussing out Rage Rage Rage Banghead Banghead Banghead
Отивам пък да спя!  smile3515

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 00:07 от hiksita

# 245
  • Варна
  • Мнения: 289
Мммммм, едвам гледам, гроги съм и пийнала Crazy,ама да ви напиша и аз нещичко, че в последно време хич нямам Rolling Eyes, че баткото, вече малък мъж на 5  Mr. Green не е на градина, надявам се от другата седмица вече да е Praynigче лудвам.......... smile3534 Пиййнахме, хапнахме порядъчно, Макси се зарадва на подаръците си и паричките, напълнихмме ваната да плава една лодка и.....голяяяяям кеф JoyAquariel-Стана ми мило, че попита за мен  Blush  bouquet Сега малко подред, каквото се сетя- за климатика-със Самсунг сме-супер е-нямам никаква забележки Peace Мнооооооооооооого обичам сладко, не мога и ден без него, още си е загадка за мен, как за 3 месеца свалих 19кг, без диета #Crazy(но пък с много хойкане по улиците smile3521 А пък домакинската работа....какво да кажа, върша си я, няма как, готвя почти всеки ден в къщи-всичко вече мога  Blush Не обичам да бърша прах, обичам прахосмукачката Laughing Абе момичета, много често акото на Мики е зелено, а не мисля че и е студено.... newsm78 Трябва ли да се притеснявам? И едно такова гъсто и миризливо.... Sick Grinningdoly_dog-Надявам се бързичко да минава този период и да се окаже зъбченце Praynig  bouquet О да, сещам се някой спомена за падането, че едва ли има такова бебче, което още не е.....ами Микаела още не е и се надявам да не стане ( Максим като бебе не е падал от никъде, а беше мнооооооого шавлив PeaceОх, исках да пиша още на много от вас, но сили нямам smile3507 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ЗА МОМЧЕНЦЕТО МИ  bouquet

# 246
  • Мнения: 319
Влизам в този късен час само да ви напомня,че следващата тема е от мен /вече е готова/ Peace някой да не се засили да прави,че ще ми отиде труда на вятъра WhistlingАйде пишете повечко,че.....да мятаме другата!

Хиксииии не съм се гледала в такова огледало бе жена!Искам да кажа,че за моето тяло гъзеца си ми е голям и един щръкнал...имам малко негърско дупе или по скоро стойката ми е като на патка  Mr. Green


ай наредих се порядъчно ,да ходя да си лягам при Дани!Лека нощ!!!

# 247
  • Мнения: 139
Здравейте!
Аз в момента съм много тъжна-плаче ми се! Съжалявам,че ще ви натоваря! Искам да ви спиделя нещо,но ме беше срам,обаче вече не издържам! С мъжа ми сме разделени вече повече от 2 месеца! Причините са страшно много-откакто си роди Милена той стана адски груб,престана да се грижи за нас и тн! Спря да я къпе,прибираше се в 00 часа,когато беше на ваксина лъжеше,че има работа и не идваше,не ми помагаше,когато баба ми влезе в болница го молих 4 дни да гледа бебе за 1 час,за да отида да я видя и това така и не се случи! Поводът да не издържа и да искам да ви споделя-днес ми звъни в 10 часа и казва,че едни наши семейни приятели имат днес годишнина от сватбата и ме помоли все пак да отидем заедно! Съгласих се и отидох! Там той реши да даде пари за детето пред всички и даде 50 лв като каза,че е мн зле и няма повече! После извади пари и се оказа,че има в пъти повече! Няма да ви описвам колко унижена се почувсвах пред хората и пред себе си! Беше взел и колега от работата и се стигна дотам,че каза,че той ще плати,за да ми даде Калоян още поне 50 лв Cry Никаго не съм се чувствала така! Цялото ми огорчение ескалира и ни издържах и заплаках и си тръгнах! Почувствах невероятна балка и то не е свързана с парите-мисля,че е ясно,че въпросът е принципен! Семейството ми е доста добре финансова не е това проблемът! Просто за съжаление тези 50 лв изразяват цялото му отнашение към детето ми Sick Откакто не сме заедно не е поискал да я види-все аз го ръчкам,не пита как е и тн!
Страшно се извинявам,че ви натоварвам с проблемите си,но много имах нужда да споделя с вас  bouquet

# 248
  • София
  • Мнения: 125
reiana, мила, страшно съжалявам за случващото се с теб  Confused. Много пъти тук сме обсъждали мъжете си и май се налага изводът, че е налице отрицателна промяна след раждането на мъниците.  Вкъщи също имахме доста конфликти и много се промениха нещата, а само времето ще покаже дали е за добро или не. Надявам се вашият татко да си осъзнае приоритетите в живота, а ти да имаш сили да му простиш. И недей да криеш мъката си, плачи си, споделяй, така ще ти е малко по-леко   Peace

# 249
  • Мнения: 139
Коалката мерси за успокоението Hug Просто знам,че не е тук мястото-общо  взето обсъждаме весели неща за дечицата ни! Извинявам се! Точно това е проблемът,че не мога май да простя такива неща,а въпросът ,който ме измъчва най-много е дали си струва да простиш на човек,способен да се отнася така с жена си и детето си Cry

# 250
  • София
  • Мнения: 125
На въпроса дали си струва да простиш никой не може, а и няма право да ти отговаря, то си е вътрешно усещане и само и единствено твое решение   Naughty. В момента си прекалено огорчена, за да взимаш окончателни решения. Дай си време  Peace.
И не се притеснявай, че не е тук мястото да споделяш, напротив  bouquet Нали някой малко по-нагоре ни определи като голямо италианско семейство  Joy
Пожелавам ти хубаво да се наспиш, на сутринта нещата винаги изглеждат мнооого по-добре   Hug

# 251
  • Мнения: 4
Reiana, много съжалявам за случилото се. Неискам и да си представям как се чувстваш, колко огорчена и обидена си от тази случка! В крайна сметка всички мъже са една порода ГОВЕДА, вари ги, печи ги,...все същите си остават! Едно ще ти кажа никой мъж не заслужава сълзите ти, притесненията и тревогите ти!
Радвам се че споделяш с нас, защото споделената мъка е половин мъка. Ние всички сме с теб и вярваме, че всичко ще се нареди.....вярвай и ти. Поплачи си да ти олекне, но недей да плачеш много , че не си заслужава.....каквото е рекъл дядо Боже това ще стане!

# 252
  • Мнения: 139
В бебето благодаря ти за оптимистичния пост Heart Eyes Много ми е огорчено-всике път в парка или някъде другаде като видя детенце с баща си-как се обичат очите ми се пълнят със сълзи и не мога да ги сдържам Sick Спирам вече да се оплаквам Cry

# 253
  • Мнения: 4
Нали затова сме тук, освен радостите да споделяме и мъките и тревогите си. Гледай си Миленка, радвай и се ....вярвам че нещата ще се оправят! Вашият татко да не е изпаднал в следродилна депресия?!?!?! newsm78
Малко шегичка надявам се да не се обидиш.

# 254
  • Мнения: 139
Няма да ти се обидя в никакъв случай Peace Незнам в какво е изпаднал,ама много се е увъртял и май трудно ще излезе оттам Crazy Cry Ох много ве е срам от това,което споделих-все едно сам половин човек като нямаме тати! Така се чувствам Hug

Общи условия

Активация на акаунт