Дъжд вали и вятър вее, а АПРИЛчето се смее!!

  • 13 028
  • 280
  •   1
Отговори

Анкета

Какво кафе предпочитате???

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 270
  • Мнения: 319
Привет!
reiana какво да ти кажа...дай си наистина малко време,защото ти предстои взимане на трудно решение!Ако си сама по така,но това касае и Милена!Дано изхода от тази ситуация е само във ваша полза /твоя и на Милена/ Hug
isane в Троян ли бяхте или в някое село там?Щом казваш,че е имало минерални басейни може би става въпрос за Чифлика Wink аз много обичам да ходя там...въздуха е толкова различен!Аз имам намерение да кръстим Дани именно в Троянския манастир,но остава за на пролет Peace ако някой пак не ми попречи  Sneaky
Goldie казаха ми за една бивша детска учителка,която взимала по 10лв на ден...и аз се опулих,защото това е малко,но...!Абе да не ми се налага да опирам до детегледачки...ако взема някоя 20 годишна мъжа ми да не вземе да  Whistling не,че аз съм на 50 години де Mr. Green Сестра ми помага,майка ми...не се оплаквам!
t_ilieva сори,бях останала с други впечатления Peace
hiksita ние двете с тебе сме мами-патки GrinningЦиците напред,гъза назад....кой кат нас Mr. Green

# 271
  • Мнения: 200
Добър ден Wink
Благодаря за кафенцето и за хапването...ето и музичка Тра-ла ла
Ние днес ще пропуснем излизането че го дават да вали и при нас се е намусило (мусито  Smile) много, ще си кесим унас, ще гледаме някой филм, ще си пеем песнички и така Wink
Мойто дзверо заспа и аз отивам да дръпна една моп и да сгъна едни дрехи от простира (тъпняяяяя)  newsm28   prostor Sneaky superuu ох айде че прекалих и аз с емотиконките clock

Голди ужаснен период си имала  Sad  Какви са тия мъже (мъже силно казано!!!) бе, да го хванеш и да му изкъртиш манерката  bambam fight RageВажното е че сега всичко е наред и си щастлива.  Hug


isane  много хубаво сте си изкарали-браво. Снимките са красиви  Hug

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 242
milenag като гледам доста добре си хапва Косьо. По принцип вече почват да наддават по-малко, около 400гр си е супер. Ники имаше такъв период към 7-8 месец, ядеше много, а за един месец не беше качил нито грам., само на ръст беше порастнал. Мисля, че нямаш повод за притеснение

isane добре дошла, случили сте на време.  Hug 

Milenni непременно да кажеш какво е казал офталмологът. Доколкото знам кривогледство се лекува с очила, а при нашите бебчета как може да стане  newsm78

# 273
  • Мнения: 6 712
Реянка, мила силно те прегръщам! Hug сигурно много ти е трудно Sad
Абе тия мъже.... #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire
но са ти казали и другите мами, не взимай решения, които са прибързани, ще се оправят нещата, сигурна съм. Ще видиш! Hug

# 274
  • Мнения: X
Аз се намърдвам за малко пред компа да ви питам нещо ...и го забравих. Ама както и да е! Друго ша питам-ние най-накрая (разгеле) сме на консултация в петък по ракиено време (демек на обед) и ако Самуил е благоразположен (разбирайте-ако педи не прецени, че е болен) ще му излезе късмета с една противохепатитна ваксина. И тъй като знам, че се бие в 6 месец, проблем ли ще е ако му я бият по-рано (по-рано, по-рано...една седмица по-рано)????
 Друго да питам-от кога можем вече да ги учим да пият от шише не с биберон, а с тези по-големите накрайници-не знам дали ме разбрахте-дето са преходни едни такива и само като смучат хлапетата-тогава тече от шишето....ей ама го обясних....
 Някой чувал ли е (или ползвал)един друг спрей за нос - не Стеримар, а Диснемар??? Пак е морска вода и пише че е спешъл за кърмачета и бебета. Аз последния път такъв купих, ама като не съм го чувала.....
айде горе главата, като измисля още-пак ще питам

 ААААААА сетих се-абе от няколко дни страшно много ме сърби белега от операцията, ама направо съм като крастава, само се дръгна. По принцип съм чувала, че рана сърби като зараства, ама то минаха 6 месеца, отдавна трябва да е зарстнала. Някой друг да каже че и при него е така????

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 13:11 от Анонимен

# 275
Добър ден и от мен!  bouquet

Исках да пиша разни глупости, но постовете на Реяна и на Голди много ме разстроииха!

Реянче, мила, гадая само как се чувстваш! Искам да ти кажа само, че трябва да говориш за това! Ако ти е неудобно да споделяш тук, говори с твои близки, защото когато човек таи такива работи в себе си, мисълта му играе много лоша шега и се вкарва в големи филми. В такъв момент трябва да споделяш, за да запазиш реалната си преценка и тя да ти помогне да вземеш правилното решение. Само ти знаеш кое е най-добро за теб и за Миленка, но ти трябва ясна мисъл, за да го намериш. Затова говори или пиши! Когато чуеш/прочетеш мислите си, ги виждаш някак си отстрани и си даваш по-ясна сметка за нещата. Желая ти да се справиш със сила и достойнство с това изпитание!  Hug

# 276
  • Мнения: 319
Понеже се стягаме с Дани да излизаме пуснах новата тема  ей я ЦЪК
Обърнете внимание на един подобен надпис най-долу:
Най-доброто от нашата италианска фамилия

# 277
  • Мнения: 139
Здравейте момичета!  bouquet
Първо искам да ви кажа,че страшно много ви обичам и много ви благодаря за цялата подкрепа и отделено време! радвайте се на това,което имате и дано на никого не се случва такова нещо Hug
Голди невероятна си-просто страхотна-истински ти се възхищавам! Преминала си през ада-много силна жена си  bouquet Най-много боли от предателството в най-важния и труден момент,от това,че виждаш как всички мечти и представи ти се сриват пред очите! А най-голямата болка е от пренебрежението към детето! Боли повече от физическото-защото и мен ме е удрял и то пред детето,повече ме боли душата!
Ванче знаеш ли колко ми се иска да гледам себе си,но както вече казах-боли ме всеки път като видя детенце с баща си! Историята в моето семейство се повтаря-баща ми е същият! Цял живот ме е боляло и съм се кълняла,че с моето дете няма да се случи такова нещо! Sick
Знаете ли кое е най-странното-че той ме караше много да имаме детенце-през цялата бременност беше перфектен-непрекъснато говореше на корема,галеше го,пееше,чакаше! И честно да ви кажа започвам да си мисля,че не я абичя,защото не е момче! Той казваше,че не иска друго,приятелите му дори му се подиграват,че има момиче #Cussing out
Ласинка благодаря ти Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,
След като се включих във форума, днес докато Ви четях се опитвах на ум да запомня отговорите си. Простете ако за момента не се обръщам лично към Вас, а само по темите.

В личен план промяната и на нашите взаимоотношения с таткото се промени, но се познаваме отдавна - около 12 години и диалога и компомиса  ни спасяваше от конфликти и той се научи да ме търпи а аз да приемам закъсненията му след работа(когато най много ми се иска да му връча най-съкровенното). И аз се присъединямам към съветите и близостта, която оказвате на Реяна.

За захранването, там съм доста разколебана, за момента не съм много настоятелна, днес му дадох HIPP с тиква и картоф, защото беше неспокоен и аз си помислих че имаме режим и иска другата храна, а той мрънкаше и лапаше, знам че една майка си го беше обяснила, с това че досега са свикнали с постоянството на млякото и времето между лъжиците без приток на храна ги изнервяло. Но се опитвам да му давам вода от едно шише на НУК, подобно на тези магически чаши, за след 6 месеца, което е с по голяма дупка и не с нормален биберон, за да може да си регулира глътката. Той вода така и не пие, и си мисля че това е начина да го науча.

За оченцата и ние го имаме, педиатърката ме успокои и каза че се дължало на мускула който ги движи и до годината ако не се оправи, тогава се предпиема нещо.

При никнене на зъб, един от симптомите може е да си държат и търкат ушите, все едно ги болят.

За работата - от месец се опитвам да работя от къщи. Незнам дали се получава, само че ми беше трудно да се настроя и един проект за календар от 7 страници го мъча вече месец, ако ми го одобрят ще трябва да се стегна, за да пратя за печат. и аз като Верчо (само с нея се познавам лично, и често се оглеждам за червената количка с кръговете и Ава в нея в Борисовата) съм в областта на рекламата, в самостоятелен отдел в голяма фирма. Не исках да изоставам и малко се страхувам за мястото, защото там ми харесва.

# 279
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
............

Milenni непременно да кажеш какво е казал офталмологът. Доколкото знам кривогледство се лекува с очила, а при нашите бебчета как може да стане  newsm78

Педиатърката ни каза, че са много малки за очила и след подробен преглед от детски офталмолог при потвърждаване на диагнозата - оперативно лечение, а очилата са след това, ако се налага все още. Всъщност има и вариант лечение с очила, но всичко зависи какъв е точно проблемът. Специално при Хриси, ако се потвърди заболяване като на татко му - вариантът е само операция  Confused. За пример даде собствената си дъщеря, която също е била с кривящи се очички - напълно се е излекувла, но с 2 операции. Аз продължавам да се моля  Praynig всичко да отшуми.

# 280
  • Мнения: 319
Къде гледате???Има нова темаааааа....в предния си пост съм сложила линк към нея Peace

Общи условия

Активация на акаунт