Нова усмихната седмичка 4.07-10.07

  • 8 883
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте и от мен сладуранки! Кофти време навън, спи ми се...обаче бачкане ме чака та свят ми се вие. ох, както и да е. Пожелавам ви лека и весела седмица. нека усмивките ви греят денонощно, нека лошите мисли останат в миналото а положителните емоции да се множат! Joy Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 533
Здравейте Мацки

Хубава седмица и от мен Sunglasses Sunglasses

Mur, верно си е за  Shocked ... и аз имам една приятелка, дето и с двете бременности си припалваше, даже изнамери една книга, дето един френски доктор писал, че ако си заклет пушач, стресът от спирането на цигарите можел да се окаже по-вреден от пушенето на някоя и друга на ден (да бе....) .... та тя си я размахваше тая книга и така. Confused

Svetli, и аз така с грип .... Тъпото е, че ме хвана тамън след кекса около ову ... и сега се мъча, без никакви лекарства, а то гърло, кашлици, хреми ... пих само някакви неоангини, дето не пише на листовката да са противопоказни.... Някой да знае нещо капки за нос, такива работи?

BAN, честито кръсница! Било хубаво човек да стане кръстник, заработвал си добра карма Grinning И аз така установявам, че нямам никакъв подход към малките дечица - бях една седмица при племенника, с нищо не успях да помогна в гледането му ...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Ей ме и мен девойки ! Дравейте !  Grinning
Нашата събота и неделя мина под лозунга на Жилет и погледа на Стоичков . Детето се представи добре според мен , но това се оказа недостатъчно . Трупаме опит в надпрварата , че още колко такива ни предстоят в живота ...  Grinning .

Кръщенката мина чудно Grinning  , закачихме само финалните кадри от църквата , но нямаше друг начин .

Пргестерона ми е добре .  И за всеки случай ще пия от следващия цикъл Утрогестан за 10 дни по 1табл. от 15ти ден .  И така лятото , а на есен с нова песен  Mr. Green !

Е , това е от мен !
Успех на всички ! Grinning

# 18
  • Мнения: 634
Здравейте и от мен Simple Smile
Сега и аз да ви се оплача...в петък започнаха едни ужасни сърбежи, парене, просто беше ужасно  Sad
В събота сутринта отидох на лекар и какво се е случило с мен....гъбките ми се активизирали след всички 4- месечни антибиотици и единственото което мога да правя е промивки със сода и лайка и крем Низорал.
Сега се поуспокой малко, но от време на време пак започва да ме позасърбява Sick

Хубава и слънчева седмица Grinning

# 19
  • Мнения: 1 441
Eeeee, Моренка, не се ли класирахте при Камата?  Rolling Eyes Жалко!
Нищо тепърва колко състезания ще печели момчето ехееееееееееееей....... Wink

За хормоните - аз си знаех, че са ти ок. Ама все пак поздравления..... Grinning

# 20
  • Мнения: 105
  sohappy55Ехо ха добър ви ден и от мен. И нашето кръщене мина страхотно. Малкия дундьо Гален се държа наистина като Мъж. Една сълза не пророни само пощеше и дърпаше попа за брадата. Накрая успя да му гепи и очилата, а горкия поп докато успее да си ги върне се сдоби с по една лига на стъклата голям смях падна, а пък нашия си сложил пръста на устата и вика шъъъъът. В събота ходихме до Созопол с намерение да изложа кръшна снага на пясъка, но пък то едно времее не е за приказване. В неделя същата работа един вятър и дъжд и днес същата работа от сутринта не е спирало да вали. То тва лято съвсем се сбърка не остана време за плаж.  Другта седмица си давам малко почивка ще ходим на Берковица страшно ми харесва на планина повече от колкото на морето.  Това е за сега много  Hug Hug Hug и целувки на всички успешна и бебеносна седмица.

# 21
  • Мнения: 3 154
Фреш, за носа мога да ти препоръчам едни "инхалатори" - пъхаш в ноздрата и вдишваш - Витко се казват (или ако нямат точно това все ще има нещо подобно в аптеката) или има едно мехлемче на билкова основа, което се маже от външната страна на носа. Това е, което аз се сещам и е безобидно...

Моренка, хващам си Д-то и идвам и вдигам скандал на Стоичков що не е взел нашия човек Twisted Evil А ако скандала не свърши работа, ви пожелавам успех следващия път Heart Eyes

Аз пък да ви се оплача...  града ни е наводнен! Сега се връщам от поход със свеки - ходихме да клюкарим покрай реката какво е положението... и  #Crazy Парка е залят целия, постройки, фирми... всичко плува във вода! Даже два блока са ги евакуирали, защотото водата е заляла входа и е стигнала до ел. таблата.... Направо ужас, кошмар! (даже снимки правихме, може по-късно да ви покажа за какво иде реч). Тей че утре ако не се вясна да знаете, че може и да съм се удавила... Е до дома още  не е стигнало, щото сме по-нависочко, ама сега чух, че са пуснали язовира Ястребино и... може и до нас да дойде Rolling Eyes А и още вали... и не смята на спира ooooh!
Щастлива, бебеносна и най-вече суха седмица ви пожелавам!

# 22
  • Мнения: 1 329
Ха честити ви кръщелници на всички лели!

Моренка,
нема да съ плуашиш! Да го нацелуваш малкия по бузите и да радва мама и тати...

Бан, то те наш`те мъже, май на обучение ще ги пращаме.
 smile3529
Какъв е този срам, какво е туй чудо. Ако беше  някоя кръшна кака - хич нямаше да се дърпат 4470

# 23
  • Мнения: 1 441
Бан, то те наш`те мъже, май на обучение ще ги пращаме.
 smile3529
Какъв е този срам, какво е туй чудо. Ако беше  някоя кръшна кака - хич нямаше да се дърпат 4470
Абе моля ти се...
Моя ми излиза с номер, че му било под достойнството да се разправя с разни продавачи.... Crossing Arms  Надувко!
Както и да е - каквито сме си ги взели, такива ще си ги търпим ......... Sunglasses

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Ааа  не ! Naughty Не се пуашим разбира се !  Каляваме чуствата и емоциите ! Mr. Green

Имаше едно момченце , плачеше ... не искаше да си тргъва/ да мърда от стадиона ....живота бил свършил за него .. Shocked  #Crazy !  
Ей от такива мисуи се пуашим  ooooh!  аама истински !

Шайни , ша плуваш бе  , как няма се вясваш  Shocked , кво ша праим ние без тебе ! ?
Сори за обстановката при вас мила !  Sad

# 25
  • Мнения: 3 376
Имаше едно момченце , плачеше ... не искаше да си тргъва/ да мърда от стадиона ....живота бил свършил за него .. Shocked  #Crazy
Ей от такива мисуи се пуашим  ooooh!  аама истински !
Малиии, горкото дете. Какви са тез работи - на детска възраст за него животът да бил свършил? ooooh! Много е лошо, когато родителите насаждат болезнена амбиция в децата си.

# 26
  • Мнения: 1 419
Здравейте!

Радвам се за споделените емоции от кръщенетата - и аз в събота съм на такова на моя безценен племенник  Heart Eyes

Ео, айде свършвай вече това учене и взимай пример от Тити - бебета, плочки ... Laughing

Моренка, то не всеки е роден да става футболист, на твойто другаде ще му е силата Wink. А за резултатите ти много се радвам, щото иначе лошава работа (ей гледай с нас какво става  newsm78)

Много зле това време - като погледна през прозореца и си мисля, че е февруари  Laughing
Канихме се със скъпия да ходим да се печем уикенда - на път за Фантастико да си купим плажно мляко, ни завари буря. После като стигнахме вилата - пак буря  Shocked. На следващия ден - яко дъжд и облаци  Crazy и накрая (о)стана време само за мързелуване и лИбоФ Flutter

След УЖАСНИЯ резултат на посткоиталния тест в петък, преминах през болезнена овулация в събота, за да стигна до множество появили се на моите иначе усановено НЕкистозни ПКЯ  #Crazy newsm78

Та такива интересни работи при мен - сега ще чакам другата овулация и сигурно ще търся втори лекар за консултация, зашото много се обърках вече - всеки месец нещо различно - и всеки втори път ми повтаря "еми т'ва е, ще правим есента- зимата една лапаро, и нещата ще са наред"  Shocked
Аз без бой не давам да ме дупчат  #2gunfire

Цветя и рози и лека вечер   bouquet

# 27
  • Мнения: 6 993
Моя ми излиза с номер, че му било под достойнството да се разправя с разни продавачи.... Crossing Arms  Надувко!
А...не така Mr. Green И аз много мразя да се разправям с продавачки Sick Като вземат те да ми се надуват и да ми се правят, просто си излизам и после беснея 2 часа... Laughing А иначе виж с клиентите моите много обичам да се разправям...Леле, като казах клиенти, дайте да ви се оплача. Има един тип, който редовно идва пил и явно нещо ме е харесал, ама сигурно е около 55 годишен! И един ден ми кани на вечеря #Crazy и аз разбира се отказах, да не съм луда!Заобяснявах се,че ще се омъжвам (малко поизлъгах Mr. Green) При което той на другия ден ми донесе едно бижу, камъче лунно, аз викам пак - не,не, ама той много настоятелен, та ми го закачи на врата!Пък аз хич не искам да ме пипа Sick И миналата седмица (той много държи да ми целува ръка като дойде Sick) ще си тръгва и ми хваща пак ръката, ама така тръгна да я целува,че чак на врата ми да целува скочи...При което аз изпищях и казах - А,не, стига! Той явно нещо се стресна и изчезна...И след 20 минути пристига с букет рози  bouquet  Shocked Rolling EyesИ аз - втрещена от ужас...Ивсеки път като ме види  - Кога ще те видя,бейби (е тва на равно с кукло и коте са ми най-омразните обръщения към личността ми) , защо ми се сърдиш , бейби Crazy А на мен само като го видя и ми се скапва настроението, пък и вчера и без тва бях депресирана и с паднало кръвно... Rolling Eyesсамо той ми липсваше. Та не знам какво да го правя newsm78
Ео, айде свършвай вече това учене и взимай пример от Тити - бебета, плочки ... Laughing
аааааааа...не ми говори за плочки,че сега като ни спрат водата и лошо ми става...баш покрай купона за рождения ми ден, как ще се къпем след екшъна...ама то и по принцип как ще се къпем #Cussing outужас , ужас, ужас...
а пък за бебета и тва да ви кажа да се посмеете - нахвърлям му се днес аз на Алекс с редовната афродизиачна реплика "айде да правим секс", допълнена с "днес ми свърши", при което той се смее и ми охлажда ентусиазма с "ааа, не се притеснявай, пак ще ти дойде" Joy И аз  #2gunfire ми идеше...Simple SmileSimple Smile Аз така да се надявам на някоя грешка, пък той толкоз уверен в себе си Joy Та така с моите плочки,бебета и безумни клиенти...
Леле, колко съм изписала Shocked И още имах да ви говоря за болните родителски амбиции,дето го учих по педагогика току-що, ама няма да е сега,че ще ми се карате за ферманите вече Mr. Green Laughing

# 28
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Сладурки, здравейте wavey
Пожелавам ви най-прекрасната седмица, с много сбъднати  мечти EFP babydust7

# 29
  • Мнения: 3 205
И още имах да ви говоря за болните родителски амбиции,дето го учих по педагогика току-що, ама няма да е сега,че ще ми се карате за ферманите вече Mr. Green Laughing

Ама моля те, разкажииииии! Моля, моля!

Щото аз имам две луди колежки с кандидатстващи седмокласнички (надуха ми главата днес с класирания, резултати, вероятности и проценти) и искам малко да ги стресна!



Общи условия

Активация на акаунт