Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за бременните жени, които пушат?
Какви са мненията за подсилване на имунната система?
Какви са мненията за закупуване на нова кафе машина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за бременните жени, които пушат?
Форумът включва различни мнения относно бременните жени, които пушат. Някои участници изразяват изненада и негодувание от това поведение, като смятат, че е вредно за бебето. Други споделят случаи, в които познават бременни жени, които продължават да пушат, като изразяват недоумение и неодобрение. Въпреки това има и участници, които споделят примери за бременни жени, които не понасят цигарен дим и дори се карат с партньорите си, които пушат, като изразяват смях и недоумение по отношение на това поведение.
-
Какви са мненията за подсилване на имунната система?
Участниците изразяват положителни емоции и опит относно укрепването на имунната система. Един участник споделя, че смяната на местожителството за два дни може да направи чудеса за релаксация. Други участници споделят своя опит с различни методи за подсилване на имунната система, като приемане на лекарства, изследвания и консултации с лекари. Въпреки това има и участници, които споделят негативни преживявания, свързани със заболяване и необходимостта от лечение.
-
Какви са мненията за закупуване на нова кафе машина?
Форумът включва споделяне на лични преживявания и мнения относно закупуването на нова кафе машина. Участниците споделят различни преживявания, като избор на марка и модел, проблеми при избора и проблеми, които възникват след покупката. Също така има споделяне на забавни анекдоти, свързани с избора и използването на новата кафе машина.
-
Какви са мненията за кръщаването на деца?
-
Какви са мненията за болни родителски амбиции?
за кръвчица относно изследването на хормоните, което предприех.


А, старата е на 10 г.
А за Цибалаб в Бургас да каже Маргаритка.
,
.



като си потопя краката и запо4ват да ми тракат зъбите, а инъ4е е пълно вътре с англи4ани и немци.... ама те къде са виждали такива жеги и толкова топла вода
И нали се разбрахме, че на мъжете не обръщаме никакво внимание - не правела каймак, капризи....

Тъпо малко, сякаш само в София има Интернет.....................