ДЕКЕМВРИйките ликуват, раждането на Боян празнуват!!!!!!

  • 22 901
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600

Колажът е дело на Габи  Heart Eyes  bouquet


Това са декемврийските деца и мами
в нагледен списък и по дати сбрани
те заедно са в радост, щастие и болка,
затуй и се обичат толкоз:


01.12.
Инес на мама sanimama reverance
Никола на мама Lang  smile3539
02.12.
Елена на мама anni4ka reverance
Георги на мама Янич smile3539
04.12.
Виктор на мама gabby smile3539
Христо на мама Diyana smile3539
05.12.
Катерина на мама Mimito reverance
Калина на мама правда_z reverance
Магдалена на мама Мъни reverance
Надя на мама mimiska reverance
07.12.
Даниел на мама Марти smile3539
09.12.
Анастасия на мама msbilt reverance
10.12.
Анна-Мария на мама galaxy reverance
12.12.
Симона на мама mishelin reverance
Галина на мама kar4ita  reverance
Валентин на мама Зечова smile3539
13.12.
Рада на мама hotmama73 reverance
Трифон на мама МТV smile3539
14.12.
Мирела на mamamaya reverance
16.12.
Станимир на мама els smile3539
18.12.
Емилия на мама Ilq reverance
Ивайло на мама vesenceto_85 smile3539
19.12.
Елла Катрин на мама victoria reverance
Анна-Мария на мама Cvetina-71 reverance
Борислав на мама Zorie smile3539
21.12.
Андреа на мама Жани reverance
22.12.
Ивон на мама Mimi Teneva reverance
23.12.
Сияна на мама Flash Dance reverance
24.12.
Кристиян на mama llidd smile3539
28.12.
Магдалена на мама pachikrak reverance
Борис на мама kadrokosa smile3539
01.01.
Стилиян на мама tane smile3539
..........................................................................

А останалите, че ви няма, не се сърдете,
а бързо тук се разпишете
и мястото си заемете!


НАШИЯТ АЛБУМ  smile3509
user name/потребителско име - decembrе
password/парола - bebeta


"АРТИСТИЧНИ"  ЗАЛОЖБИ: newsm19
Пеещият Ивко
Танцуващия Виктор
Гласовития Виктор
Репертоарът на Маги



                                              Кът "Полезно"
Наръчник за хранене според възрастта на бебето и детето
Baby Einstein



Номинации


Последните ни 3 теми:

44. ДЕКЕМВРИйка отпуска крои, а пък Пачи летния сезон откри!!!
45. ДЕКЕМВРИйки търговията диктуват, мъже продават и купуват
46. ДЕКЕМВРИЙКИТЕ: "Ура,Елси има дъщеря!"


Чакащи заглавия на теми:
"Есента дойде и отминава, скоро ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на 3 ще става!"

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 16:16 от Flash Dance

# 1
  • София
  • Мнения: 528
Пу първа в новата тема след ДаниHug

Радвам се, че заглавието ви е допаднало!  Peace И сега какво друго ни остава, освен да чакаме...  Whistling

  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 666
Ланг, зло да те забрави! Прости ми пропуска! Макар и на патерици вече ти желая всичкото щастие на земята!

# 3
  • Мнения: 2 614
Добро Утро!
Ееех, да не повярва човек - трета съм в темата!   bouquet

# 4
  • Мнения: 9 481
Добрутро момичета Wink
Ето едно виртуално кафенце за събуждане:

# 5
  • Мнения: 799
Дами, затрогнато-размазана съм  Embarassed
  bouquet

# 6
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Дами, затрогнато-размазана съм  Embarassed
  bouquet
Не се затрогвай ами напъвай.  Laughing Laughing
Ако , Ру калпазанина се опъва го заплаши , че ще се обичаш с баща му  Mr. Green и ще излезе зорлян.

# 7
  • Мнения: 458
Да взема и аз да се разпиша в новата тема....

Ние сме добре. Сега сме в Берковица с Виктор. Аз приключих с работата и сега се гледаме с принца. Уж, ни обещаха след 15.10 да го вземат в градината, но ще видим. Всеки ден пита кога ще ходи при децата.

Пачи, отчет всеки ден да даваш, че да не те мислим.
Елс, как са нещата при вас? Как е малката принцеса?
Зечиииииииии, кажи две думи поне де. Как са децата? Ти как си?
Мимис, свикна ли вече малката героиня с крачето?

# 8
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Добре сме Габи , нищо ново около мойта особа .Затова и не пиша ,работа , домакинство и все едно и също.
Валко вчера си нахака една пипета от панадол в гърлото и си направи такава рана ,че цял ден не можеше да яде.Днес е добре казва ,че вече не го боли толкова.Гошо в петък ще го водя на УНГ , да се допитам за тези негови сливици.
Ванката , бачка и ме обича до колкото му е възможно  Mr. Green, такива ми ти работи. Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 528
Ето ме и мене пак Simple Smile

Малката голяма героиня по-скоро отвикна от крачето.  hahaha Вече 3ти ден е със свободно коляно, което в 90% от времето се държи изправено. Навикът е втора природа, нали така?  Rolling Eyes Аз обаче не е тормозя и не я насилвам. В малкото случаи, когато тя се позабравя, виждам, че кракът си се сгъва нормално. Оттам нататък сама ще си се сети да го ползва по предназначение.  Peace Направо не знам как ще бъдем като махнем гипса. Thinking

Марти, чакам я да се стабилизира и веднага я пускам на градина. И тя знае, че ще ходи на детска градина щом махнат гипса. Предполагам, че преди 1ви ноември няма да стане, но не бързам за никъде, освен че само трупам задачки за изпълнение. Взяко зло - за добро, дето се вика. Оказва се, че в момента в градината й са сборни групи, защото още не бил приключил ремонтът на филиалите, където по принцип са по-големите деца. Та ние ще пропуснем този преходен период и ще си тръгнем направо с групата!  Peace

Да се похваля: от вчера Надя има легло, което се надявам да й служи поне до 25 годишна възраст!  Mr. Green Само ще кажа, че матракът й е с размери 90 х 190.  Peace Цяла нощ се е въртяла, но като цяло запази ориентация!  Laughing Леглото има специална преграда, иначе би паднало сериозно търкаляне. Тя е доволна. Аз тоже. Не знам кое е от двете е по-важно, ама няма да задълбаваме толкоз.  Hug

# 10
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
 Party

# 11
  • София
  • Мнения: 3 819
Е, един ден да нямам интернет и две рожденнички. Изпуснах почерпката Laughing.
Ланг, Мими, честит рожден ден! Да сте живи, здрави и много щастливи!
Мимис, ще свикне без гипса Надето, няма къде да ходи. Важното е още малко търпение да има Peace. Честито й легълце. И Дани спи на легло със същия размер.

Тази сутрин голяма "трагедия" се разигра у нас с тръгването на градина, но не защото не иска да ходи, а защото майка му се е заинатила да го изпрати с анцуг на ДГ, а човека иска с дънки ooooh!. Кога пиеше мляко с биберон, кога започна претенции да проявява относно дрехите с които ще бъде облечен ooooh!.

Приятен ден на всички  bouquet.

# 12
  • Мнения: 9 481


Тази сутрин голяма "трагедия" се разигра у нас с тръгването на градина, но не защото не иска да ходи, а защото майка му се е заинатила да го изпрати с анцуг на ДГ, а човека иска с дънки ooooh!. Кога пиеше мляко с биберон, кога започна претенции да проявява относно дрехите с които ще бъде облечен ooooh!.

Приятен ден на всички  bouquet.

Joy Joy Joy
А тепърва какво ни чака ...Mr. Green
Нашият снощи искаше да го преобличам след прибирането от детската градина защото бил с дрехи за "гадината" Mr. Green, а вкъщи се стояло с други Naughty Хлапето още няма 3г и знае ред, а татко му на тридесет и кусур още не е влезнал в коловоза ooooh! ама така...като не е ходил на градина hahaha

mimiska това голямо легло в отделна стая ли е вече?

Забравих в предния пост да поздравя  Flash Dance за темата и заглавието! Hug
Пачииии мъти по-бързо, че да не изпишем темата преди да се е появило бебе Ру! Laughing

# 13
  • Мнения: 799
Не се затрогвай ами напъвай.  Laughing Laughing
Ако , Ру калпазанина се опъва го заплаши , че ще се обичаш с баща му  Mr. Green и ще излезе зорлян.
Нема опасност скоро да заобичам баща му, по скоро съм на фаза да му събера багажа и да си го пращам при техните (или която от вас го иска). Леееекинко съм изнервена от факта, че къщата още не е доизчистена (останаха баня, тоалетна и във всяка стая по нещо), за бебето нищо не е готово (нито креват, нито шише, нито дрешки, не съм сортирала Магините, не съм прала, не съм гладила), аз също не съм си събрала багажа за болницата, клиенто-пациентите ми не се спират и за капак милата ми половинка работи всяка вечер до 8-9 часа, купува си каски и други мото-екстри (мани, че намира пари за тези боклуци, ами и намира и време да ходи да си ги купува), в главата му са само мачове и т.н., а аз трябва да влизам в ролята на злата мащеха, която постоянно кара бедното си хранениче да свърши нещо.  ooooh! #2gunfire #Cussing out Crazy
На всичкото отгоре ме мъчат някакви контракции и пия по една шепа но-шпа на ден, само и само да не взема да родя сега, защото след изписването ще трябва да ходим с детето  на хотел  Whistling
Та като цяло съм в особено кисело-зло-ревливо настроение, единствено Маги ме слуша (горе-долу, и тя не се престарава) и по-добре около мен да не се мярка никой, че ще хвърчат пера и перушини.
А, сега се сетих, че и покрай чистенето изхвърлихме доста неща (за част от които моята сантиментално-плюшкинска душа още страда), Милен в общи линии иска да живеем в шоуруум и водим някаква непрестанна война за всяко съкровище. Постоянните спорове и мислене "как да спася .............."  не ми се връзва с понятието "да живееш в уютен дом" (но това е само илюстрация на киселостта ми).
И на финала не знам дали споменах как запалих чисто новия ни диван с глупавоно наргиле на Милен, та сега е на ремонт и съм в очакване на цената за това удоволствие (сигурно тя ще ме накара да родя  Mr. Green). BTW, в яда си изхвърлих наргилето, но както споменах милият ми съпруг намери пари и време за ново такова, а бебето още е без шише и боди.  #Cussing out
Та викате да се отчитам? Или да обичам баща му? Тц, най-много да ме пишат в Нощен труд на последната страница (тази с крими историите и убийствата)  #2gunfire
Айде, тръгвам си от офиса, за да тичам на родителска среща - живот като на кино, но защо точно меродрама?  newsm78

Целувки на всички, нямам сили и нерви за поименно преброяване...   bouquet

# 14
  • Мнения: 80
Пачи весело е, битовизъм с доза хумор, по-добре от това накъде  Party

Да си похваля и аз джуджето - спи от една седмица в ново легло и в отделна стая. Хоп от раз, никакви възражения, дори беше зор да легне в леглото за големи, щото "другото било за бебета". Инак като подарък за РД ме зарадва с хрема, та новото му кодово име е Гъгньо. Радвам се и на бебешкия му пубертет, който допускам ще прерасне в същински такъв, но останаха само 27 години до края на периода.
Инак "балонът се надува, надува надува..." То това не е корем, а чудовище  Crossing Arms А остават трите джъмбо месеца...

Общи условия

Активация на акаунт