ДЕКЕМВРИйките ликуват, раждането на Боян празнуват!!!!!!

  • 22 900
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 458
Габи, каква хубава представа имаш за "на близо"  Joy

E, все пак 70км звучат по-добре от 500км, нали?

# 46
  • Мнения: 1 461
В форума за породени също обсъждаме ПМС  Mr. Green
Мимис креватчето изглежда страхотно   love001
Пачи поне не ти е скучно и така като гледам скоро няма да ти е Hug Секцио ли ще раждаш не си спомням да си споменавала.Маги как реагира за момента?
За езика това е една от причините да погостуваме в БГ ние искаме да проговорят първо на български а не на испански  Peace
Габи вашият татко сам ли го оставихте
Мими как върви търсенето на работа на половинката?
Веси бързо оздравяване на Ивко  Hug
Дани това е нещо което трябва сама да контролираш , дано и хомеопатията има ефект.Днес в предаването часът на мама говориха точно за хомеопатия и по точно беше гост др Михайлов .Честито возило дано скоро намерите автовоз.
Лангпървото раждане как беше ?
Марти как мина форумската ви среща?Вашият татко да не заминава пак да работи в Германия ?
Еии ако знаете как се кефя на млената кухня  newsm44като зная в Мадрид как готвих , и децата много я харесват

# 47
  • Мнения: 80
Среща? Е хайде, моля!

Кари предишното раждане завърши със спешно секцио.

# 48
# 49
  • Мнения: 1 461
Веси   love001

# 50
  • Мнения: 9 481
Веси супер сте! Heart Eyes Как е Ивко?
Мимиска и аз харесах леглото Peace
Не знам защо, но от малка мн харесвам двуетажните легла и скоро видях такова и аха да го купя, но мъжо ме възпря Sad Обаче знам че детенце ще е накефено от такова и се замислям дали за Коледа да не "получи" от дедо Коледа едно такова Mr. Green /под леглото обаче опцията която гледах беше с бюро, която естествено е излишна и гардероб, който пък е +...трябва да съчиня някаква комбинация Thinking/

# 51
  • Мнения: 195
Ехооооооооо, как стее? Не съм изгубена, ами първо бях из родината, после имах умрялост от разликата във времето като се прибрахме, след това написах дълъг пост и ми го изтри (преди няколко дни) и сега се смогнах докато мъжо е на мъжкат вечеринка Wink

ЕЛСИ< Айде да ти честитя преди да стане малката на 1 година хаха, да ти е жива и здрава, изглеждате страхотно и щастливи!!

ЧРД на МИМИ и ЛАНГ!!! МНого добруване и здраве и на двете ви! Мими, работата ще дойде, може да му е ред за почивка на тати, не се плаши! Тортата е супер!  ShockedЛанг, още 3 месеца само, как си??? На мъжа ми брат му (убягва ми родствения термин в момента) чака на 13 януари, ти гоава ли беше? Приятелката му изглежда просто преяла в 25 гс (госпожицата с черно яке) Laughing http://lh5.ggpht.com/tsivanoff/SOjvuKB87nI/AAAAAAAAC98/YmfcgjCDc … Picture%20227.jpg

Пачи, готов ли е да излиза младежа?? Нали ти казах, че имам приятелка на 21 дето чака, да видим коя кога ще го излюпи. Аз залагам на 18ти хаха.

Гледах вчера Дукесата с Кийра Найтли и е просто страхотна! Дано го видите.

Ето вижте ни (отдолу са новите) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235566&view=2
Също тук е кръщенето и бабите. http://picasaweb.google.com/tsivanoff/Radha#


Ние сме добре. Работим, ходим по градини, беснеем. Днес брахме ябълки на ферма, страшна олелия. Ходих на концерт на Мадона инцидентно и си изкарах страхотно. Мен ми призля да скачам на едно място, а тя 120 минути не си седна на кльощавия задник на 50 години...

Още не съм ви изчела, и това ще стане и снимки ще дам.

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 07:00 от hotmama73

# 52
# 53
  • Мнения: 799
Леле, колко писах и натиснах нещо, та всичко ми се изтри...  #Cussing out
Сега вече на кратко:
Веси, стархотен е Ивко, всеки път изумявам колко е голям  Hug
Хот, още се ядосвам, че не се видяхме като хората (тя Правда е виновна  Mr. Green). А със снимките на Рада се напиках от смях - осочена серията "Рада кльопа нещо, а бабите я гледат с умиление"  Joy (Бях писала и други работи...  newsm78)
Кари, Ланг ти е казала - секцио по спешност, така че съм изпробвала всички екстри на двете раждания - болката и разкъсванията на нормалното раждане и гадния постоперативен период на секциото. Залагам на секциото, обаче  Crazy
МТВ, и ние се гласим за двуетажно легло някой ден, но чак след като изчистим окончателно концепцията за трето дете  Whistling

И на финала - отчет - сапунката е пред своя край (днес трябва да приключим всичко и да ми остане само доизпиране и гладене, което дори и бабите могат да свършат  Whistling). По-забавното е, че не съм си взела направление за раждане, така че до утре следобяд трябва да стискам  Praynig Mr. Green В петък срещу събота ми се смъкна корема и вече имам пространство да ям  Twisted Evil

Айде, отивам да раздавам нареждания и указания (за пореден път установих, че мъжете имат мноооооооооооого по-различно виждане за чистене от нас. Пример - Милен вчера мил банята - плочки, шкаф, душ-корито, прозорец. Обаче: плочките - навсякъде, без тези зад мивката /най-мръсните/, щото така или иначе съм щяла да мия мивката. Шкаф - изчистил го от вътре, но вратите отвън - не, щото като съм миела мивката, съм щяла да изцапам вратите /защо не е измил коша за пране и шкафа за препарати обаче не разбрах/. Прозорец - само от вътрешната страна). И аз ходя като един кръгал фюрер да крещя и нареждам постоянно  ooooh! Joy



# 54
  • Мнения: 1 461
Галина пак ми прави алергична реакция започнаха да й текът очите и носа  и кашля   newsm45  писна ми вече незная кой път да хвана и какво лечение да подхвана и при какви лекари да я водя. Засега оставаме на хомеопатията можеби трябва да съм по търпелива  Weary

# 55
  • София
  • Мнения: 3 819
Здравейте Hug.
Не съм писала няколко дни, но Дани е болен Sad и аз нямам никакво време. В четвъртък през нощта вдигна 38,5 ° Т , започна да кашля и му потече носа. В петък до 13,15 часа нямаше къде да го заведа на преглед, защото педиатърката му беше втора смяна, а в МЦ в който тя е сключила договор не искаха да ни приемат дори и да си платим, защото било делничен ден #Cussing out. В кварталната поликлиника пък ни заявиха, че имало страшно много пациенти и нито един лекар няма да си пренебрегне пациентите заради едно дете  #2gunfire. И така Дани до обяд съвсем се беше предал, но отидохме прегледа го лекарката, оказа се вирус изписа му сироп и капки и се прибрахме.  Той на няколко пъти ми повтори, че го боли ушенцето, но аз мислех, че като съм го събличала съм дръпнала по - рязко блузата и не му обърнах внимание. Сложих го да спи, че беше много отпаднал и отидох до "Красно село", защото капките, които му ги беше изписала лекарката трябваше да се направят. Отидох, но аптеката беше затворена, но ми казаха, че до час ще отвори и влезнах в една дюнерджийница да си взема сандвич, че целия ден не бях яля нищо. Тъкмо си го бях поръчала и телефона ми звъни. Майка ми: "бързо си идвай, че Дани от дясната страна на лицето се е подул". Зарязах сандвича и се метнах на автобуса, прибрах се, а той милия от едната страна червен като домат, подул се, а от ляво бял като платно Shocked, притворил очи и стене като малко кученце Sad. Аз като го видях съвсем се ошашках, но бързо бързо се окопитих, обадих се на лекарката, тя ми каза какви капки да купя и след като му ги спожих малко по - късно заспа. Като се събуди имаше Т 39°, но до вечерта я свалихме и той се поуспокои. През нощта обаче като се събуди в 1.30 часа и до 4 часа рева и не можехме да разберм какво му е  Sad, накрая дали от умора или му беше преминала болката заспа. Миналата нощ положението беше почти същото, но този път носа му беше запушен и рева само 2 часа Sad. Днес е значително по - добре, но нощта още не е дошла Mr. Green.
Аничка пък ми е с ожулен нос на 4 места и я мажа с някакъв мехлем, че я боли ooooh!. Ники замина днес и забрави да ми остави талона за колата и ако се наложи някъде да ходя през нощта с тия хлапета идея си нямам какво ще правя Whistling.
Оплаках ви се и стана доста дълго, за което ви се извинявам Hug.
Веси, дано при вас нещата да са по - леки и Ивко бързо да оздрвее Praynig.
Краси, стискам палци на сладураната да превъзмогне най - накрая тази алергия Praynig. И аз съм решила децата си да ги лекувам с хомеопатия, че  не ми се ще от толкова малки да ги тъпча с химия. А на въпроса ти, Ники ходи командировка през няколко месеца в Германия, защото работи за една немска фирма.
Пачи, ако имаш нужда от помощ свиркай. Зарязвам децата (и без това напоследък са ме побъркали и си търся повод да ги оставя на някой за ден, седмица, месец... Mr. Green) и идвам Laughing.
Мимис, много е хубаво леглото Peace.
Ивко и Рада са големи сладури Heart Eyes.
'айде свършвам, че трябва да меря Т и да храня хлапета Whistling.
Приятна вечер  bouquet.

# 56
  • София
  • Мнения: 528
МартиHug  Кураж, мила! И какво се оказа? От какво се беше подул Дани?  Confused А с какъв мехлем мажеш Аничка? Има едно вълшебно кремче - Вита Мерфен, сигурно го знаеш - перфектен е за малки ранички и не остава белег. Ако решиш да го ползваш, прочети упътването, мисля, че трябва да се пазят очите. Но наистина е вълшебно!  Peace

Благодаря на всички за отзивите за леглото ни. Днес (!!!) й подредих дрешките в чекмеджетата!  Whistling

# 57
  • Мнения: 728
Марти бъди силна мила,дано скоро се оправят дечицата  Praynig Hug
Краси...силно гуш мила,много преживяхте с тези алергии,дано всичко остане само лош и отминал спомен!  Praynig Hug
Пачи,как е бебе Ру?Тормози ли те още?  baby_neutral
За ХотРада нямам думи...чаровница като майка си! Flutter
Елси,как сте мила?Как е бебешочката?Слушка ли?А батко Стени?  bouquet

 bowuu на всички за милите думи,Ивко вече е по-добре,лудува по цял ден,в момента всички играчки са пръснати и играе с ежедневните ми дамски превръзки... newsm78  Mr. Green
 
Чезвам да прибирам и да приспивам буболечито Peace

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 23:22 от vesenceto_85

# 58
  • Мнения: 799
Хайде, бе, дами, къде сте? Уикенда - ясно, ама сега не сте ли на работа пред РС-тата?
Марти, Кари, Веси, бързо да се оправят дребосите  Praynig
Магарица и тя май започва да точи някакви сополи, но все пак я пратих на градина. Довечера ще се разбере за какво точно иде реч. Все пак 1 месец градина без болежки си е успех  Peace


# 59
  • Мнения: 1 461
Аз съм тук .Ходих до градината да попитам дали Галина е приета и отговора е ДА  newsm44, казаха ми утре да я заведа изследванията са готови сега в 1 на обяд трябва да взема последното ,влязохме в групата да видим госпожата и децата имаше 3 деца да плачат за мама и тати много жално ми стана , а Галина я изкарах с писъци ревове вдигнахме градината на главата си , дано найстина има такова желание и да не  плаче .
Галина днес няма сополи махнахме килимите и днес няма сополи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт