Отговори
# 225
  • Мнения: 2 829
Здравейте мили момичета!
Моля някоя от вас, дето ви бива така добре да оформяте темата да ми опресни данните-вече знам, че очаквам второ момче, термина ми се измества от 12-ти на 22 февруари и годините ми вече не са 32 а 33. Благодаря предварително!
Вчера бях на преглед-освен че докторката е сигурна че пак ще имаме мъж всичко друго е наред. Юнака се беше нагласил удобно с главата надолу, има си всичко, което трябва. Докторката много ме зарадва, като ми каза, че е постижимо в болницата в Разлог да ми дадат бебето да си седи при мен. Мисля скоро да си запиша час за преглед само за да я разпитвам какви са процедурите, дали е сигурно и т.н.
Така че, Карбо, от мен да мине, отдтъпвам ти ваната да си се плацикаш сама Simple Smile

По темата за изчисляването на дохода-според мен е важна тема. То е вярно, че дете се гледа и с малко и с много и че размера на родителския доход няма никаква връзка с това колко ще е щастливо детето (а и родителите), ама все пак-майчинството е една от малкото придобивки, които имаме тук в БГ и аз мисля, че всяка една от нас заслужава да се възползва от максимума, който успее да изкопчи от НОИ.

Няма да се включвам по останалите теми, че поради заболяването на свекъра мъжа ми е в София от 2-3 седмици, работим в една фирма, та в момента върша и неговата работа, и нито кекса ми е актуален, нито романтиката...

Но пък ми е мнооого мило и приятно да ви чета- отчетната тема ме кара да забравям за проблемите и да си мисля повече за новият живот в мен, да си спомням всчиките хубави вълнения. Изобщо, ОБИЧАМ ВИ!

duffy, размерите и грамовете на бебето, които се изчисляват с ехограв са много ориентировъчни. Цифрите са приблизителни. Щом доктора ти е казал че всичко е ОК недей прекалено да се замисляш за цифрите. Пък и бебетата се раждат различни, нали? Hug

# 226
  • Мнения: 356
Аз днес ходих на преглед и всичко е ок. Втори лекар потвърждава сините гащи, но това което ме озадачи е, че ми каза тегло 300 гр. Озадачих се като гледам вашите тегла за бебетата. Някой има ли таблица с тези параметри по седмици. Ще съм много благодарна! Освен това, дори се очаква да родя по-рано, ако се съди по обиколката на главата - излиза, че съм седмица напред. newsm78. Още веднъж благодаря!
http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trimester/Default.aspx
http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart?Ad=c … AdInfo%403a790558
Eто две таблички!!!!

# 227
  • Мнения: 242
Аз пак съм тук WinkТо не че съм била другаде,де. Rolling Eyes
Cutesmallcat само ме дразниш с тия разходчици.На мене ми е забранено да излизам много-много и за повече от половин час и сега ми е много мъчно,че трябва да си стоя вкъщи.Пък и докато се дотътря до някое спокойно и приятно местенце,където да се разхождам,ще мине не половин, ами поне 1 час,така че...май ще чакам мъжлето да ме изведе,та поне да не съм сама Sad.
Иначе качих някои мои "коремни " снимки в албумчето.На който му е интересно може да ги види.А сега ще полегна за 5 мин.,че нещо ме стегна корема...

# 228
  • Мнения: 22
Момичета, вие сте страхотни! bouquet Наистина нещо задълбах ooooh! в неоснователни размисли и притеснения...желая приятен ден на всички!

# 229
  • Мнения: 89
Yanast,честит ти малък мъж!!!

Много хубави истории провокира Carbo с нейната идея!Като си представих мъжа на Албена-как е мислил по въпроса,събирал е снимки,подреждал ги е в кутия и си е обещавал да направи всичко възможно за да е щастлива жена му...ако искайте ми вярвайте,но се просълзих.А на историята на foxy се разсмях с глас-представих си я как вика по мъжа си,че това не е боклук,да го отвори.. Laughing Идеята на mama Z може и аз да открадна... Hug...като се има предвид моят мъж как иска до година да започне да строи къща,а и моите възможности понастоящем за да му помогна.. Money

dideroncho,няма ли да споделиш новите си преживелици?

# 230
  • Мнения: 233
larakroft1, за разстройството можеш да пиеш смекта, а против повръщането - деган. Също така и можеш да си вземеш и малко Хидрасек, за да несе обезводниш. И двете стават и за деца и за  бременни, така че не се притеснявай да пиеш.
Larakroft, не пий Хидрасек - активното му вещество не се препоръчва при бременни!!! става за деца, но не и за бременни!!!
Гея, аз имах проблеми с чревен вирус преди 10тина дни и имах Хидрасек подръка, но ми забраниха да го пия. Само смекта, диета от мноооого течности (освен вода и чайове - основно от шипка, също може и кока-кола), варени картофи, варен ориз, печени ябълки без да се консумира обелката, банани (но без нишките, които обикновено стоят от обелката), сухари, солети и всякакви сухоежбини...може да се вземе и ентерол заедно със смектата, но тъй като нямаше в аптеката, си взех лактофлор за смучене - те са за подобряване на стомашно-чревната флора и вдигане на имунитета. но най-важното са течностите - за да не се обезводниш, за да изхвърлиш бързо вирусните токсини, за да стимулираш оросяването на органите.

# 231
  • Мнения: 805
dessi06

И моя мъж догодина декември има юбилеи! Заедно ще мислим newsm78, твоя кога е?

# 232
  • Мнения: 24
Хей мами, здравейте и от мен   bouquet
Каква хубава темичка сте захванали... ние с моя сме романтични и двамата, ама бяхме я позабравили романтиката   Blush Вие сега ме вдъхновихте  Hug Мисля тази вечер за нощна смяна да го пратя моичкия със скрити прашки в джоба и сладка секси бележка по идея на GALL   bouquet Ta цяла вечер да си мисли за мен  Wink

Аз малко съм объркана от поведението на моята мома, от извесно време по цял ден ме рита- нали уж спяха доста чсове, а тя не престава  Shocked и при вас ли е така? А и освен това почна да ме ритка по диафрагмата чак тц тц то бива да сме дългокраки ама чак толкова  Crazy

# 233
  • Мнения: 56
Лелееее, какво романтика струи от темичката, страхотно Heart EyesНаправо се разчувствах Rolling Eyes По принцип обожавам да правя подаръци не само на мъжа ми, но и на всички хора, които обичам, но честно казано напоследък не ми го позволяват много много финансите Sad Иначе преди купувах на мъжо за щяло и нещяло разни дреболийки и ми доставяше огромно удоволствие. Той в това отношение е много зле, хич не се сеща ако няма конкретен повод, но иначе живота си дава за мен, просто е такъв, ама аз си го обичам. Много ме трогна, когато преди две години Рая като стана на годинка той ми направи подарък и на мен задето съм го дарила с такова съкровище и така всяка година на рождения ден на малката ми подарява нещо. Или на годишнината от сватбата, ако не забрави Wink  
Албенче, ти ме просълзи с разказа за мъж ти, направо да го нацелуваш твоя сладур, ти си щастливка smile3521 А това съ сервирането по попийонка- искам и ааааааааааааааааааз newsm53
 А mama Z твоята идея и аз ще я открадна, щото и ние сме на тоя хал в момента- под наем, с голямо желание за собствен дом и с никакви възможности за това в момента Sad Но да сме живи и здрави и това ще стане един ден Praynig Foxy, направила си си сметката без кръчмаря нещо, добре че си била там да спасиш положението newsm10
Yanast, честити сини гащи  идобре дошла в мъжкия отбор newsm51

# 234
  • Мнения: 95
v.pluemper моят е на 12.12 а твоят????
Yanast, честити сини гащи

# 235
  • Мнения: 152
Върнахме от разходка, нахраних Ники- милото така се измори, че без малко да запси на стола за хранене Joy.
И моя мъж всеки път като имаме повод ми прави изненадващи и хубави подаръци, а аз съм практична и все го питам какво иска(а той никога не казва). Но когато ходя на пазар, почти винаги купувам и за него и тогава най-много се радва.
И аз цопнах 2 снимки в албума да ми видите дебелото дупе  Laughing. Лягам да почивам докато малката разбойничка спи.

# 236
  • Мнения: 242
Vivi_mm и мене ме ритат доста,особено едното човече.Другото е по-мързеливко явно Simple Smile Оставят ме на мира от 12 вечерта до към 6 сутринта...и после пак се почват серийки от по половин час... ooooh!

# 237
  • Мнения: 24
Пу забравих да поздравя новите мами   bouquet и да честитя сините гащички на yanast- да ти е живо и здраво мъжлето   bouquet  Heart Eyes

Е foxy, сега съм по спокойна като знам, че не само моето е дивак Simple Smile ама ако е вярно че сега си формират режим- дупе да ни е яко с такива диванета Simple Smile добре че и двете не са ти толкова бурнички, че ... мале мале

# 238
  • София
  • Мнения: 117
Привет и от мен! Много романтика и любов струи от тази тема много ме радвате. Yanast, честит ти син.При мен няма нищо ново затова и не пиша много. Целувки на всички и хубав следобед.

# 239
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте и от мене днес!
Накарахте ме да се замисля, че нашия татко тази година има юбилей  Rolling Eyes Имам месец и половина до тогава да измисля нещо - ще събирам идеи  newsm78

Сега мисля да използвам последния си неработен и слънчев ден (засега) и да се поразходя.

Общи условия

Активация на акаунт