Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте, мами!  Grinning
Много бързо сте изписали сумати странички.  Wink
Първо ЧЕСТИТО на мамите, които вече знаят дали ще връзват панделки или ще играят футбол!!!  Joy
Добре дошли и на новите попълнения и лека бременност им желая!!!
А болните по-бързо да оздравяват!
По въпроса за ритането на бебо, нашето ритка често но не много силно и когато кажа на татито да си сложи ръката за да го усети - спира. Явно още отсега го е страх от таткото.  baby_neutral
Относно мамите с диоптри знам, че типа раждане се определя не по броя диоптри, а се гледат очните дъна и се измерва налягането.
Аз също съм с късогледство -3.5 и -4 диопъра и ще видим какво ще каже офталмолога.  Ако е рисково се прави секцио, защото от напъните може да се отлепи ретината.
Моля, пратете ми и на мен паролката за албумчето! Благодаря предварително!   bouquet

# 241
  • Мнения: 242
Qnush, много ти е сладичко Никито Hug Изобщо всичките маменца  и дечица,които виждам в албумчето са ми много сладички  bouquet
Vivi_mm, и аз така подочух за режима и да ти кажа чак се радвам,че само едното е диване и че и двете ме оставят да си поспя през нощта.Иначе яка да ми е гъзинката  Shocked

# 242
  • Мнения: 805
dessi06,

Моя е на 11 dec. А годината e 1959 - ти щом казваш за твоя че е юбилеи, предполагам че и той е тогава! Еми значи ще си помагаме с идеи.

# 243
  • Мнения: 95
v.pluemper, първо твоят мъж ще получи изненади, после и моят...ще е забавно защото някой сигурно ще са еднакви.Да и моят е 1959.
първо бебките да дойдат пък за РД ще ги мислим.

# 244
  • София
  • Мнения: 66
Пу-пу, страхотни сте Simple Smile

Първо, който иска да плагиатства - да действа.. Аз нали затова съм ви споделила..

А сега по ред на номерата:
steisy p, ДОБРЕ ДОШЛА Simple Smile
Mecholana , dideroncho , страхотни новини Simple Smile
cutesmallcat, не знам защо, но не си го представях така твоя човек... по-едър си мислех, че е.. все пак за 3 деца и сега едно на път бая мощ се иска  Peace
lukrecciana, това с киселините е супер гадно.. внимавай какво ядеш освен другите съвети, които са ти дали "колежките"... Избягвай домати...
Аз пък още довечера ще пробвам содата, че отдавна я знам като лек, но все си мислех че и без нея ще мине...
foxy81 , и аз ти се чудих на 80-те см корем.. моя вчера го мерих 95 беше.. с едно бебе вътре..
iva_angel , яж месо всеки ден!!! това ми казва моя доктор.. а устната.. според мен е от липса на витамини... виж там какво хапвап и ако трявба си поискай витамини от док. А иначе и мен ме боли коляното - за теб не знам, но при мен е от килата 100%... и леко и на мен ми се надуват глезените... но все нищо не излиза при изследванията... Ще видим другия месец...
yanast, честит втори малък мъж ... а иначе не знам какво да ти пожелая... дано всичко завърши щастливо за вашето семейство!

Благодаря на всички за идеите - вадя тефтера и записвам!!! Simple Smile
daya9 , това с текста на песента 100% го включвам в списъка Simple Smile
GALL78 , моя радио не слуша.. като е затапил онова mp3 в ушите.. направо се чудя какво му говори... "Вдишай, издишай" Simple Smile Иначе повечето съм ги правила... Но сладкиш-сърце не съм... и него си го записвам, както и десктоп-а... А това с прашките в джоба... ако носех по-мини размер, щях и от това предложение да се възползвам
emym , диск-а и блузката отиват в списъка Simple Smile А колкото до твоя проблем... случвало ми се е когато имах цистит... това е болест равна по гадост с гъбите... Дано при теб е било нещо че си изкарвала пясък или подобно...
MamaZ , твоята история все едно аз я бях писала с  разликата че ние поне сме завършили... Може би няма да използвам тухла, но ще обмисля нещо в духа...
dessi06 , страхотна е снимката... ще се възползвам и от твоята идея, но по по-различен начин.. Като го направя ще ви пиша Simple Smile
Geia , без другите мами да ми се обидят - твоята идея направо мира не ми дава... но ще стане за рождения ден на моя мъж Simple Smile тогава ще включа и снимки с бебо...
Гледам че и dessi06 е правила подобна.. Я дайте инфо как се процедира Simple Smile
А нещо подобно му подарих за 2та ни годишнина..
Бях си запазила всички смс-и които ми е пращал още от преди да тръгнем.. напечатах ги със запазен правопис и пунктуация, изрязах ги и ги налепих в един био-тефтер /не знам как да ви обясня че да се сетите какво имам предвид Simple Smile/ и за всеки смс му бях писала какво съм си мислела като съм го прочела...
Получи се интересно, защото дори аз не бях обръщала внимание как са се развили отношенията ни Simple Smile
и му написах, че се надявам заедно да попълним останалите страници.. Сега за следващата годишнина ще пишем заедно Simple Smile


dideroncho , гледам че се "оплакваш" че мъжът ти не е романтичен.. И аз така си мислех за моя... а то просто човекът нямал идеи...
Мога да ти кажа от собствен опит, че няма значение кой прави жеста... Аз си рева с него като видя че нещо му е харесало...

А моя бебо или спи днес или вече се е обърнал с главата надолу, защото не рита хич или ако усетя някакво потупване е едва ли не под бюста...
Но да ви кажа май наистина корема се мести, че до онзи ден не можех и да си помисля сама да си направя... да го наречем прическа Wink щото нищо не виждах оттатък пъпа си.. Но вече 2-ри ден имам прекрасна видимост Simple Smile

ХУбав ден от мен!!!

# 245
  • Мнения: 242
Carbo ,ти си 3 седмици по-напред от мен,но въпреки това след като още една мама ми се чудеше на корема,реших да си го измеря сама ,защото тия 85 см ми ги каза доки.Е, току що се измерих (през кръста и през пъпа) и ми е точно 87см. Сигурно са ми мънички бебетата  smile3506 Преди един час качих снимки в албумчето правени днес.Ако искаш ги виж.Аз сега незнам какво да  мисля за корема си...Мислех си,че даже ми е голям за този период от бремеността пък то какво се оказва newsm78...

# 246
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Carbo, радвам се, че ти е харесала идеята Mr. Green Общо взето аз първо си намерих студио с фотограф. Държах непременно да е жена, че идеята гола (по разлюляни цици) пред мъж фотограф, не ми се видя удачна. След това си запазих час, понеже студиото трябваше да е свободно само за мен, за да не ме изненада някой по прашки Laughing Обиколих магазините, харесах си бельо, купих си чорапи със силиконови дантели, гримирах се и се запътих към студиото Laughing Общо взето следвах напътствията на фотографката, как да застана, какво да си сложа, къде да си държа ръцете, коя поза да заема... Ако знаеш какво ще е бебето и ако сте измислили името вече, оригинална идея е - от малки кубчета, да напишете името, да го държеш в ръце пред коремчето и да снимате само корема с надписа. При нас още не се знае цвета на гащите и затова не се получи, но написахме baby на корема и пак стана оригинално Laughing Ами това е в общи линии Wink

# 247
  • София
  • Мнения: 66
foxy81, видях ти снимките Simple Smile
Според мен "проблемът" е в това, че си много слабичка...
Аз сега през уикенда ще тупна пресни снимки и по-предни.. да видиш от къде съм тръгнала и докъде съм стигнала Simple Smile Само да ти кажа, че на тая снимка дето пише 19г.с. изглеждам както съм си изглеждала и преди да забременея... Сега положението е съвсем различно Simple Smile

Geia , да ти кажа не се бях замисляла за тия подробности... Аз нямам кога да обикалям да търся подходящо фото... освен това нямам гримове, а еротичното бельо отдавна не ми стои еротично... дори това което все още ми става... Но пък се сетих че имам една приятелка фото-любителка... напоследък е задобряла много.. 100% ще се навие и ще ми даде и грим и всичко.. и пред нея не ме е срам от нищо Simple Smile Страхотно...

# 248
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Carbo, да ти кажа и на мен еротичното бельо не ми стои еротично, а и самата аз не се чувствам така. За грима - мацнах едни обикновени сенки, спирала и червило и това беше Laughing Да не мислиш, че съм се гласила кой знае колко. А еротичното бельо си беше - готини прашки и чорапи. То това е хватката - корема ти е еротиката Wink А щом имаш приятелка фотограф, тогава е още по-лесно и може да измисилите нещо оригинално и да си си в позната обстановка, а не в студио.
В интерес на истината като си видях снимките след това, се почувствах красива, а преди това нямах такива идеи Embarassed

# 249
  • Мнения: 2 784
Направо ви завиждам за романтичните мъже! Моят е скаран с романтиката. На миналия ми рожден ден, например, отива за закуски. Бави се, бави се, аз вече взех да се притеснявам, два пъти претоплях кафето.. Накрая се връща с един тефлонов тиган и ми вика:
-Мило, извинявай, ама цветята бяха много измръзнали, та вместо букет ти взех тиган.
Сетил се, че колкото пъти тръгнех да пържа, все се ядосвах на стария тиган. Да се чудиш да го прегръщаш ли или да го фраснеш с тигана. Mr. Green
Но това не е всичко, вечерта идва майка му и вади една връзка банани:
-Това ми е вместо букет, че цветята бяха много премръзнали.
Явно е ген. Rolling Eyes Mr. Green

# 250
  • Мнения: 242
Carbo,екстра си си!Явно тия сравнения в  сантиметрите са излишни,защото всяка една от нас има различна структура на тялото. А на мен не ми се струва,че съм била чак толкова слабичка преди да забременея,макар че и лекаря ми каза,че "направо се чудел къде ще ги побера тия две бебета".Ама го каза с един такъв тон...все едно ще се скърша.Аз му викам,че корема ми ще ходи 5 минути пред мене ,дори и да не напълнея много на друго място и че ще си износя бебетата,а той постоянно чупи стойки и се вайка как ще ги износя ПОНЕ до края на януари.Пък и сега доста съм си качила...Като чета другите мами ,че са наддали само по 3-4-5кг,моите 7+ ми се струват ужасно много Simple Smile

# 251
  • Мнения: 80
Здравейте на всички.
Цяла седмиц не съм писала, защото си прехвърлих интернета в новото ни жилище, но ние все още не сме се пренесли.
Да се отчета в понеделник бяхме при док.-всичко с бебо е наред, растем си, пусна ми кръв и урина, както и микробиология-вчера ги взех-ОК-са.Излекували сме гъбите  newsm44.
Обсъждали сте кекса-ние сме много зле-при нас е мираж-забранено ни е.
От утре вече трябва да сме се нанесли, така че вече няма да отцъствам за дълго.
Многоми липсвахте-целувки, отивам назад да чета.

# 252
  • Мнения: 1
толо имай милост към мен! Тъкмо забравих за резила! Пак беше от сорта  Sick  Embarassed  #Crazy  apchih   Nerd  smile3544 !
саrbo, не се оплаквам! Той си е такъв- добричък, работлив, умен, честен, предан, обича ме, грижи се за мен, изпълнявя ми капризите /егати рекламата му направих/, но въобще го няма в романтичните вечери, цветя, бележчици и т.н!  Hug
Добре дошла на новата мама steisy p! Лека и безпроблемна бременност!   bouquet

# 253
  • Мнения: 46
Здравейте коремчета  Hug
Ние сутринта с мъжо бяхме на ЖК,много бяхме развълнувани и двамата:той че за 1 път ще види бебо,а аз че е с мен.Докторката като почна да му обяснява "сега си е сложил ръцете на главата,ето сърчицето,пулса,гръбнака,даже хълцаше,след малко му размахваше и юмрук ,2 ръчички с по 5 пръста и т.н." и накрая като потвърди пак че ще е юнак таткото се  Laughing .Беше много щастлив,че е видял произведението си .
Док ми взе кръв и ми изписа лечение на гъбките,дано е успешно.Качила съм си само 6,5кг. до сега,а как си хапвам и все тестенко си ме влече #Crazy
Имате страхотни идей за подаръци,май и аз ще плагиатствам  Rolling Eyes
Отивам да разглеждам снимчиците   bouquet


# 254
  • Мнения: 242
Radka80,моя пък все едно само чакаше да му кажа да дойде с мен...Гледаше като малко детенце.Едно че му беше супер интересно и второ-тайничко го наблюдавах и само като му гледах физиономията ми идваше да го нацелувам Heart Eyes И колкото и да се беше шашнал,че ще имаме две бебета наведнъж,сега ела да го видиш...мило и драго дава да влиза с мен при доки и да си гледа произведенията Joy

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 18:06 от foxy81

Общи условия

Активация на акаунт