Есента довтаса изведнъж, с нея - ОКТОМВРИЙСКИ бебедъжд!

  • 12 183
  • 265
  •   1
Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 723
Гуавка нашта педиатърка каза със спирт да почестваме пъпчето и даже да увивам добре напоена марличка със спирт около него.
Сигурно има полза защото днес пъпчето ни падна най-после.

Сикониум колко мл.кърма даваш на твоята принцеска на хранене?

# 211
  • Мнения: 2 140
Честити рожби:
бебе Иван на Поля75
бебе Иван на helenka
бебе Алекс на adina
бебе Красимир на Еlissa_kv
бебе Станислав на galinag
бебе Кристиян на t1dt
бебе Михаела на mylili
бебе Ангел на Енигма
момче на Mimozinq
бебе Христина на sweetheart_bg


Бъдете най-щастливите мами и нека ангелчетата Ви дават сили да се справите с всяко предизвикателство! smile3525

Гери,последните 2 мами не ги виждам в списъка newsm78

Радвам се за feel_u, че не е позволила да приеме хапчето. Hug

каран, нямам нищо против докторите да помагат,но не и с хапчета, които са рискови за мамите и бебетата. Naughty

# 212
  • Мнения: 275
Nedialka_81, по около 60 мл приблизително.

Момичета, какво ви казват педиатрите за излизането на вън. На нас ни казаха не по-рано от 12-13 ден. Аз няма на кого да я оставя и се налага да излизам с нея, а не знам дали не е твърде рисковано.

# 213
  • Мнения: 62
Аз съм щастливият татко!
Днес по обяд мама MIMOZINQ роди момченце- 2700 гр. и 46 см. - секцио. stork-boy stork-boy
И двамата са добре!!!
P.S. В бързината съм написал новината  при НОЕМВРИЙЧЕТАТА, ама съм много развълнуван newsm44

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 723
Сикониум на нас педиатърката ни разреши да излизаме след 10-тия ден.
Но много мои приятелки и преди това излизаха с бебчетата.
Като няма на кой да оставиш сладуранката просто я облечи добре и не се притеснявай.

Аз питам с колко храниш мишлето,че аз не знам колко изсуква и ще взема да се изцедя та да видя има ли толкова мляко в тия моите цици или не.
Исках да те питам от едната гърда ли изкарваш 60мл.или от двете.

# 215
  • Мнения: 8
Е,честито на развълнувания татко,да Ви е жива и здрава малката кукла и все така да ви прави щастливи!

# 216
  • Мнения: 132
n_alex76 не ги виждаш защото досега готвих и не съм чела темата.Детето си е в къщи и не ме оставя много много Peace
Искам да питам тая тапа задължително ли трябва да има някакъв цвят newsm78
Предлагам новата тема да я почне някой с термин към края на месеца  Peace

# 217
  • Мнения: 42
Аз съм щастливият татко!
Днес по обяд мама MIMOZINQ роди момченце- 2700 гр. и 46 см. - секцио. stork-boy stork-boy
И двамата са добре!!!
P.S. В бързината съм написал новината  при НОЕМВРИЙЧЕТАТА, ама съм много развълнуван newsm44
Честито на развълнувания татко и на мимозиня, разбира се!Много да ви радва малкия калпазанин! stork-boy Two Hearts smile3525
Честита дъщеричка и на sweetheart_bg!Много да се обичате и радвате една на друга! newsm51 stork-girl
Големи са сладури татковците Joy! До сега четох темата с изцепките hahaha! А и моя мъж не спира напоследък да ги ръси! Явно го тресе вече и него милия! Joy

# 218
  • Мнения: 42
n_alex76 не ги виждаш защото досега готвих и не съм чела темата.Детето си е в къщи и не ме оставя много много Peace
Искам да питам тая тапа задължително ли трябва да има някакъв цвят newsm78
Предлагам новата тема да я почне някой с термин към края на месеца  Peace
Ами май е задължително да има нещо като съсирек или нещо такова... Дали цялото е оцветено незнам, ама май е нещо като слуз със съсиречета вътре. Ама и аз го обясних, все едно не сме го обсъждали Embarassed.
Незнам какво ще правим тука без тебе  gery_roz, че като гледам ти идва времето и на теб да се обебваш! Кой ще ни оправя бакиите с темите ooooh!Hug

# 219
  • Мнения: 132
Май Тедико беше питала дали може да ходи на тонове в събота в Шейново.
Може и в събота и в неделя.Качваш се в родилното и казваш че те пращат от ЖК или там някой лекар ако те праща
Не мога да намеря съобщението че sweetheart е родила може ли помощ newsm78

# 220
  • Мнения: 8
Досега гледах снимките на бебчовците и ревах от умиление,малее каква ще съм майка,ще си ревем заедно с малкия да му мисли таткото! smile3518 newsm45 Weary

# 221
  • Мнения: 132
Абе момичета някаква слуз излиза като желе ама е прозрачна няма цвят newsm78

# 222
  • Мнения: 558
Мисля, че няма да има проблем да пусна следващата тема, бих се постарала и за инфото за новите бебета стига да има кой да ме подсеща отвреме навреме на ЛС...
Кой редактираше и качваше снимчиците и къде също не се сещам (аз и паролата за албумите съм забравила, та...)
... ако някоя е по- в час с поддръжката- да се наеме тя Wink иначе без темопускач няма да останем споко  Peace...

Гери, ами може и тапа да е...  newsm78...

# 223
  • Мнения: 10
фийл как си мацка  Hug

# 224
  • Мнения: 269
Здравейте бъдещи и настоящи мамита! Hug за всички!
Каква ти скука,не мога от вчера да изчета тая тема.
Честито на Майлили,милата и тя толкова се измъчи с тази бременност,Мимозиня и Енигма!Много щастие и любов с малките слънчица вкъщи!
Това кърмене наистина е сложна работа бе мацки.Ние се кърмим на поискване,макар че педито каза ,че това е убийствено и за майката, и за бебето.А как да го карам насила да яде когато не му се яде.Като спи сладко и да го вдигна ми заспива в скута.За това нямаме режим-храним се ту на 2 часа, ту на 4.А и ми се струва,че още му е рано за режим.Иначе гърдите ми са спокойни и меки.Но май нямам достатъмно кърма.Дайте идея за увеличаване на кърмата.Пробвах чайчета,течности,сурови ядки-все същата работа.След ядене пробвам да се изцеждам днес,но капва само по наколко капки.
Иначе Виктор е голям жабок,обича много ваничката.Днес като го къпехме замалко да заспи от кеф.

Общи условия

Активация на акаунт