Октомври е вече - към старта се запътва НОЕМВРИйското човече!

  • 14 235
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Темичка, май са ти заплюли дата  hahaha. Дръж се!!! Между другото и аз четох за тапата, че раждането започвало след 24-48 часа. Но пък и от Октомврийките и от Септемврийките имаше момичета, които си ходеха с паднала тапа по 1 седмица???  newsm78
Аз съм си харесала дата за раждане 02,11 да видим девойката какво мисли по въпроса.

Хванах таткото да ходим по магазините и девойката познайте какво си има ZARA outlet плетена жилетка 9-12 месеца Joy  Затова пък му се изправи косата като му споделих, че ще му направя списък и като родя той ще го изпълни #Crazy не можа да се спаси защото другия вариант беше да е с мен  hahaha

За тази седмица си имаме Пепенка и Софито. стискам ви палци!!!

Аз отивам да се потрудя малко

# 271
  • Мнения: 8 620
Добро утро и от мен! Как сте МАМЧЕТА? Туко що се връщам от АГ-то, мериха пулса на бебка и всичко е наред, само дето снощи цяла вечер съм с контракции и тази сутрин пак ги засякаха на апарата. На всичкото отгоре резултата ми от микробиологията  от преди седмица е с ентерококи, нямам оттърване от тях направо, доки каза че незнае какво да ме прави, но може ида не се лекуваме не било страшно, миналата седмица ми беше изписал feminellaтова е витамин С и се слага вагинално и утре пак съм на микробиология за да видим има ли резултат.

# 272
  • Мнения: 8 970
Здравейте!
За гъбите доколкото знам не са толкова опасни за бебето, колкото някоя бактериална инфекция при нормално раждане. Но гъбите от своя страна могат да възпалят околоплодната обвивка и да причинят по-ранно изтичане на водите.
На мен пък тия дни ми се появи някакво засилено течение.  newsm78 Дали е нормално??? Не съм имала подобно през цялата бременност.
Аз вече почти не мога да се движа. Дори из къщи. Веднага почва да ми се сковава корема.  Уж увеличих магнезия...  newsm78 Доколкото се гледам в огледалото коремът ми не е паднал, но когато вървя усещам някаква тежест и дискомфорт ниско долу.
Дано изкарам още две седмици само.  Praynig

# 273
  • Мнения: 81
Добро утро и от нас  Hug
Вече надничам в темичката ни с едно око и във всеки пост чакам изненадки  Mr. Green
И на мен доки ми каза,че ако е само течение не е страшно ,лошо е ако е инфекция  Naughty
ехейййй идва нова темичка  newsm44 и ще е пълна с бебоци  smile3504 smile3504 smile3504

# 274
  • Мнения: 7
Честити слънца и на мами Мила,Мимозиня и Мими!Да ви радват бебешорите и да се възстановявате бързо милички!
Добър ден и от мен!
Кой ще роди днееееес? Crazy
Момичета трябва да си взема магне В6 ,но съм в чуденка,щом има достатъчно витамин В 6 в моите пренатални витамини,няма ли да злоупотребя с този витамин,ако го приемам 3 х 2?

# 275
  • Мнения: 162
Честита радост на всички нови мами!!!Браво на вас!!!Да са ви живи и здрави слънчицата, а на вас бързо възстановяване!
човек 2 дни го няма и три бебета са на линия - страх ме хваща вече...не остана Simple Smile
Рози, не ти ли го е изписал лекар, който знае, че пиеш и витамини? Обикновено гледат да не се предозира нищо. А като се притесняваш само за вит. В6 защо не си вземеш само магнезий?
Лек ден от мен и се дръжте още малко, че няма да останат ноемврийчета.Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 70
Добро утро, майки - зайки  preggo preggo preggo

Как сте днес? Успех на всички, които ще си видят бебоците  Peace 

Аз тази нощ съм спала катооооо  Mr. Green  Само едно ставане до WC  Joy

Весел ден и спорна седмица желая   bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 2 009
Хелоууу  Hug
Надявам се всички сте добре, за да се порадвате на поредния слънчев ден. Работещите да вземат да си оставят малко работа за после. Ще видите колко е гот да почиваш. На мен не ми се беше случвало да почивам повече от седмица поне 5-6 години.
alexia, мерси за предложението, но първо ще питам доки.
Отивам на преглед и като се върна чакам само добри новини от останалите. Може пък и някой татко да се престраши и да пусне снимки на новите ни бебета. Чак сега забелязах, че новородените са толкова различни едно от друго. Пък разправят, че не се раждали с характер.

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 77
Добро утро мамчета

И мен като повечето от вас ме е обзела тръпка за подреждане и чистене и пазаруване. Нали вече съм си у дома/голям кеф/и сега се чудя накъде да се замотам в това хубаво време. Пък и маи няма с кои newsm78. Всички са на работа. Като за начало мисля да отскоча до Jumbo.
Приготвих си багажа, останаха само инжекциите да си купя/заради вената, трябва до час след раждането да ми се бие/ и съм подготвена.

 Слънчев ден мамчета.  bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте!
За гъбите доколкото знам не са толкова опасни за бебето, колкото някоя бактериална инфекция при нормално раждане. Но гъбите от своя страна могат да възпалят околоплодната обвивка и да причинят по-ранно изтичане на водите.
На мен пък тия дни ми се появи някакво засилено течение.  newsm78 Дали е нормално??? Не съм имала подобно през цялата бременност.
Аз вече почти не мога да се движа. Дори из къщи. Веднага почва да ми се сковава корема.  Уж увеличих магнезия...  newsm78 Доколкото се гледам в огледалото коремът ми не е паднал, но когато вървя усещам някаква тежест и дискомфорт ниско долу.
Дано изкарам още две седмици само.  Praynig

Аз си имам течение през цялата бременност и не смея да ви кажа, но нямам гъби,. fingerscrossed
И аз имам проблем с движението, имам чувство че съм като куклите на конци и краката ми от ябълките ще се откачат   Joy

# 280
  • Мнения: 13
Честити рожби на всички подранили мами! Да се слушат взаимно и много да се радват едни на други!
Комарче, относно седалищно раждане - знам, че няма много специалисти, които се решават да го водят, но в Майчин Дом със сигурност има двама лекари. Ако искаш нормално раждане и се наложи седалищно - може да разпиташ за лекарите там - казват, че са добри.
Момичета, някой би ли ми дал повече подробности относно педиатър - кога трябва да се избере и изобщо какво се предполага предварително да направя по въпроса.  newsm78

# 281
  • София
  • Мнения: 293
mury , за педиатъра ми обясниха, че в момента мога само да го харесамии и да проверя дали има възможност да записва нови пациенти. След като се роди бебо му се обаждаш и той идва в деня на изписването или следващия. Бебчо се записва когато има вече ЕГН.
Още нещо се сетих - като говориш с педиатъра хубаво било да го питаш дали има договор със спешен център и дали можеш да го тъпсиш в извън рабонто време. Тази седмица и аз съм на лов за педиатър.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 11:17 от Hot_Lady

# 282
  • Мнения: 81
mury-ние педиатър си избрахме
Първо си го избираш (който си си харесала) свързваш се с него,разговор и ако и на приказка ти допада той ще ти каже как се прави  Peace
Като се роди бебчо идва на дом посещение и после както се разберете

# 283
  • Мнения: 81
mury-ние педиатър си избрахме
Първо си го избираш (който си си харесала) свързваш се с него,разговор и ако и на приказка ти допада той ще ти каже как се прави  Peace
Като се роди бебчо идва на дом посещение и после както се разберете
Хот лейди ме е предварила ,но и на мен така ми каза 


П.с. ама ,че съм кретен вместо да редактирам цитирах  ooooh!

# 284
  • Мнения: 7
МамаАна док ми го предписа,но все пак се притеснявам,а ако трябва да си взема само магнезий трябва да е пак магнерич,а тя ми го сменя заради това,че действа по-малко вече.......сменях и с магнерот.Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт