Кодове за Ла Редут 13

  • 39 966
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 231
Знам, че нямам шанс но все пак да си попитам. Наясно съм, че продукти със знака: почти не се намалят, но някой някога попадал ли е на оферта /код/ която намаля точно тези продукти. И след време мени ли им се знака, че съм въздъхнала по едни ботуши на Рокси... Crazy

Я дай да ги видим поне тези ботуши "Roxy" Simple Smile Аз досега не съм успяла да намаля стоки с този знак  Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 4 705
Честита нова тема,  благодарности за змейковица и пожелания за октомврийски дъжд от кодове. Grinning
 smile3525

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 17:10 от marzeliva

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
Знам, че нямам шанс но все пак да си попитам. Наясно съм, че продукти със знака: почти не се намалят, но някой някога попадал ли е на оферта /код/ която намаля точно тези продукти. И след време мени ли им се знака, че съм въздъхнала по едни ботуши на Рокси... Crazy
имаше едни кодове такива дет повлияваха на тез колекций,единия беше с чантата за боулинг черната и беше дълго време валиден
ще потърся-съжелявам изхвърлила съм ги Sad
но бяха точно кодовете за черната чанта за боулинг-единият беше до по-дълго време ,ама може да е бил до края на септември

# 18
  • Мнения: 39

момичета здравейте Hug
поздрави на Змейковица и mama b за големия труд който полагат Heart Eyes
може ли някой да разчете офертата по горе на pepina78  че и аз го получих но не ми е ясно за какво става въпрос
и още нещо да питам получих тренча 38-40 малко хлопа а и таино се надявах за сакото
че искам да го пусна в продавалника но на каква цена ги пускате  Embarassed
извинявам се предварително за тъпия въпрос но си нямам представа каква цена  Money да пусна да не пък да им се стори скъпо и да ме разкъсат
може и на лични   bouquet


# 19
  • Мнения: 1 368
Знам, че нямам шанс но все пак да си попитам. Наясно съм, че продукти със знака: почти не се намалят, но някой някога попадал ли е на оферта /код/ която намаля точно тези продукти. И след време мени ли им се знака, че съм въздъхнала по едни ботуши на Рокси... Crazy

Te ботушките няма кой да са други, освен тези :
http://www.laredoute.fr/vente-bottes-roxy.aspx?productid=3241444 … 6&prodcolor=1  Heart Eyes
А пък аз се изнервям с това,че нещо ще е налично след  Н-седмици. Ми то му  мина сезона, докато го заредят.
Така чакам цяла есен една рокля и никаква я няма! Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 263
Кода за тренча вече ми дава че и 42/44 не е наличен Sad 38/40 и 42/44 ги дава налични след 3 седмици, а най-големия номер изобщо не реагира... Гадна работа, а така ми трябваше това намаление на при мини Sad

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 398
Момичета, дали ще мога да пусна поръчка с кода за тренча въпреки, че ми го дава наличен след 3 седмици? Интересува ме повече намалението и БД. Тях ми ги дава, но се чудя дали ще стане като тренча не е наличен...  newsm78

Змейковица   bouquet
Не , няма да стане номера Joy

# 22
  • Мнения: 639
Змейковица  Heart Eyes Hug  bouquet От мен и по още една причина освен всички останали  Hug  Hug Hug Hug
А ето и нещо съвсем прясно.Не съм го проверявала  Blush
57754 - 42/44,57789 - 46/48,57797 - 50/52, 57800 - 54/56 - 30% намаление + жилетка с панталон


Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 18:09 от mamaB

# 23
Какъв е максималния срок за изпълнение на доставката? Имам поръчка от 11.09.2008 и още не съм я получила. Какъв може да е проблема? Поръчката ми е с подарък - дюшек.

# 24
  • Мнения: 89
Какъв е максималния срок за изпълнение на доставката? Имам поръчка от 11.09.2008 и още не съм я получила. Какъв може да е проблема? Поръчката ми е с подарък - дюшек.
ще я получиш съвсем скоро сигурно Simple Smile, 6 седмици е максималният срок

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Змейче,   bouquet
Aa
мама В благодаря!  bouquet
Вчера като пробвах останах с впечатлението,че 22977 ми дава жирафската чанта,намалaение на PRI VERT и БД.
Но днес БД ми се задейства чак като мина 100 евро. newsm78

НА мен пък и над 100 не ми дава БД  Simple Smile
Кода намаля 20 от 45 евро от Не намалени от новата колекция и при остатък 45евро след намалението/без доставката/ дава БД.Тоест трябва да имате артикули на стойност поне 65,да намали 20,да останат 45 ,които да не включват доставката и дава БД /и естествено да не са при мини Peace
Понякога трябва сумата да е сбор от няколко артикула а не само един скъп/в случая не е така,но да го знаете/   Grinning
На мен ми намаля 15 от 40 евро,дава ми чантата подарък  и над 40евро след намалението ми дава БД. Rolling Eyes
Моля, дай пример какво успя да намалиш. При мен го приема, но ми се иска да се пробвам и с намалението Simple Smile
Последния код за тринча и намалението май няма да успеем да използваме - 38 и 42 ги няма, а 46 ми дава, че не съществува  newsm78

# 26
  • Мнения: 234
Абе чудя се нещо, нали с един код може само веднъж да се пуска поръчка, ама какво става като му сменят функцията - като на 19003 е той още не работи, ама може ли пак да се ползва извинявам се за глупавия въпрос.

# 27
  • Мнения: 66
Здравейте!
Все още сам нова в тази област и искам малко помощ!Значи искам да ползвам кода 19372 за намаление в евро,пиша го в ла редута и ми намаля стокато,но разбрах,че ако не сам получила този код индивидуално на пощата ми могат да ми откажат поръчката!От каде мога да си пратя кода на пощата,защото дочух,че така се получавало(ако не се лъжа).Мерси предварително! Hug

# 28
  • Мнения: 12
а 19003 какво му е действието, аз днес съм го получила

# 29
  • Мнения: 234
а 19003 какво му е действието, аз днес съм го получила

Доскоро беше подарък бебешката чанта с жираф, а сега ако съм прочела правилно по назад 50% намаление, но не знам точно.

Общи условия

Активация на акаунт