Ожени ме мамо надaлече, че да се хваля повече.

  • 8 903
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 723
Принципът принципно е ясен: колкото по-надалече, толкова повече  Money

Нещо като да се снимаш в ИКЕА на всеки 6 месеца и да разправяш в Бг как си актуализираш обзавеждането на всеки 6 месеца съответно  Shocked
Наблюдавали и сме и случаи, когато "преуспелите надаЛЕчЕ" се снимат пред някоя скъпа кола и разправят как ще шашнат родата... Outta Joint, а и на приказки от рода:"вадя аз в Б-я КЕшА..."

Така че, разни хора, разни идеали!

Ха ха  Simple Smile Преди няколко дни станах свидел на разговор, на който наш сънародник се хвалеше с "дизайнерските" си мебели от ИКЕА, с които си е обзавел целия (представи си!) апартамент в София. Май успя да шашне аудиторията Simple Smile Wink

# 31
  • Мнения: 3 098

Нещо като да се снимаш в ИКЕА на всеки 6 месеца и да разправяш в Бг как си актуализираш обзавеждането на всеки 6 месеца съответно  Shocked

Laughing Наистина ли 4ак дотам?  Tired
4е и да се шашка и аудиторията? ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 178
Nah, Котарана, нямах това предвид.  Вярвам, че всеки трябва да прави това, което му носи удовлетворение. Но ето, това би било истински свежо, ако мъжете започнат да изоставят мечтите и кариерите си, за да последват жените си... 

Щях да споделя и една цинична адвокатска шега, която моя близка цитира по тоя повод, но се отказах...


о има и такива случаи, zависи от финансовата равносметка. ако стандарта в България беше по_висок от тоzи в Германия сигурно съпруга ми щеше да zареже кариерата си и да ме последва, но не би.

# 33
  • Мнения: 515
Ей, гордея се, че списвам в една тема с Mishelle и Bittersweet! Мъдри девойки, ей! Hug
И понеже съм почнала да се хваля: Нали знаеше, че и госпожа Червеновинцева е в нашата тема!  bowuu

За съжаление и аз наблюдавах (от близо) това явление - "живея в чужбина и за това съм голямата работа"  Sad  И както някой тук писа, когато живеенето си го постигнал със собствен труд си е за гордост (да речем). Но когато си го постигнал с изгоден брак е меко казано смешно!

За протокола: Няма лошо да се ожениш за чужденец, любовта прегради няма. Но не мисля, че е гордост само по себе си.
Ма аз даже живеенето в чужбината не го смятам за гордост! Какво ли разбирам аз!

# 34
  • Мнения: 4 399

За съжаление и аз наблюдавах (от близо) това явление - "живея в чужбина и за това съм голямата работа"  Sad  И както някой тук писа, когато живеенето си го постигнал със собствен труд си е за гордост (да речем). Но когато си го постигнал с изгоден брак е меко казано смешно!


Аз бих се гордяла повеЧе ако живеенето съм го постигнала в България защото там е по-трудно да го постигнеш. Но много хора се гордеят просто с факта Че живеят в Чужбина, без знаЧение колко им е изгоден брака и колко са постигнали от живеенето.

А по темата за ИКЕА, ако не знаете ИКЕА е марка, както и С&А и много други народни магазини. Важното е да Чужбинско.  Rolling Eyes
Скоро и в Бг...http://international.ibox.bg/news/id_255843127

Разбира се, че всички (айде, повечето  Wink) имаме неща, купени от Икеа, ма чак да си е за хвалене Whistling

И аз да се похваля: едно хаванЧе си купих от там... Mr. Green

# 35
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Пазаруване от Икеа в Солун е голямо преживяване за много българи и с дни се говори какво се продава, на какви цени и т.н.
Да, и в БГ ще го откриват, но се говори, че хич няма да е евтино.

По темата: никога не се хваля, а май трябва.... ( за някои работи, не точно за този израз).

# 36
  • Мнения: 1 572
според мен хваленето от чужбината и отричането на вс.българско е вид злоба затова че не си постигнал нищо в собствената си страна както много българи са го направили и са щастливи от това, нека да си признаем че на всеки му липсва родното място , на мен ми е ужасно тежко тук , а на майка ми още повече

# 37
  • Мнения: 7 914
аз пък защо усетих по време на престоя си в Родината, че времената да се хвалиш, че вече не живееш в БГ отминаха? Thinking

# 38
  • Мнения: 1 550
аз пък защо усетих по време на престоя си в Родината, че времената да се хвалиш, че вече не живееш в БГ отминаха? Thinking
И аз останах със същото впечатление Thinking Аз не можах да се вредя да кажа една приказка от хвалбите на другите за новата къща, баня, кухня или там за каквото имаше да се хвалят Crazy Не че аз имам с какво да се похваля newsm78

# 39
  • Мнения: 2 567
Не съм от типа хвалещи се наляво и надясно, но ако изтъквам нещо, то е задоволство от по-добрия стандарт и спокойствието, което аз и цялото ми семейство имаме.

# 40
  • Мнения: 2 786
Не съм от типа хвалещи се наляво и надясно, но ако изтъквам нещо, то е задоволство от по-добрия стандарт и спокойствието, което аз и цялото ми семейство имаме.

 newsm10

# 41
  • Мнения: 3 932
Темата сте я изчерпали вече. Има ги разни и разнообразни.

То темата може и да сме я поизчерпали, ма не сме я оспамили максимално  Mr. Green

Спокойствието, чистотата, логиката при професионално развитие и израстване в йерархията, екологичното съзнание и детските площадки ми бяха основниТЕ хвалебствия.

Етажерката от Икея мама много я хареса Party...

# 42
  • Мнения: 780
В България сме си. През първата седмица се видяхме с някои мои добри приятели (поне такива ги чувствах). Питаха, а ние отговаряхме. Забелязах, че спряха да питат. От тогава не са се и обаждали да пием по едно кафе поне. Все едно, че ни няма. Не знам какво стана. Може би не чуха това, което очакваха или чуха прекалено много.. не знам. Но нямам и намерение да се опитвам да разнищвам. Здрави да сме!

# 43
  • Мнения: 1 178
То темата може и да сме я поизчерпали, ма не сме я оспамили максимално  Mr. Green

Спокойствието, чистотата, логиката при професионално развитие и израстване в йерархията, екологичното съзнание и детските площадки ми бяха основниТЕ хвалебствия.

ми да я оспамим и да я zаключваме  Mr. Green тя и беz това води до обобщения, а както всички zнаем обобщението е иzвънбрачното на неzнанието.

ако zнаеш какви хубави детски площадки има в България. Това лято бяхме на такава в Бургас /морската градина/ до Флората.С хубави прясно боядисани пърzалки, комбинирани със стена zа катерене, кръгове zа промушване, плочките около тях от теzи меките, люлки и много пейки и всичкото това чисто. Немските такива ряпа да ядат.
При последните местни иzбори кандидат кметовете се надпреварваха кой коя детска площадка да оправи, така че фукането с детските площадки вече не е вървежно  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 988
МИНЕрВАта, никъде не съм писала за спам.  Naughty  Crossing Arms

Не обичам да се хваля. В нормален разговор с нормални хора всичко може да се каже, те да си правят изводи.

Честно казано, предпочитам да скривам някои неща от определени хора, защото тяхната логика и сметка често не отговаря на истината. Повечето виждат само хубавото и пропускат проблемите. В тоя ред на мисли за някои всичко, което кажа е било хвалба.

И обратния случай имам пред очите си - нищо не постигнали, живеят ден за ден и си броят стотинките за храна, но в България са "ние в Америка, знаеш ли, еди какво си...".

Та затова казах, че има разни и разнообразни.

така че фукането с детските площадки вече не е вървежно  Mr. Green

 Peace Според мен и фукането със спокойствието не е, нито с чистотата (в Ню Йорк например е мръсно та дрънка. Но пък има много други неща, с които да се похвали човек.)... Както и да е, всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт