Минута след минута, час след час с Дюкан топя тонове мас - 129

  • 42 104
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
Здравейте на всички!  Hug

Много нещо сте изписали е не мога да ви насмогна дано да съм се вредила на първа страница и аз един път за 4 месеца.  Laughing

Пропуснах да дам отчет на 13.10, но ще дам на 13.11, защото мисля след това да влизам в трета фаза. Много нови никове добре дошли на всички и търпение му е майката както беше писал някой по-нагоре (ще ме прощава, но нали съм амнезирала не запомних кой)   hahaha

Прекрасен ден на всички и много минуси!  Hug   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 082
благодаря за отговора   bouquetа получавате ли запек и ако да ,как се справяте.
за първа фаза мога ли да си направя супа от пилешко месо,като в бульона да врат моркови и лук и после да ги извадя?а магданоз позволява ли се?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 912

и другият ми въпрос е в трета фаза също ли не се използват мазнини-зхтин,олио...? например ,когато готвиш леща?а картофите-как ги приготвяте?
не че нещо лошо има, но не се затормозявай докато си в първа да мислиш за трета  Hug

# 18
  • Мнения: 37
Забравих  ooooh! Честита Ви нова темичка с пожелания за повече стопени мазнинки и повече свалени килца  Peace
Качих снимчиците,но честно казано не знам дали ще се забележи разликата  newsm78 Облякла съм си сащите дрешки,но според мен разликата е огромна а килограмчето е само едничко  Peace
Добре дошли и успех на всички новички  Peace
(междудругото вчера на празника ми бях 100% режимна,с което се гордея много Party )
 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 19
  • Мнения: 850
          пууууууууу на първа страничкааааа........еееее мацки и мъж да ни е все на минусчета тази нова темичка !!! newsm17 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51

      vesito5   love001

# 20
  • Мнения: 243
            Пу, пу и аз в новата темичка. ВЕЩИ благодаря за грижите!
            Дано се размърда кантарев!
            ЛЕК ДЕН И ФИЛЮДКИ!

П.П.: Май, май няма мърдане, пак не хванах първата страничка хаха. Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 413
здравейте момичета.нова съм и ще ви помоля да бъдете снизходителни  Grinning .от понеделник съм на П.с утре ще станат 5дни и съм -3кг.
искам да ви попитам обсъждали ли сте някъде евентуална вреда от диетата.четох,че натоварва и задръства черния дроб.дали е така...? - има обсъждано, ако спазваш всичко като е написано в първата (зелената) книга, т.е. ядеш достатъчно (каквото е разрешено) и пиеш достатъчно вода, не мисля че ще имаш здравословни проблеми от диетата.
и другият ми въпрос е в трета фаза също ли не се използват мазнини-зхтин,олио...? например ,когато готвиш леща?а картофите-как ги приготвяте? - мазнина само на гала яденето. Леща, картофи, ориз - ако ги ядеш като за нишестени, се готвят без мазнина (само каквото си пусне месото), ако ги наготвиш с мазнина - минават в графата ГАЛА.

Нелсън, може свинска шунка олекотена 2-4% мазнини (справка стр. 70 от зелената книга)

# 22
  • Мнения: 485
nano, отговор на много от въпросите ти можеш да намериш тук Сайтът с наши рецепти, препоръки, разяснения, уточнения, продукти и съветиhttp://dukanskirecepti.wordpress.com/
мнооооооооооооооооого по-подробен, изчерпателен, обяснителен, ползотворен, изобретателен и полезен от първа страница на темата, но незнам защо все не му се обръща внимание

Таняманя - имам да те черпя кола лайт, но все не ми остава време напоследък за нищо  Hug

# 23
  • Мнения: 110
Кой знае,дали ще се вредя,ама барем да пробвам...
ВЕЩИ, Hug Hug Hug
Закъсняяяяххх!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Мерси за темичката и от мен   bouquet

Аз съм болна и в МЦ, така че нямам с какво да се похваля  Tired
Обаче все повече се замислям да изкарам до края на месеца във втора и да скачам в трета.
Искаше ми се още 2-3 килца да смъкна, но нещо ми писна втора, пък и четох, че момичетата свалят и в трета, така че ...

Хубава вечер от мен     bouquet 

# 25
  • Мнения: 55
Здравейте дружинка!

И аз да се запиша в новата темичка!

И аз така да се възмутя гласно от скапаното предаване "Искрено и лично" - друга такава глупост няма!!!  #2gunfire
А аз шматката дори не тръгнах нормално за работа, а изчаках заради предаването...  ooooh!
Но не ми издържаха нервите и не го догледах... Единственото хубаво нещо беше, че момчето (което май трябваше да се явява нещо като опонент) беше много толерантно и не каза всъщност нищо лошо за режима (за разлика от разни други "светила"  Close ). Дори ме успокой с изказването си, че мозъкът ни си се храни съвсем добре дори без въглехидрати (аз вече бях прежалила като сдали богу дух няколко милиона мозъчни клетки, ама нали красотата изисква жертви... Joy).
Ей, такива опоненти си пожелавам, че и симпатични...  Laughing

Добре дошли на новите - търпение и постоянство е всичко, което ви трябва!  Hug

Mucky, ти все пак си свалила за 4дни 2кг - това не е е нищо! Казваш, че варираш в рамките на тези два килограма, но едва ли ден за ден... Искам освен това да ти дам също един пример - съвсем в началото мъжа ми се смееше и не вярваше, че с тази диета може така (лесно) да се сваля. Всъщност той е този в къщи, който има по-голям проблем с килограмите и в последните години непрекъснато сваля и качва едни 15-20kg. Неговите думи бяха: "Аз непрекъснато си гладувам (?!?), тичам и виж ме колко време вече свалям, а ти си мислиш, че с тази диета чудо ще направиш!".  Да, ама като видя моите резултати, доброволно, дори без да му предлагам, се включи и той. Така че моето предложение е просто да пробваш, а после винаги можеш да се откажеш, ако си недоволна...

tazi_sashtata, пожелавам ти една чудесна 3та фаза с много усмивки и положителни емоции!

Лек ден и много минусчета на всички!   Heart Eyes

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 17:50 от blumchen_fee

# 26
  • Мнения: 279
ХАХАХАХАА аз докато ви изчета и си напиша поста тя Вещи нова темичка пуснала Laughing, пуф и на първа стр. не можах да се класирам.... егати заспата съм  hahaha е и на втора съм доволна Laughing
Привет прекрасни Hug, аз нещо се по загубих тия дни, ама голяма суматоха ми беше на главата Whistling, но си признавам, че ви по прочитах Mr. Green
Днес само като включих форума и веднага се сетих, че пропуснах "Искрено и лично" и се завайках Laughing. Да обаче се оказа, че то за добро бил пропускът ми, само щях да се изнервя на глупостите Thinking.
mucky не се притеснявай случващото ти се не е само на теб и други са се оплаквали, че не свалят през ударния, но после в ПЗ стой и гледай Twisted Evil -----. Плюс това може да задържаш и от болестта, а да не говорим, че Фервекса има захар (много, много захар), ако можеш го смени с някое друго лекарство което има подсладител Peace. Най важното е да не се отчайваш и резултатите ще дойдат Peace. В процеса на четене видях че ядеш и шунка, ако ти е възможно я ограничи, защото се задържа от нея Peace
Izida не се впрягай на тия 3,6кг., я колко много си свалила #Crazy. ДРЪЖ СЕ Hug Видях че ще пускаш снимчици, СУПЕР smile3508
gero dukan според мен ти вече си минал нужните дни на задържането, така че продължавай си четвъртата Peace
eche-meche постигнала си прекрасен резултат Peace
tonito26 малееее ама ти почети ме стигна по свалени кг. бе душо smile3521, кога започна кога ги свали Twisted Evil Laughing Hug

КОРЕКЦИЯ:Сега видях новите снимки на Найрянка и с радост установих, че има голям резултат  newsm10

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 16:14 от *tan4eto*

# 27
  • Мнения: 2 082
Цитат
nano, отговор на много от въпросите ти можеш да намериш тук Сайтът с наши рецепти, препоръки, разяснения, уточнения, продукти и съветиhttp://dukanskirecepti.wordpress.com
благодаря.четох там,но има много обем информация и може би пропускам нещо...
темата не е ли все пак за обсъждане и въпроси?пък и за запека не окрих нищо освен овесените трици.достатъчни ли са?

# 28
# 29
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
...пък и за запека не окрих нищо освен овесените трици.достатъчни ли са?

Аз вече 7 месеца всяка вечер пия чай Сание иначе се запичам невероятно много.. Tired Ако триците не ти помагат, пий чайчето..

Общи условия

Активация на акаунт