Любители на котки - тема 14

  • 25 767
  • 447
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Айййййй , невероятно мила топчица !!! Има ли силна мъркалка това сладко малко носленце ?!!

Бастет - невероятни очи , малеее , затаих дъх направо !!!

Мимс - а вие гледате по - презрително и от лъва....  хахахах ....

Не бе  Joy, много го мързи точно в този момент момчето  hahaha. На това отгоре е сънен!

# 316
  • Мнения: 3 094
100% адреналинка , ей, този Топчо голям кефчо! Няма ли си някой батко да го запознаем с наша Дуци?! Grinning На пролет имам предвид......


Кълбовидна Мълния, да голяма е хипнотизаторка - особено като почне да ми намига със синьото око. Simple Smile



# 317
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гледахте ли снощи по ТВ2 предаването на Христина Патрашкова? Ставаше въпрос за един, който отглежда змии и за да ги изхранва взима от разни хора котенца и други дребни животинки, уж да ги отглежда, а си храни змиите с тях. И всичко това го е заснел с камера и се кефи  Shocked! Успях да изгледам само първия материал, където пусна едно котенце при змията, то нищо неподозиращо започна да я дУши, нали ги знаете как помръдват носленца, тя го ухапа и после да не ви разправям... Направо се потресох, щях да повърна. Пих лексотан. Цяла нощ все тази картина ми е пред очите.
Чак не мога да намеря подходящи емотикони да изразя това, което чувствам.

# 318
  • Варна
  • Мнения: 25 335
За нищо на света не бих го гледала Sick. В клюкарника бяха пуснали тема още преди предаването. Тоз изрод е за затвор, ама няма кой да го вкара там #2gunfire
Още по-гадното е, че явно много хора не приемат кой знае колко трагично тази история. Цитат от клюто:
Цитат
Общо взето има много по-големи идиоти от този, защитничките на бездомните кучета например, са едни от тях.

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 11:31 от Писна мииии

# 319
  • Мнения: 3 094
Добре, че не съм го гледала. То някои български мъже са така повредени горките, пълни комплексари - затова и интересите са им садистични, изживяват се за герои от които зависи днешния ден. Пълни нещастници!

# 320
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз видях темата преди да видя самото предаване, после в 22,30ч. пуснах да видя за какво толкова става въпрос. Е, съжалих. Това ще ме държи дълго.
Какво гушкане гушках след това Фокси няма да ви разправям.

# 321
  • Мнения: 3 094
За нищо на света не бих го гледала Sick. В клюкарника бяха пуснали тема още преди предаването. Тоз изрод е за затвор, ама няма кой да го вкара там #2gunfire
Още по-гадното е, че явно много хора не приемат кой знае колко трагично тази история. Цитат от клюто:
Цитат
Общо взето има много по-големи идиоти от този, защитничките на бездомните кучета например, са едни от тях.

По този повод се сещам преди години дойде в къщи едно семейство, което търсеше съседите, но ги нямаше и ги поканихме да ги изчакат 15 минути, а не да висят на стълбището. Детето им на около 6-7 години пипна (не я пипна , по скоро май я плясна) котката (не тази , едно друга имахме преди - норвежка-горска, много достолепна) и понеже тя се дръпна и се скри за да не се занимава с глупаво и агресивно дете, то се навря под кревата, не я хвана естествено. Майка му обаче като се разпищя и ми поиска веднага да й дам спирт, кислородна вода и риванол да го дезинфекцирала.......Е аман от параноици! Пък и никакво отношения трезво нямат към животните, а и не желаят да излезнат на йота от стереотипите си. По повод бездобните кучета - изобщо не ме е страх от тях, страх ме е от натирени домашни любимци от ония насъскваните породи.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 25 335
Е аман от параноици! Пък и никакво отношения трезво нямат към животните, а и не желаят да излезнат на йота от стереотипите си. По повод бездобните кучета - изобщо не ме е страх от тях, страх ме е от натирени домашни любимци от ония насъскваните породи.

Абсолютно.

# 323
  • Мнения: 359
Малко да разведря обстановката, че настръхвам като се сетя само за тоя изрод (бил в Чехия - там да си остане!).

Имам си ново коте - мамин сладък уличен превъзходен!!! Излизам преди 2 седмици от блока на майка ми и той милия хоп-скочи ми направо в ръцете! Мръсен, смърдящ на кофа - ужас Laughing
Къпахме се, ваксинирахме се - пълна програма! Сега го раздава цар! Много е пухкав, бяло и черно - разкош просто!

# 324
  • Мнения: 359
В една друга тема видях такива разкошни писанчовци, които си търсят стопанин (хора, внимавайте само, че гледайте какво става - оня със змиите имам предвид!!!). А пък аз си търся котенце (задължително улично!) от 3 месеца поне! Как не съм се сетила да ровна!
Е, вече си имам! Още 5 бих си взела, ама няма да ме огрее Laughing Мъжът ми и за този буча. Абе буча, буча, ама сега само го гушка!

# 325
  • Варна
  • Мнения: 25 335
Честито и на теб, и на мушмурочкото Hug Много мило ми става, когато  улично коте си намери дом  Heart Eyes Кетя и тя така - един ден цъфна пред блока и ми се размърка като я гушнах. Ми кво да я правя - взех я Wink

# 326
  • Мнения: 359
А как хапе самоооо! Засега носи гордия прякор Хапи Обама!

# 327
  • Варна
  • Мнения: 25 335
Сигурно чеше зъбките, затова. Нашата беше същата, сега като паднаха бебешките и поникнаха новите, поспря Whistling

# 328
  • Мнения: 359
Пробвах да закача 1 снимка в snimka.bg, ама ми е за пръв път, та не знам дали съм се справила:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8820171

Как се дава линк? Нещо не ми е ясно.
Я, получило се! Laughing

# 329
  • Мнения: 359
Сигурно чеше зъбките, затова. Нашата беше същата, сега като паднаха бебешките и поникнаха новите, поспря Whistling

Падат им зъбите ли? Като на децата? Ха! Не знаех!
Аз все стари котки съм гледала - вземахме ги 3-4-5 годишни.

Общи условия

Активация на акаунт