да или не?!

  • 12 836
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
да,за първи път е.благодаря ви-Господ да е смен-данопостъпя правилно,дано.

# 16
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
НЕ!!!!!
Бягай!
Стискам ти палци!
 Hug Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 145
Никога. Посегне ли веднъж, ще посегне и втори път. БЯГАЙ.

# 18
  • Мнения: 953
Извади си медицинско и подай жалба, и се разведи.
Аз това бих направила.

# 19
  • Мнения: 712
Момиче, спасявай се! Спасявай си детето!
Ами ако утре посегне на него и пак "не помни"?
Може, от добра воля и в името на миналата ви любов да му кажеш, че има нужда от психиатър, защото това, ако наистина не си спомня, говори за много сериозно заболяване, което трябва да се лекува.
Но не за твоя сметка, не за сметка на детето ви.
Ти си голям човек, имаш право да решиш за себе си, но то разчита на теб. Заради него бягай!

# 20
  • Мнения: 1 103
Събирай си багажа и да те няма  Naughty
Утре след като те погне тебе и детето ще подкара- догога ще се страхуваш цял живот ли?
Иди си намери свестен мъж наоколо е пълно с тях огледай се  Peace успех.

# 21
  • далечно
  • Мнения: 1 029
бягай и затваряй всички врати. това е. ще поплачеш малко сега за него, ама бъди сигурна че веднъж случило ли се е - пак ще се случи. искаш ли детенцето ти да вижда майка си насинена?

# 22
  • Мнения: 46 520
Не! Спасявай се!

# 23
  • Мнения: 1 475
Не, спасявай се, помисли за детето си!!!Един мъж посегне ли веднъж, ще го направи и втори път,не му давай  никакъв шанс!!!

Четох един стар твой пост и съм потресена, наистина ли жените сме толкова наивни и не си познаваме добре мъжете- ти го описваш, като страхотен човек- а това което е направил с теб е повече от ужасно и един невероятен добър и страхотен мъж поне според мен не би го направил, освен ако досега не е бил с маска пред теб!
    Извинявай, че ще те попитам, но с какво го предизвика за да ти посегне???

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:25 от somebody

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
 Shocked #Crazy #Crazy
В никакъв случай не бих останала с такъв човек. С това "нещо" бих се развела веднага, и бих му направила живота мъчен  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 641
Аз се чудя защо питаш и какво очакваш да прочетеш? Едва ли някоя девойка ще остане ако е на твоето място.А пък ако ти си решила да останеш, най-вероятно си си помислила,че това заслужаваш.Бягай скъпа,казвам го от опит,мъж удари ли те веднъж,после следва и втори път,след това почват извиненията сълзите и обещанията,до следващия път,когато ще е по зле и от сега.Бъди щастлива,уважавай себе се,събери смелост и бягай.

# 26
  • Мнения: 2 388
Щом ти е посегнал веднъж, ще го направи пак.
В интерес на истината съм познавала само един мъж, който посегна на жена си един единствен път и не повтори никога.
Твоят мъж няма да е от изключенията. Така че, както са те посъветвали момичетата - медицинско, дело, развод, както си стоят по ред нещата.

# 27
  • Мнения: 2 005
Категорично -не  Naughty

# 28
  • Мнения: 6 604
Според това,което си писала в една друга тема(че си жена,която си знае цената и ,че трябва да обичаш себе си ,за да те обича човека до теб) мисля,че знаеш как трябва да постъпиш. Дано си достатъчно силна ,за да вземеш правилното за теб и детето решение.
И аз мисля,че това ,че не помни не е добре изобщо. Какво направи,какво каза,че го предизвика? Не ,че това би го оправдало,но все пак-какво стана ,та от идеален баща и съпруг(както сама го описваш) се превърна в звяр?

# 29
  • Мнения: 145
Ех, не мога да се стърпя. Съжалявам че живота не ми предостави възможноста да изкара юридическо образование,че ей такива като нейния ХММММММММ /ама мно ги обичам/, такива шамари ще му дам, та ще ги чувстав на лицето си до края на живота си.Ама кой по дяволите е той бе, да не те е родил, отхранил и изгледал та да ти посяга, та недай си боже и на детето да посегне.....Я му слагай пак прангите на тоя, и да не ти пука от нищо. Горе глава . С теб сме.Ще те мачка и ще те удря.......А бе ти самозащита не знаеш ли........адвокат, закони, хаиде в кошарата пак и това е. малко са му били 2 години. Още 50 по 2 му трябват.
Извинявам се , ама на право ми се повдига от такива личности, дето си използват силата над жените.
Е хубаво де имаш дете. Ама задаели си въпроса, че какъо той се отнася с теб , така за вбъдеще ще се отнеся и с детето.Мила в такива случаи, бих предпочела въобще детет ми да не знае кой е баща му. Тряскай му заповед да не те доближава теб и детето на 500м.Хич не се замисляй, оу много съм разгорещена.Пух да му се недидиши, що все така става че като събера пари за образованието, все нещо се случва и те заминават някъде другаде............Само да го изкарам, та такива да не им дава господ да се срещант с мен или дани се присекат пътищата..........................
,

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:52 от tobeornottobe

Общи условия

Активация на акаунт