Тест за бременност

  • 257 282
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Изчакай закъснение - още 2 дни са  Peace
Ако дойде - ще опитате на следващия тираж, ако не - ще ти честитим  Mr. Green

# 766
  • Мнения: 800
Рали, кога ти беше овулацията? Имплантирането не става по време на овулацията, а няколко дни по-късно. Ако това е било имплантиране, както си мислиш, трябва да изчакаш още няколко дни. Неслучайно хората са казали, че трябва да имаш закъснение на менструацията, за да може уринарен тест да отчете правилно. Твърде възможно е обаче да е било хормонално процапване, свързано с овулацията. На мен ми се е случвало няколко пъти поне.

# 767
  • Мнения: 25
Ще изчакаме края на месеца Simple Smile и каквото стане.Относно овулацията не мога да кажа точно защото като цяло не ми е редовен цикъла.Последния ми беше 26.05

# 768
  • Мнения: 800
Изчакай още. Според мен това, което смяташ за имплантация е било всъщност овулация, придружена с процапване. Нов тест най-рано след седмица.

# 769
  • Мнения: 25
Така мисля и аз

# 770
  • Мнения: 21
Здравейте искам да попитам Simple SmileЗакъснява ми вече 3 ден имам леки болки (все едно ще ми идва) Кога мога да си направя теста за бременност? newsm78

# 771
  • Мнения: 7 201
Закъснява ми вече 3 ден
Щом вече имаш закъснение, може да си направиш тест - най-добре с първа сутрешна урина, когато нивото на ЧХГ в урината е най-високо.

# 772
  • Мнения: 21
Закъснява ми вече 3 ден
Щом вече имаш закъснение, може да си направиш тест - най-добре с първа сутрешна урина, когато нивото на ЧХГ в урината е най-високо.

Благодаря Simple Smile

# 773
  • Мнения: 437
Здравейте!
Имам два въпроса:шуър чек ли е най-добрия тест,който може да се направи ден след закъснението?
И кой е най-надежният тест 3 -4 дни преди датата на цикъла,който може да се направи и да е достоверен резултата?

# 774
  • София
  • Мнения: 10 704
Няма най- добър тест. Има ли бременност и най- простият  ще покаже.
 На 11 ден след овулация може кръвен тест и ще е достоверен .

# 775
  • Мнения: 4
Момичета помагайте!!! Имахме гаф точно ден преди овулацията ми ,имам всички признаци на бременност ,гади ми се от всичко ,цигарите са ми странни и от тях ми се гади ,боли ме кръста и корема ,гърдите ми са огромни и болезнени.Днес имам т.37.2,днес ми е датата на М.вчера си правих тест Шуър чек и беше отрицателен.Въпросът ми е дали е било рано за тест и кога мога да си направя пак???

# 776
  • София
  • Мнения: 1 197
теста с първа сутрешна урина ли го направи ... ако днес ти е датата на М вчера е било раншко за тест - пробвай утре с първа сутрешна или най - добре, за да не го мислиш иди в най близката лаборатория и пусни кръвен - ай - точен е и особено при закъснение, каквото покаже - това е! на мен кръвен ми засече бременност на 10ти ден след О ...
дано резултата е какъвто желаеш Peace

# 777
  • Мнения: 4
Снощи си го правих ,а преди 3 дни си правих Престо ,нали уж за ранно откриване на бременност и той беше отрицателен ,но мисля че нещо не беше качествен ,появиха се червени петна!Благодаря ти утре ще отида да си пусна кръвни,може някакъв вирус да съм хванала!!!

# 778
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да ви попитам кога мога да направя тест при положение че М. за последните няколко месеца е нередовна.
Това е продължителността на М.Ц. 33, 27, 28, 29, 25. Първа дата на последния М.Ц. е 31.12.2015г. Благодаря предварително.

# 779
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Според мен след 30-ти ден от МЦ, ако не е дошъл цикъл все още, теста би показал вярно, т.е. след 29-ти януари

Общи условия

Активация на акаунт