Тест за бременност

  • 257 185
  • 795
  •   3
Отговори
# 750
  • Мнения: 311
Здравейте момичета!
На 26.05 към 18:00ч ми поставиха Прегнил 5000 на 15мм фуликул.Искам да ви попитам според вас кога мога да си направя домашен тест за бременност ? На 15.06 съм на кръвен (може ли преди него да ям да и пия кафе  Thinking Embarassed ) ? Благодаря.Стискам палци на всички  EFP

# 751
  • София
  • Мнения: 36 144
Здравейте момичета!
На 26.05 към 18:00ч ми поставиха Прегнил 5000 на 15мм фуликул.Искам да ви попитам според вас кога мога да си направя домашен тест за бременност ? На 15.06 съм на кръвен (може ли преди него да ям да и пия кафе  Thinking Embarassed ) ? Благодаря.Стискам палци на всички  EFP
10 дни, след Прегнила
Да, може да ядеш и пиеш всичко - няма условия при това изследване
Дано да е станало  Peace

# 752
  • Мнения: 182
Здравейте! Бих желала да споделя и моите вълнения около тестовете. Последната М. беше на 12 май. Правих тестове за овулация до 1 юни без да видя положителен тест. Цикълът ми няма точна продължителност 25-35 дни. Днес е 35-ия ми ден, а сутринта Шуър чек е напълно отрицателен. Гърдите ме болят вече 2 седмици, но цикъл няма. Какво мислите?

# 753
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте!

Чудя се и аз дали да правя тест за б. или е рано. Ову-то ми беше на 8-9.06. Очаквам М. на 21-22... Rolling Eyes

# 754
  • Мнения: 124
Здравейте момичета,
И аз имам няколко въпроса тъй като смятам да почна тестовете за оволация коя марка бихте препоръчали? Първия път като забременях се ориентирах по изчисленията на телефонния ми календар, но сега малко се пообърках с него и не знам вече кога е тази оволация дали отчита правилно.Много се радвам че повечето от Вас след засечена оволация с тест след това се е получили Simple Smile
Благодаря предварително .Късмет на всички

# 755
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз ползвам Клиър Ову тест. Една опаковка с 5 бр. тест за ову + 1 за бременност. Доволна съм. 10 лв. струват.

# 756
  • Русе
  • Мнения: 499
Аз съм си взела тестове от Ибей,последния път си взех 50бр за 10-11лв, много съм доволна има и комбинирани с тестове за бременност и въпреки че предполагам са китайски ми са ми отчитали и овулация и бременност.   bouquet

# 757
  • Мнения: 7 201
Здравейте! Бих желала да споделя и моите вълнения около тестовете. Последната М. беше на 12 май. Правих тестове за овулация до 1 юни без да видя положителен тест. Цикълът ми няма точна продължителност 25-35 дни. Днес е 35-ия ми ден, а сутринта Шуър чек е напълно отрицателен. Гърдите ме болят вече 2 седмици, но цикъл няма. Какво мислите?
ИЗАИ, повтори теста. Даже бих те посъветвала да пуснеш кръвен тест, ако имаш тази възможност. Peace

# 758
  • Мнения: 311
Здравейте момичета,
И аз имам няколко въпроса тъй като смятам да почна тестовете за оволация коя марка бихте препоръчали? Първия път като забременях се ориентирах по изчисленията на телефонния ми календар, но сега малко се пообърках с него и не знам вече кога е тази оволация дали отчита правилно.Много се радвам че повечето от Вас след засечена оволация с тест след това се е получили Simple Smile
Благодаря предварително .Късмет на всички
Аз съм използвала Clear Ovu 5 теста + 1 тест за бременност.Доволна съм засичала съм си овулацията 3 пъти даже и доки потвърди , че съм познала  Grinning

# 759
  • София
  • Мнения: 1 676
Ах, направих тест 5 дни преди датата на М. Излезе това и до след 5-тата минута..., не знам какво да мисля..., чертата е незабележима.

 Shocked Rolling Eyes Освен да изчакам и да правя утре пак..

# 760
  • Мнения: 311
Ах, направих тест 5 дни преди датата на М. Излезе това и до след 5-тата минута..., не знам какво да мисля..., чертата е незабележима.

 Shocked Rolling Eyes Освен да изчакам и да правя утре пак..
Утре или други ден пак и да е сутринта , и стискам палци  Hug

# 761
  • Мнения: 25
Здравейте момичета,с моя мъж имаме две прекрасни деца и май пак направихме белята в началото на месеца.Не се бях притеснила докато на 10.06 не ми прицапа.Сигурна съм че ако съм бременна загнездването е станало тогава.Трябва на ми дойде към 25.06.Въпросът ми е рано ли е за тест сега,и ако съм забременяла на 10.06 има ли значение дали ще изчакам още 5 дена или да си го направя утре.Знаете как е нетърпелива съм

# 762
  • Мнения: 311
Ами според мен кръвния тест ще ти покаже по - рано и най - точно.
Иначе знам за случаи когато тестът (уринарен) е отчел 5 дни преди МЦ.
Направи си домашен 3 лв. е , но най - добре кръвен  Peace

# 763
  • Мнения: 25
Ще направя един.Благодаря Simple Smile

# 764
  • Мнения: 25
Отрицателен е.Или не съм бременна и прокървяването е било просто от самата овулация или съм но теста не е отчел защото все още не са минали 14 дена от имплантирането и хормона още не е започнал да се отделя ... вие какво мислите

Общи условия

Активация на акаунт