Тест за бременност

  • 257 119
  • 795
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 3
Здравейте приятели.

дано имам късмет...
Искаме много бебе с приятеля ми.
Август месец имах спонтанен аборт 5 седмица.
много го преживях...
После все ми идваше и бебе не ставаше.
През октомври ми дойде на 11.10..
На 22 доктора ми би инжекция за сигурна овулация .
И на 24 на обяд имах болки ниско долу за около час.обадих му се и каза че това трябва да е овулацията .
Правих си тест на 3.11 - 9 дни от овулацията и на 5.11 - 11 дни от овулацията .
пих дуфастон до сряда сетринта3.11 за задържане ама като видях отрицателния тест и спрях.
и незнам избързах ли с тестовете ...толкова ме е страх.
и само се моля да не ми дойде...
мисля да изчакам до следващат тест но незнам колко.
имам ли шанс да бебче  според вас?
Благодаря.

# 781
  • София
  • Мнения: 36 121
dundichka123
Ако О. е била на 24/25.10 - днес /05.11/ е около 10 ден след О. - рано е още за тест.
За уринен трябва да минат най-малко 12, като е по-добре да са 14 дни след О.
Дано да е станало  Peace

# 782
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорът Денис.
още нещо да попитам.
предния път като забременях ми биха инжекция за сигурна овулация на 27.07 сутринта  и на 29 сутринта след изминали 48 часа ходих и видяхме че е пукнат фоликула.
правих тест на 8 август и беше с бледа черта .
незнам как се броят дните точно.но ми се струва че предния тест по рано ми показа теста. и за това сега бързах пак да правя.
това че преди ми е показало по рано означава ли че винаги ще е така или всеки път е различно?

# 783
  • София
  • Мнения: 36 121
Благодаря за отговорът Денис.
още нещо да попитам.
предния път като забременях ми биха инжекция за сигурна овулация на 27.07 сутринта  и на 29 сутринта след изминали 48 часа ходих и видяхме че е пукнат фоликула.
правих тест на 8 август и беше с бледа черта .
незнам как се броят дните точно.но ми се струва че предния тест по рано ми показа теста. и за това сега бързах пак да правя.
това че преди ми е показало по рано означава ли че винаги ще е така или всеки път е различно?
Различно е - зависи от големината на фоликула, дозата, дали е само един фоликул или има повече,  но най-общо О. настъпва 24-36 часа след поставянето.

# 784
  • Мнения: 3
мислех да изчакам до утре да си правя тест.
но имам всички признаци като за бременност.
и току що ми дойде.
даже сънувах бебето.
много се разтроих.
това е ужасно което ми се случва.

# 785
  • Мнения: 368
Ех, съжалявам! Разбирам те. И аз тежко го преживявах в началото. Но после приех, че просто ще трябва повече време.  Wink
Също първите 1-2 месеца бях убедена, че имам симптоми. Но мисля, че това е просто комбинация на силно желание+въображение. В месецът, в който се получи симптомите ми не бях по-различни от ПМС...  Whistling
Стискам палци скоро да се сбъдне мечтата, не се товари излишно. Когато му дойде времето, ще стане.  Hug

# 786
  • Мнения: 6
Добър ден искам да попитам кога след предполагаемото забременяване трябва да се направи тест за бременност?

# 787
  • София
  • Мнения: 36 121
Добър ден искам да попитам кога след предполагаемото забременяване трябва да се направи тест за бременност?
След 14 ден след О.
Половият акт може да не съвпада с деня на О. - може да е до 4-5 дни преди О. и 1 ден след О.

# 788
  • Мнения: 1
Здравейте, за пръв път пиша тук. Днес ми се случи нещо много странно. Взех се тест - марката беше BE LIVE - и щом го отворих имаше контролна черта. Без да съм го използвала още. Това правили го невалиден?

# 789
  • Мнения: 368
Не би трябвало да има контролна черта видима. Но може да е характеристика на самия тест. Прочети указанията вътре. Ако не се споменава, че би трябвало да я има по-добре си вземи нов тест. Успех!  Hug

# 790
  • Мнения: 68
Здравейте приятели.

дано имам късмет...
Искаме много бебе с приятеля ми.
Август месец имах спонтанен аборт 5 седмица.
много го преживях...
После все ми идваше и бебе не ставаше.
През октомври ми дойде на 11.10..
На 22 доктора ми би инжекция за сигурна овулация .
И на 24 на обяд имах болки ниско долу за около час.обадих му се и каза че това трябва да е овулацията .
Правих си тест на 3.11 - 9 дни от овулацията и на 5.11 - 11 дни от овулацията .
пих дуфастон до сряда сетринта3.11 за задържане ама като видях отрицателния тест и спрях.
и незнам избързах ли с тестовете ...толкова ме е страх.
и само се моля да не ми дойде...
мисля да изчакам до следващат тест но незнам колко.
имам ли шанс да бебче  според вас?
Благодаря.

Ох мила  и аз  съм  със същия проблем.Точно  преди година  имах  спонтанен  с кухо  яйце в за  седмица...много  плаках , но опитите продължават и до  ден  днешен  Македония идва...
Днес  трябваше да ми  дойде, но теста  е отрицателен. Само  гърдите  ме болят  ужасно  както  никога, но да  се надяме  след 2 , 3 дни  да видим + .
Късмет  мила

# 791
  • Мнения: 19
dundichka123
Ако О. е била на 24/25.10 - днес /05.11/ е около 10 ден след О. - рано е още за тест.
За уринен трябва да минат най-малко 12, като е по-добре да са 14 дни след О.
Дано да е станало  Peace


Здравейте може ли да задам въпрос Simple Smile Със моят мъж решихме да не се пазим и не ме е пазил овулацията ми беше на 12-
или 13 цикалът ми трябва да дойде след 3 дни има ли вероятност да съм бременна и кога мога да си направя тест Simple Smile Забравих да добавя че имам лека болка във яйчниците но не е като при цикъл Simple Smile Благодаря предварително за отговорът ви Simple Smile

# 792
  • Мнения: 368
Шансът да забременееш 3 дена преди цикъл е доста малък, но не е изключено ако не си следила овулацията с тест. Ако това е единствения път, когато не сте се пазили, уринен тест има смисъл да направиш след 13-14 дена, а кръвен 10 дена след въпросния ден.  Wink
Ако си следила и наистина овулацията със сигурност е била на 12-13 реално няма начин да си бременна от  luvbed , който да е бил 9-10 дена по-късно. Но нищо никога не може да се изключи със сигурност.

# 793
  • Мнения: 19
Шансът да забременееш 3 дена преди цикъл е доста малък, но не е изключено ако не си следила овулацията с тест. Ако това е единствения път, когато не сте се пазили, уринен тест има смисъл да направиш след 13-14 дена, а кръвен 10 дена след въпросния ден.  Wink
Ако си следила и наистина овулацията със сигурност е била на 12-13 реално няма начин да си бременна от  luvbed , който да е бил 9-10 дена по-късно. Но нищо никога не може да се изключи със сигурност.


Ами всъщност ние правихме секс на 18 или 19 близо 6 дни преди цикъл.... утре ще отида да си пустна кръвен тест Simple Smile Не съм на 100% сигурна че овулацията ми е била тогава имам едно календарче на телефона и там така изписва затова така написах Simple Smile

# 794
  • Мнения: 719
Шансът да забременееш 3 дена преди цикъл е доста малък, но не е изключено ако не си следила овулацията с тест. Ако това е единствения път, когато не сте се пазили, уринен тест има смисъл да направиш след 13-14 дена, а кръвен 10 дена след въпросния ден.  Wink
Ако си следила и наистина овулацията със сигурност е била на 12-13 реално няма начин да си бременна от  luvbed , който да е бил 9-10 дена по-късно. Но нищо никога не може да се изключи със сигурност.


Ами всъщност ние правихме секс на 18 или 19 близо 6 дни преди цикъл.... утре ще отида да си пустна кръвен тест Simple Smile Не съм на 100% сигурна че овулацията ми е била тогава имам едно календарче на телефона и там така изписва затова така написах Simple Smile
Аз правя тестове за Ову и пак не съм сигурна, това календарче просто не го гледай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт