Пишем буквички и срички, ПЪРВОКЛАСНИЦИ сме всички !

  • 33 106
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 761
Добро утро и от мен:) Детето се справя чудесно, все едно нямам първолаче у дома.

# 16
  • Мнения: 80
Привет и от мен. Ние сега имаме и други емоции - ще имат празник на плодородието, учим стихчета, май и костюм ще трябва.....

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет, момичета!
Не съм писала от 100 години (от Нова година насам), ама като свърши майчинството, и времето за "разни" неща намалява.

Доста теми сте изписали, не мога да ви настигна  Simple Smile, аз продължавам оттук нататък.

Първо се чудех дали това е правилната тема, но си познах списъка отпред  Embarassed
Гледам попълнили сте и училищата - Тошко е в 131 СОУ "К. А. Тимирязев"
Чувства се много добре. Ходи на занималня. Имат английски в програмата. От утре започват плуването. Иначе ходи 2 пъти седмично на текуондо, заниманията са пак в училището, но в късния следобед.

Това е  при нас - в телеграфен стил.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 764
И аз оставям Дияна събота и неделя да почива. Не съм я карала да се упражнява.
Мими чувала ли си Мадлен? Габи би трябвало да е изписана и да си е у дома. После ще наваксва.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Да се запиша и аз в новата темичка. Имаме 6 по математикав петък. Решавахме малко задачи в събота - самоинициатива от страна на Петьо Shocked, а в неделя почивка - за награда Peace. Много му е интересно да си пише задачите сам, но не винаги успява... имаше няколко от рода на 4+...=2 hahaha Joy. Най-лесни са му от този тип: 2+2....4-1. Вече са до 5. Успешна нова седмица на всички и много шестички  Hug

# 20
  • Мнения: 1 035
Здравейте и от нас Hug
И ние имаме шестица от петъка  Mr. Green по БЕЛ- разказ по картинка
Домашното от госпожата беше малко , но аз се погрижих да придобие нужните размери
Напред сме в една буква (У,у) от класа и една цифричка 6
Все се каня да питам , вашите дечица пишат ли с химикал? На първата родителска госпожата ни каза , че първия срок само с молив , а вече втора седмица мина откакто пишат с химикал
И на нас математиката ни е любима ...особено когато се отнася до джобните и  Joy
Весела и успешна седмица за всички!

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
Здравейте и от мен в новата тема. Монката го записахме на плуване, но се оказа, че има проблем с третата сливица. Много е голяма, притиска му каналите и парви чести инфекции на едното ухо. Как ми е жал като ревне, че го боли  Cry. Знам, аз какво е, защото на неговата възраст имах същият проблем. Може нищо да не помня от този период, ама зверската болка я помня. И сега все още се чудим, дали да махаме "израстъка". newsm78

# 22
Ще падне празнуване в темичката ни май месец   Моята дъщеря също на 17 май   
 
 Информирай модератор   
_____________________________________
 Привет!

Ще падне голямо ядане на торти май ,май   chef

# 23
ПРИВЕТ  и аз тук !

ДО АННА: По добре я махни ,ние още на 3 год я махнахме. Тя щом пречи значи е излишна ,може и без нея ,обяснихами ,че можеле да зарази и др две . Ти преценяваш

# 24
  • София
  • Мнения: 11 116
ПРИВЕТ  и аз тук !

ДО АННА: По добре я махни ,ние още на 3 год я махнахме. Тя щом пречи значи е излишна ,може и без нея ,обяснихами ,че можеле да зарази и др две . Ти преценяваш

Що за глупост е това, с какво може да зарази другите 2 ?!  Laughing Shocked

# 25
  • Мнения: 516
Тъща 3, Марио пише с химикал от първия учебен ден. Учителката каза, че нямало смисъл да почват с молив. Справя се... ако не блуждае в облаците.  Laughing

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Тъща, при Танти от около 2 седмици пишат с химикал. Резултатът е, че сега пише мноооого по-добре, повече се старае, като знае, че няма триене.

Анна, не знам какво да ти кажа. Доколкото знам, до 6г. не се дава гаранция, че няма пак да израстне сливицата. След това-не знам. Чувала съм, че има лечение и  някакви мазила. Сестра ми беше водила племенника при Оливинов в Александровска и беше много доволна. При малкия не се наложи операция, нищо че един д-р искаше да го оперира, за да вземе някой лев  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 3 886
еи ни и нас тук фантичка аз и имам на госпожата по плуване и джиесема ако искаш пиши ми

# 28
  • Мнения: 1 312
Oт първия учебен ден нашите пишат с химикал Hug

# 29
  • Мнения: 308
Здравейте и от нас!Другият път ще подсетя Гита да ни включи на 1 страничка, че още ни няма.Ние също пишем с химикалка, уча ги само да чертаят, свързват и ограждат с молив.Поли започна да пише все по-красиво и да носи отлични.С математиката няма никакви проблеми.А любимият предмет и е роден край.В четвъртък ще правим парад на домашни любимци и Поли реве, че няма кой да заведе.Ама като не обичам животни и живеем в апартамент...това е положението.Искам да помоля Никита да сподели за празника на плодородието, може да изплагиатствам!

Общи условия

Активация на акаунт