Пишем буквички и срички, ПЪРВОКЛАСНИЦИ сме всички !

  • 33 130
  • 342
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 612
Ох и ние сме люти на рани ooooh! Моя Убавец още пише домашно,като е почнал в 16ч #Cussing out
И вече е толкова изморен,че пише още по-ужасно,Направо ми скъса нервите,прави ми го за втори път и ако има трети му казах,че ще го спра от плуване и таекуондо,щом неможе да се справи Crossing Arms
Иначе и аз давам Цитросепт,но когато започват да се разболяват,че като чели като се дава дълго(за профилактика)си изчерпва ефекта.Той по принцип като почне есен,та чак до началото на лятото почти не се отървава от хрема,като м/у другото олепва и няколко вируса.Дано малчо е малко по-здрав,че ще се гръмна,ако трябва и с него да мина през всичко това Tired

# 286
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Фантичка, посмях се с вашата случка Laughing То не, че е смешно, детенцето се е ударило, но просто абсолютно добре разбирам как се чувстваш. Аз съм преживявала ужас доста пъти като ми се обади по телефона и от рев не мога да разбера какво точно иска да ми каже. Слава Богу, нищо сериозно не се е случвало досега, дано не се и случва Praynig Веднъж якето си беше загубила (намери го, де) и няколко пъти с рев ми се обажда да се оплаква, че някой я е ударил или бутнал. То това обикновено на занималнята се случва, събират се доста деца и настава някакъв невероятен хаос. Госпожата ги предупредила, ако искат да се оплачат, първо да кажат на нея, тя затова е там, а не да звънят веднага на майките. Веднъж дори ми звъни Ива да ми каже нещо и чувам в далечината госпожата как я пита нещо и Ива :"Аааааа, не, този път не се оплаквам" Laughing Помислила си жената, че пак ми се оплаква от някой. Добре, че все за дреболии ме търси. Първите дни беше паднала и си беше ударила главата в радиатора, имаше сериозна драскотина и кръв. На въпроса ми защо не ми се е обадила, отговори, че не искала да ме притеснява Rolling Eyes Абе, всеки случай, всеки път като видя, че ми звъни, ми се свива сърцето... А пък едно време е нямало телефони...
Днес има Внимавай! по математика и Повече старание! по писане. Накарах я вкъщи да решава задачи и да попише малко, нещо като наказание. Аз виждам, че само игрите гледа и все още възприема училището откъм забавната му страна. Гледа да напише домашното на занималнята надве-натри и да хукне да играе. Не знам... newsm78. Все още са на голямо У и петицата.

# 287
  • София
  • Мнения: 39 814
Джони е взел една гума и трие домашното на Дияна Simple Smile Щерката явно бързала да си играе, така напляскала "И"-тата, че лошо да ти стане. На нищо не приличат Simple Smile Сега ще пише цяла страница.

# 288
  • Мнения: 832
Танче - остави детето да спи  Hug ще се научи да пише "и"
ние пък смятаме с пръсти, а до сега в детската не им даваха  Rolling Eyes

# 289
  • София
  • Мнения: 747
Оги пък има Отличен 6 на контролното по математика bowuu,чака с нетърпение посещението в музея в петък.Госпожата по английски е болна и цяла седмица няма да я има,егати разместването на часове става с баби и дядовци,кой ще го води,кой ще го прибира.Аз се надявам утре да ми е последният работен ден,и да си взема отпуската,която е три месеца Wink,за да мога да си обърна внимание на децата,само дано не ме прецакат нещо baby_neutral

# 290
  • Мнения: 3 835
Щерката явно бързала да си играе, така напляскала "И"-тата, че лошо да ти стане. На нищо не приличат Simple Smile Сега ще пише цяла страница.

Хич да знаеш, че не сте единствени, мойта бие всички рекорди по скоростно писане на домашни, има, няма 15 мин. и всичко е бетон, според нея де! Mr. Green Да, ама не е познала, лоша майка има, много лоша, пък учителката и тя претенЗия, кат мен, та пише горката домашните по няколко пъти! ooooh! Laughing

# 291
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Рина ,и моята е от оплакващите се.Хем няколко пъти обяснихме,че и да ми се оплаче по тел нищо не мога да променя,а само ще се притесня. ooooh!

# 292
  • Мнения: 3 886
Ох сега ми се обади мъжо бесен .И ние имаме проблемно  дете в класа  Крис все вика че се репчи на госпожта и все вика НЕ МОГА НЕ ИСКАМ И НЕЗНАМ.Сега му се обадило детето на него  и той чул по телефона как онова му се репчи .А къвто ми е луд мъжа незнам бесен беше.А Крис за 3 ти път се оплаква от него.Госпожата е вдигнала въце вика толкова е лош че ми идва да напусна.Майка му е разведена и вика знам че детето ми е палаво (то е направо лошо) незнам какво да направя.Дали ще мога да го преместя  при по добрите в А клас???

# 293
  • София
  • Мнения: 747
Това пък че е разведена какво общо има?И аз съм разведена,но моето дете не се бие,слуша в училище,госпожата го хвали,има шестици и петици.Въпрос на възпитание,а не на разведена,или не Peace

# 294
  • Мнения: 455
Аз се надявам утре да ми е последният работен ден,и да си взема отпуската,която е три месеца Wink,за да мога да си обърна внимание на децата,само дано не ме прецакат нещо baby_neutral
Грозна завист ме разяжда, и аз искам отпуск 3 месеца Simple Smile. Ама са ми останали само 4 дена за тази година и си ги пазя.
Елказелка, абсолютно си права, възпитанието на детето не зависи дали майката е разведена или не. Вчера нещо ми отговаря, и аз казвам какви са тези невъзпитани думи, а той - ти на това невъзпитано ли му викаш, ела да чуеш как се говори в училище  ooooh!

# 295
  • Мнения: 3 886
Това пък че е разведена какво общо има?И аз съм разведена,но моето дете не се бие,слуша в училище,госпожата го хвали,има шестици и петици.Въпрос на възпитание,а не на разведена,или не Peace
ами няма нишо общо но  исках да кажа че може б и  изразява липсата на баща си  с буиността си Hug  bouquet

# 296
  • Мнения: 1 544
Това пък че е разведена какво общо има?И аз съм разведена,но моето дете не се бие,слуша в училище,госпожата го хвали,има шестици и петици.Въпрос на възпитание,а не на разведена,или не Peace
ами няма нишо общо но  исках да кажа че може б и  изразява липсата на баща си  с буиността си Hug  bouquet
Абсурд, това с развода и липсата на баща няма нищо общо , има хиляди деца със майки, бащи ,братя ,сестри и т.н. буйни до безобразие както и обратното. Това си е до манталитет на самото дете, период ,възраст и до някъде възпитание и заангажираност на детето.

# 297
  • Мнения: 832
Абсурд, това с развода и липсата на баща няма нищо общо , има хиляди деца със майки, бащи ,братя ,сестри и т.н. буйни до безобразие както и обратното. Това си е до манталитет на самото дете, период ,възраст и до някъде възпитание и заангажираност на детето.

 Oha! напълно подкрепям...това се оправдания, нещо съчуствие ли трябва да предизвика  newsm78

# 298
  • Мнения: 1 817
то сега да не се превърне в спор, ама моето мнение е, че детето трябва да си има  контакт с ДВАМА родители. Важно е за възпитанието на детето. За съжаление не винаги се получава така.
 Моите деца имат сериозен респект към баща си, въпреки че и аз съм доста костелив орех ако има за какво. Добре, че са ми добрички засега и не ми се налага да действам с наказания. Wink


Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 11:16 от _venera

# 299
  • Мнения: 1 544
то сега да не се превърне в спор, ама моето мнение е, че детето трябва да си има  контакт с ДВАМА родители. Важно е за възпитанието на детето. За съжаление не винаги се получава така.
 Моите деца имат сериозен респект към баща си, въпреки че и аз съм доста костелив орех ако има за какво. Добре, че са ми добрички засега и не ми се налага да действам с наказания. Wink



Да хубаво е да имаш 2-ма родители не го отричам ,но на днешно време за съжаление това си е направо лукс  Rolling Eyes Аз съм израстнала без баща и смея да твърдя ,че никога не ми е липсвал ,а никога майка ми не е имала проблеми с мен във всяко едно отношение .
Относно респекта  -това определено не е задължение на бащата и съответно това не го прави водещт фактор в укротяването и възпитанието на децата .
Нашият татко е жив пример за това -всичко друго добре ,но респект  ooooh! няма и представа какво означава тази дума, на главата му се качват и двамата. За респекта отговарям аз  Joy
Ааа и да добавя- каката е много послушна от както се е родила ,малкия е ужас и безумие, ходи разбери кой ни е крив  Crazy/редовното оправдание е -защото е момче  Laughing ама ми е пределно ясно ,че и така не е  Thinking/

Общи условия

Активация на акаунт