Удължаване на косата- 10

  • 62 506
  • 561
  •   1
Отговори
# 30
На мен също ми харесва Peace Много добре се слива с твоята!Изобщо не личи от снимката, че е удължена bowuu
Благодаря и на теб  bouquet вече започнах повече да си е харесвам Laughing Ти ли беше с коса от extend или се бъркам?

# 31
  • Мнения: 1 312
Страхотна е косичката  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 941
На мен също ми харесва Peace Много добре се слива с твоята!Изобщо не личи от снимката, че е удължена bowuu
Благодаря и на теб  bouquet вече започнах повече да си е харесвам Laughing Ти ли беше с коса от extend или се бъркам?

Не се бъркаш, косата ми "беше" от Екстенд! Tired Вече нищо не става от нея  и в момента съм без удълженията..Дано ти имаш късмет с твоята косичка Peace Много естествено стои.Hug Откъде е?

# 33



На мен също ми харесва Peace Много добре се слива с твоята!Изобщо не личи от снимката, че е удължена bowuu
Благодаря и на теб  bouquet вече започнах повече да си е харесвам Laughing Ти ли беше с коса от extend или се бъркам?

Не се бъркаш, косата ми "беше" от Екстенд! Tired Вече нищо не става от нея  и в момента съм без удълженията..Дано ти имаш късмет с твоята косичка Peace Много естествено стои.Hug Откъде е?


Много късно прочетох, че има доста не доволни от косите екстенд Sad т.е и моята е от там! В началните теми четох, че има много доволни, а после не  Tired Така че ще видим колко ще изтрая с нея, и определено другия път ще се съветвам с вас Blush Желая ти приятен ден   bouquet

# 34
  • Мнения: 386
На мен също ми харесва Peace Много добре се слива с твоята!Изобщо не личи от снимката, че е удължена bowuu
Благодаря и на теб  bouquet вече започнах повече да си е харесвам Laughing Ти ли беше с коса от extend или се бъркам?

Не се бъркаш, косата ми "беше" от Екстенд! Tired Вече нищо не става от нея  и в момента съм без удълженията..Дано ти имаш късмет с твоята косичка Peace Много естествено стои.Hug Откъде е?
Моята коса също е от EXTEND това е възможно най-лошата коса, тресите страшно много оредяха, нацъфтяха, има обърнати косъмчета много, капе, оплита се зверски за няма и половин час дори да е обработена с  най -добрите  продукти, въпреки перфектната поддръжка много съм разочарована Tired Гнус ме е вече да я нося, Скоро ще замине в кофата за боклук..
Надявам се melcho твоята да се окаже - по добра, да я носиш по-дълго и със здраве Hug

# 35
[[/quote] Моята коса също е от EXTEND това е възможно най-лошата коса, тресите страшно много оредяха, нацъфтяха, има обърнати косъмчета много, капе, оплита се зверски за няма и половин час дори да е обработена с  най -добрите  продукти, въпреки перфектната поддръжка много съм разочарована Tired Гнус ме е вече да я нося, Скоро ще замине в кофата за боклук..
Надявам се melcho твоята да се окаже - по добра, да я носиш по-дълго и със здраве Hug
[/quote]
Мерси marinare за пожеланието   bouquetИ аз се надявам, да се окаже ро-добра Hug , но ще видим

# 36
  • Мнения: 4 451
melcho, чудесно ти стои косата, браво! Heart Eyes
Аз моята я нося всеки ден. Вече 9м. Но и аз не съм доволна от качеството и, моята също нацъфтя и оредя. Като за първи път съм сравнително доволна. Сега вече имам повече опит, доста повече съм информирана и се надявам следващият път да попадна на по-качествена коса.
Благодаря за темата! Много неща научих от вас.  bouquet

# 37
  • Мнения: 891

А сега ако кажеш как точно се правят тези прически, цена няма да имаш  Grinning

melcho много ми хареса косичката ти ! Браво !  Peace

Аз моята си я нося всеки ден, марак да е на щипки.
Без нея се чувствам някак странно. Все едно не съм аз.  Blush
И затова се замислям следващия път да не е на щипки, а на кичури !

Така че ако някой има идея къде в Пловдив слагат качествена коса на кичури да свирка  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 885
И двете са много лесни... особено второто. Продават се такива диадеми-плитки в различни цветове. Има по-тънки и по-дебели  Peace Аз не обичам твърде дебелите, но това и малко по-тънко е супер. Имам и една с много тънки 2 бройки обаче.

Втората е плитка тип рибна кост Прави се по стандартния начин, но изглежда така дебела заради тресите отдолу  Peace

# 39
  • Мнения: 4 451
dimi, под кичури имаш предвид тази лепената, нали? И на мен ми се ще да сложа такава, дето да не се налага да свалям и слагам всеки ден (нали и моята е на щипки). Но се страхувам, че лепилото съвсем ще увреди моята коса. Thinking

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 17:36 от Мари_Анка

# 40
  • Мнения: 487
dimi, од кичури имаш предвид тази лепената, нали? И на мен ми се ще да сложа такава, дето да не се налага да свалям и слагам всеки ден (нали и моята е на щипки). Но се страхувам, че лепилото съвсем ще увреди моята коса. Thinking


Вече 10 месеца съм на кичури,като август си правих една поправка и мога смело да кажа,че нито лепилото,нито кичурите бяха оказали някаква вреда на косата ми.Ако вях установила вреда,нямаше да си ги сложа пак,а пък и за напред мисля да съм на кичури поне още 2-3г.
Може и да има значение какво е лепилото като качество,но при мен беше без вреда! Hug

# 41
Здравейте момичета:),

искам да си сложа декоративни кичури от естествена или изк. коса /цветни/, но нямам фризьор.
Бихте ли ми препоръчали някой или добър и не много скъп фриз. салон в който да ми ги сложат. /в София/
Ще съм благодарна ако някоя от вас знае и сподели какви са приблизителните цени.

Мерси    bouquet

# 42
  • Мнения: 157
Доста ви почетох, но ми се иска някой да обобщи кой метод е най-добър, редове или кичури и от къде. Реших се да си сложа коса, но чувам и чета толкова различни неща, че съм страшно объркана. И още нещо ако се седи с нея непрекъснато много ли вреди на естествената? Благодаря ви предварително.

# 43
  • Мнения: 61
blacklady,djolii поздравления   bouquet косите ви са страхотни!

# 44

Общи условия

Активация на акаунт