KAK SE PROMENI SEXSUALNIQ VI JIVOT

  • 2 886
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
При мен се промени.Често си намирах извинение поради липса на желание.Сега нещата малко по малко взеха да се нареждат. Peace

# 16
  • Мнения: 606
Болят ни коремите по-често.  Joy

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Болят ни коремите по-често.  Joy

Газове?

# 18
  • Мнения: 2 751
Май единствена тук няма да пиша, че е по-хубав, по-страхотен, невероятен и прочее.
Промени се. На зле  Peace Дали има връзка с децата, не знам, но най-вероятно да.
Безсъние, умора, еднообразие...либидото пада и така. Говоря за себе си. Peace
Мъжът ми е винаги готов, но за това трябват двама  Tired

Надявам се малкият като поотрасне да влезем във форма

# 19
  • Мнения: 2 448

Мъжът ми е винаги готов, но за това трябват двама  Tired


Оставяй му по често детенцето, а ти релаксирай с фризьор, масаж или каквото там обичаш и ще постигнете равновесие, ти по малко уморена и с повече ентусиазъм за игрички, той по уморен и тъкмо ще си паснете.  Wink

# 20
  • Мнения: 352
Имаше промяна само след раждането. Доста време продължи-около година, понеже аз имах много проблеми, болки разни, ходене по лекари. Но след това нещата се оправиха.

# 21
  • Мнения: 1 232
Според мен промените идват по-скороот еднообразието свикването,липсата на време  в никакъв случай не от самото раждане.

# 22
  • Мнения: X
Хм, на периоди е. Само около раждането имаше пауза, ама то се налагаше, де. След това имах около 70 дни лохии, лудите ме бяха хванали. Мога вече да напиша ръководство за алтернативен секс.  Grinning Аз също познавам жени, които по време на бременността и след раждането просто губят желанието си. При нас има моменти, когато детето не спи по цели нощи и тогава гледаме да оползотворим всяка минута в сън. В други моменти наваксваме. А като успеем да организираме само за една вечер "бабин дом", гледаме да наваксаме и за около седмица напред.
Сега като се замисля, зачести сексът навън на разни необичайни места. Grinning

# 23
  • Мнения: 90
Да промени се,станахме по буйни. Grinning.След раждането ми се иска повече и повече по всяко време.

# 24
  • Мнения: 378
Промени се, вече не може по цяла нощ. Ама от секс не се оплаквам, оплаквам се от липса на сън.
Друго да питаш  newsm78
smile3532И аз така,много обичам да спя до късно,но от 12 месеца не ми се е случвало.

# 25
  • Мнения: 2 751

Мъжът ми е винаги готов, но за това трябват двама  Tired


Оставяй му по често детенцето, а ти релаксирай с фризьор, масаж или каквото там обичаш и ще постигнете равновесие, ти по малко уморена и с повече ентусиазъм за игрички, той по уморен и тъкмо ще си паснете.  Wink
Звучи прекрасно, но не става  Cry
По ред причини  Rolling Eyes
Явно сексуалният ни живот се промени не само вследствие от децата, така че аз не съм съвсем за тая тема  Wink

# 26
  • Мнения: 540
Май единствена тук няма да пиша, че е по-хубав, по-страхотен, невероятен и прочее.
Промени се. На зле  Peace Дали има връзка с децата, не знам, но най-вероятно да.
Безсъние, умора, еднообразие...либидото пада и така. Говоря за себе си. Peace
Мъжът ми е винаги готов, но за това трябват двама  Tired

Надявам се малкият като поотрасне да влезем във форма

и при мен е така Peace

# 27
  • Мнения: 43
Ами секса след раждането определено се променив положителна насока .Но аз тогава бях на 23 а сега съм на 30.Има огромна разлика .Но бих се радвала да е по редовен все пак. Sad

# 28
  • Мнения: 23
Според мен промените идват по-скоро от еднообразието, свикването,липсата на време  в никакъв случай не от самото раждане.
Подкрепям newsm10

# 29
  • Мнения: 2 270
Промени се - по-рядко, но по-хубаво е

Общи условия

Активация на акаунт