АВГУСТовското ни злато радва се на циганското лято

  • 24 361
  • 293
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 2
Елем, Дрън Дрън мисля, че ще се престраши в четвъртък да отиде с беб, но аз ще пропусна като си го знам дзверо. Нищо не пречи ако се размрънчи да излезеш предварително  ooooh! Аз ще се включа с вас след това. Метни и ти една снимчица да се запознаем или по-скоро да се познаем.
Значи и ние отпадаме от лекцията. Аз мислех, че ще има майки с бебета и се чудех къде ще си набутат количките. Много съм зле.  Crazy Ще се включим след нея и ние тогава. Към колко ли ще свърши?
Верно повечето нови мами са от Варна. Аз понеже пиша рядко и още се чувствам като на гости е малко тъпо да кажа добре дошли, но се радвам, че ставаме повече welcome

# 226
  • Мнения: 149
Ами тогава и аз да се представя;) Казвам се Петя и съм горда майка на бебе Гого. на 26години съм и това е първата ми планирана бременност. термина ми беше на 06.08, но малкият Георги реши да се появи на 03.08. в 1:20. От София сме и нападаме градинките на Лозенец, понякога и в Южния пакр се подвизаваме.
Редовно ви чета и се радвам на всички ви. Много сте ми симпатични /и мамчета и бебенца/. Да ни растат живи и здрави и много да ни слушкат;)

# 227
  • Мнения: 64
Ехеее нападение на нови мами с нови бебешори имаме...Супер!

slyn4ogled  welcome Софийската агитка е мнооого здрава и ще имаш редовна компания в тяхно лице.

Дрън Дрън, обикновенно свършват към 12-12.30, но ако искаш прати един телефон на лични и ще ти звънна като се организираме. Аз лично по обяд вече ще съм навън и ще чакам лекцията да свърши.

# 228
  • Мнения: 3
Добро утро момичета!  Hug Ха привет и от нас  wavey
Днес много празнуващи имаме!  newsm04 и момченца и момиченца!
Честита втора месечинка на Константин на Сонаши!
Честита трета месечинка на Петър на Мама Галка23, Наталия на Кристина82, Карина и Максим на Розалин, Калоян на бебабебешка и на Алесия на мама Роси32!



*puhi* смили се над бедната ми душа мила - опитвам се да паза диета!
svetlag  smile3533   love001
Ние се наспахме, ядохме и сега ще се възползвам от почерпката с кафе!   food010 Днес се очертава чуден ден, дано е и топличко, освен слънчево, за да може да излеземе.  1stroller Нищо за отбелязване с днешна дата при нас, а за вас   love001 и приятен ден!!!
Я ми кажете всъщност моя Дениско като не гука по цял ден трябва ли да се притеснявам, гледам че някои бебенца гукали много, а и се смеели на глас. Дениско се усмихва и гука, ама по-малко! Дали е тревожно?  newsm78  Ама Криси почна да се смее на глас чак към 5,6 месец  newsm78 Кажете си мнението, има ли и други срамежливи като мойто?
slyn4ogled  welcome И ние много често сме в южния парк, така че ще се виждаме!  Wink

# 229
  • Мнения: 12
Ми то тогава и аз не се престрашавам само аз да отида с бебе на лекцията и ще пропуснем образователното мероприятие.

# 230
  • Мнения: 38
Здравейте и от нас в този вече късен сутрешен час!

Честита месечинка на всички празнуващи днес бебчета и техните семейства!   bouquet

На нас вече съвсем ни отиде нощната пауза на храненията. Постепенно почна да се буди по-рано от достигнатото с много дни 7 часа. И нощес след 10 се събуди в 2 и после в 5 и така си остана даже без 6-те часа пауза. Не знам какво му стана на мойто синче, ама дано да е сега от неразположението и от сополките. Само ако знаете колко ми е жално като му чистя сополките и как плаче  newsm45. А като плаче и си скубе косата и после и ушите  smile3511.

Ле-ле, Пухи, откакто ти видях почерпката и все тя ми е пред очите. Ама аз понеже съм оставила диетата за след спиране на кърменето и сега отивам да ям, че трябва и на Калоян манджата да приготвям  Wink, да не мислите че ми е лесно  Crazy. А за бабините лекове нямаш проблеми - само кажи болежката, а аз насреща ще ти кажа цяра. Ето ти един в аванс  Wink - за кашлица - смесваш в равни части лимонов сок, мед и зехтин, разбъркваш хубаво. И като минеш заминеш (или детето) по една супена лъжичка пийваш (след хубаво разбъркване, че се качва зехтина отгоре) и минава супер.

Айде отивам да  newsm55. Лек и слънчев ден от мен!

# 231
Здравейте !
Приемате ли ново попълнение ? Аз съм на 32 год. от Русе. Имам син Калин роден на 12 август. Иначе термина ми беше за 9 септември.
Маалеее колко сте много , но се надявам постепенно да ви опозная...

# 232
  • Мнения: 955
Здравейте мамчета!
Честита втора месечинка на Константин на Сонаши!
Честита трета месечинка на Петър на mama_galka23, Наталия на kristina82, Карина и Максим на rosalin, Калоян на beba_bebeshka, Алесия на Rossy32!
Добре дошли на новите мами svetlag, slyn4ogled и Таничка Н-С. Сега е момента ако има и други само четящи да се представят Wink. Браво на ElEm, че се престраши и наистина повлече крак.
Eya, голям смях падна  Joy. Това със щангите специално ще го покажа на таткото, че той има професионално изкривяване и нищо чудно след година-две да го заведе на фитнес  Laughing.
Melfin, бързо оздравяване. Asija, дано и вие да се оправите по-скоро.
Ивайло и той заряза всякакви режими, не знам дали от смяната на времето или е стресиран от ваксините. Страшно превъзбуден е, много трудно заспива сам и постоянно се стряска. Вечер се буди и проплаква, пери ръчички, пищи. Снощи цяла вечер спа в нашето легло, а то персон и половина и познайте мама колко е спала  Tired. И все иска да се гушка душичката, не знам как да му помогна. Иначе като е буден си е кротичък смее се, гука, абе душичка  Heart Eyes!
А ето и още една престрашила се мама. Trayana76, добре дошла!

# 233
  • Лондон
  • Мнения: 56
Мерси за комлиментите от името на Велла!  Blush

Аз мисля с беба да отида на лекцията - въобще не ми пука... Ако реве много ще излезем.

Телефонът ще го ползвам само два месеца така че не ми пука да го дам тук - 0887842974 - който когато иска от Варненските мами да се присъедини към нас  в четвъртък.  Времето според прогнозата ще е хубаво.

Честита трета месечинка на Петър на mama_galka23, Наталия на kristina82, Карина и Максим на rosalin, Калоян на beba_bebeshka, Алесия на Rossy32!

И добре дошли на новите мами!

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 11:58 от eya

# 234
  • Мнения: 82
Здравейте на всички нови маминки  Hug и добре сте ни дошли!!!!Вие да не сте се наговорили   Joy
Хавга за зеленото ако не се притеснявай,Дара поне 2 седмици го редуваше със жълто и скоро не се е появявало пак,а единствената разлика е ,че спрях да пия студен чай праскова(по съвет на педито),едва ли това  е причината,но явно нашата храна най-вече определя цвета на акото
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧАТА НА МАЛКИТЕ ЗАЙЧЕТА И ЗАЙКИ!!!
аз какво да ви кажа-малко трудно се адаптирам тук и ми е едно такова криво,даже през нощта се събудих и 2 часа не можах да заспя от негативни мисли  Sad
иначе Дара ме слушка и страшно много е започнала да "говори" и да се смее.В тази връзка Мамадона как искаш детето да се смее с тази сериозна литература ,която чете  Laughing я му дай Мечо Пух
ааа и да питам пак нещо-на Дари имунизацията от родилния дом в рамото е червена и твърда като топче,нормално ли е ?(Коте)

# 235
  • Мнения: 27
Ами като е тръгнало да сее наредч и аз на опашката newsm53. Писах 1-2 пъти но е редно да се представя. Казвам се Анна на 21г съм, от гр. Варна, първа бременност, термина ми беше за 25.08, но родих секцио на 16.08, че мъничето до подледно си стоеше и не се обръщаше.Майка съм на малкия Божидар. Виждам че има доста мами от Варна. Simple Smile Много сте, но се надявам да ви науча скоро.

# 236
  • Мнения: 235
Здравейте!

Тези дни няма нищо интересно, което да се е случило при нас и което да си струва да се отбележи.
Освен напредъка в посока заспиване в креватче... В 3 от 5 случая Мина си заспива вече в легълцето. Няма да ви описвам обаче каква установка спретнах, за да имитирам условията в количката Simple Smile

Установих, че музикалната въртележка при Мина имат разбуждащ, а не приспиващ ефект и временно я махнах.
Тя беше започнала да асоциира леглото с място за игра...
Тази седмица ще й купуваме кошарка за хола и ще сложа въртележката там, защото наистина много й се радва Simple Smile

Иначе ви чета и се забавлявам много с фотороманите спретнати от Eя, Меган и Синдарела Simple Smile
Бебоците са големи сладури, а мамите имат страхотно чувство за хумор Simple Smile

Поздрави на всички, които вече са на цели два месеца и добре дошли на новите попълнения!
Хубав ден на всички!
  bouquet

# 237
  • Мнения: 11
Ихааа, ноистина много нови мами! Добре сте ни дошли всички! Варненската агитка се засили значително Simple Smile.
За зеленото ако ... ще пробвам с Лактана био, пък ще видим. Няма да чакам педито. Ще рискувам с мляко, което не е хипоалергично.
Иначе очаквам с нетърпение мамите от София да си спретнем още една среща. Времето ще е чудесно от средата на седмицата натам, така че ако сте навити ..

# 238
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен Simple Smile Ние също сме на Лактана Био само, 3 месеца бяхме на смесено,което като цяло беше голям зор,защото все се тормозех много ли давам,малко ли давам(той винаги си изпиваше всичко),а последният месец беше едно борене при всяко хранене голяма борба,блъскане,ритане,рев и така лека-полека ми спря изцяло кърмата,но поне сега е доста по-спокоен.Та за млякото аз също съм много доволна-разгледах из интернет форумите- избрах го,питах педито какво мисли,а тя въобще не беше чувала за него и каза "Ами нито една майка не храни с него,сигурно не е много добро",но аз реших да не коментирам ,вече си го бях взела и сина ми много го харесваше.Някоя от мамите пробва ли вече от  новия вариант?Аз го взех,но имам още малко и тогава.А да питам също -почти никога не му стига млякото и реве,ако му дам още го изяжда,ако ли не плаче малко и му минава,но после пак си прави големи паузи от 4-5 часа,а ако е изял повече пак същата пауза и така.Аз си мислех ,Че като минем само на АД ще е лесно,а сега пак се чудя,е определено е по-лесно.
 И много други работи имам да пиша,но няма да е сега,че ние като настъпахме(новите мами) и основно ние пишем,че да не станем досадни Wink
Честито на всички месечинковци-да бъдат най-здравите и най-добри и  щастливи дечица
 FEB, и на моето дете му се изпотяват понякога ръчичките и крачетата,но аз си мислех ,че е пак щото много съм го облякла или..... newsm78
Хубав ден на всички Grinning

# 239
  • Мнения: 60
Havga ,и ние от време на време сме със зелено ако,общо взето редуват се зелено,жълто(със или без силна миризма),жълто-зелено(мисля Интрига беше така),надявам се е нормално...По отношение на акането съм сигурна ,че намя да имаш повече проблеми,вземи го ,няма да съжаляваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт