вечерни киселини

  • 5 530
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
пиех талцид

# 46
  • Мнения: 79
На мен ми помага много газираната вода, а също така и спя на високо на две високи възглавници  Winkно е малко неудобно, защото понякога много ме боли вратът. Незнам дали си внушавам ама май наистина действа  Peace

# 47
  • Мнения: 493
Оооо,голяма мъка бяха тези киселини,имах ужасно много Sick
Най-много ми помагаше содата PeaceПиех и едни таблетки ,но няма да пиша името,защото мисля,че ги няма в БГ

# 48
  • София
  • Мнения: 518
И аз имах много и нищо не ми помагаше #Crazy Единственото, което мааалко ме облекчаваше беше още една допълнителна възглавница под главата-последния месец, когато имах най-много спях почти седнала Laughing

# 49
  • Мнения: 3 993
Пиех Талцид, понякога по две. Действаше ми безотказно! След като родих, киселините изчезнаха като с магическа пръчица!

# 50
  • Мнения: 117
Само Талцид ми помагаше.

# 51
  • Мнения: 405
Настъргана ябълка (на на парчета и не цяла) и ядки всякакви помагат. Peace

# 52
  • Мнения: 1 554
за киселините кола лайт,това ми помагаше Peace

# 53
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен ми помагаха фъстъци и лимон.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 487
Киселини имам отскоро и не много често, но когато се появят е ужас, егати болката!  #Cussing out
Обаче много ми помагат няколко глътки Fanta портокал. Имам си едно шише до леглото и ме спасява! Не знам газираното или портокаловия вкус (койте е сигурно само есенция), но върши работа! Чувала съм и за студено прясно мляко, но не съм пробвала засега.
 Успех!  Wink

# 55
  • Мнения: 1 080
Сода и хапчетата Талцид!!!
Накакви газирани неща.

# 56
  • София
  • Мнения: 673
Спането на повече от една възглавница има при мен гаден страничен ефект - не мога да дишамнормално:))) за това се отказах от този вариант. За сега помага само газираната вода. Благодаря на всички за съвети, експерементирах цял уикенд, тестовете още продължават.

# 57
  • Мнения: 575
Дъвчи по две таблетки Талцид, на мен само това ми помагаше.

# 58
  • Мнения: 163
Като чета тук има много неща, които биха могли да помогнат, трябва да ги пробвам едно по едно, че е нещо срашно!!!! Снощи даже повръщах от тия киселини  #Cussing outВече и содата не ми помага  #Crazy #Crazy !!!! Още месец и половина обаче ще стискам зъби

# 59
  • Мнения: 1 572
и мен много ме мъчеха киселини , Талцид-а ми помагаше до едно време но после ме спасявяше само колата , по цели нощи се уригвах като животно  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт