Бабо Марто ти къде си, МАРТ да гушна мъничко човече

  • 19 997
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 361
Момичета, влизам да ви кажа, че днес fever я приеха в болница заради прокървяване и скъсена маточна шийка. Много е притеснена да не се развият нещата както предния път. Само се надявам, че проблема е установен навреме и ще се отнесат по-сериозно Praynig Чакам да се обади, за да каже как е. Ако някой е преживял нещо подобно, ще съм ви благодарна да пишете-много искам да я успокоя някак си.
стискам палци и се надявам да не е нищо лошо. Веднага щом разбереш нещо за нея, моля те пиши

# 226
  • Мнения: 105
Есме, и аз настръхнах като прочетох за fever. Всички и стискаме палци  Praynig Praynig Praynig Предай и поздрави  Hug  и чакаме добри новини.
Кате, честита ти принцеса  bouquet

# 227
  • Мнения: 201
Дано всичко с Fever да е наред!!!
Абе незнам защо чак пък толкова се засягате и го приемате лично като кажа, че кърменето зависи от ината и упоритостта на майката #Crazy
Ами мисля, че това е отговора, който търсиш...
И аз не го възприемам, като коментар само към мен. И ти си си задала въпроса в множествено число. Просто аз ти отговорих.
Да, ти не написа нищо конкретно. Само каза, че няма кърмене, защото майката не се е постарала достатъчно. Ами мисля, че това казва всичко в едно изречение...

Моля, моля, не изопъчавай думите ми Naughty. Никъде не съм казала, че няма кърмене, защото майката не се е постарала достатъчно Naughty. Казах, че според мен трябва повече упоритост и да не се отказваме лесно. При мен подейства и споделям какво ми е помогнало.
След като при теб не е, това не е повод да се заяждаш Peace

Спирам своите коментари по темата, за да няма и други лично засегнали се. Peace Зрели мами сме и това дали да кърмим децата си е личен избор Peace


# 228
  • Мнения: 819
Стискам палци всичко с Фийвър да е наред  Praynig
Моята най-добра приятелка също имаше подобни проблеми някъде към 6-ти месец.Приеха я в болница с контракции, скъсяване на матката и май имаше и някакво разкритие. После трябваше да лежи до края/вкъщи си беше/, но всичко завърши благополучно и даже роди след термина едно прекрасно голямо момченце  Simple Smile Така, че , Есме, ако я видиш, успокой я и нека не губи надежда, да мисли само положително!

От вчера не съм чела и едвам ви смогнах - много сте продуктивни днес, момичета  Laughing Не се карайте за глупости, вс. си е строго индивидуално и само искам да отбележа, че кърменето няма връзка със секциото или появяването на коластра в ранните месеци и т.н. Поне не винаги. Аз раждах секцио, бебето ми го дадоха след 24 часа и в началото не преливах от кърма. Даже не знаех нищо и за помпите, таткото ми купи някаква обикновена за 3-4 лв. от аптеката на род.дом, която си я ползвах докрая и ми свърши чудна работа. Даже много често по-добре се цедях на ръка, по-бързо ставаше някак си и така изкарахме цели 8 месеца на кърма. Също така мисля, че лактацията се стимулира еднакво добре с помпа или на ръка, на който както му е удобно  Peace

Катерина,  newsm59 !!! И ние днес имаме празник, но..първо някой да ми каже от къде ги взимате тез картинки/срам ме е, но нямам навика да слагам без повод и за това не знам  Embarassed /Тогава ще ви кажа за какво ще ви почерпя  Laughing
Мацки, защо сте толкова разочаровани, че ще имате момичета?!? Това е прекрасно! Аз лично съм много щастлива, че ще си имам двечки  Grinning, таткото и той искаше пак девойка  Simple SmileЕ, и момченце да беше, нямаше да го върнем  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 222
Дано всичко с Fever да е наред!
Стискам палци Praynig
Сестра ми я приеха в петия месец прокървя, но всичко беше ок. Беше на някакви системи  и след няколко дни я изписаха. Дадоха и болничен да края на бремеността. В 8 месец пък влезна за преждевременно раждане, имаше разкритие и я сложиха на системи за задържане. Роди живо и здраво момченце точно на термина Grinning

Честито момиче Катя!!!

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
И аз стискам палци на fever всичко да се оправи и дано да е фалшива тревога Praynig Praynig Praynig

# 231
  • Мнения: 70
Много се разстроих за fever  Praynig Моля се тя да се оправи по-скоро и като чета колко мами са споделили че с адекватни мерки от страна на докторите се преудоляват тези проблеми съм обнадеждена, че нашите fever и бебо ще са добре  Praynig

# 232
  • Мнения: 34
fever  Praynig и аз стискам палци. Всичко този път ще е наред. Знам какво изживява, важното е че веднага са разбрали от какво е, надявам се да реагират адекватно лекарите.  Кажи и че сме с нея  Hug  Praynig

# 233
  • Мнения: 819
Ето, черпя ви виртуално, че днес имаме годишнина от сватбата!

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … 0vkusotii/649.gif

ЕЕее, нещо не се получава картинката, пак ще пробвам, ама да знаете, че сте почерпени!  Grinning

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … sotii/bonboni.gif

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 16:33 от *Nikita*

# 234
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
вероники, раницата ти е наистина разкошна, със здраве да си я ползвате  Heart Eyes

аз имах такава кутийка на Нивеа, много е удобна, вътре си слагах мокрите кърпички за бебчо  Grinning

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 9 нови отговора.  Crazy

# 235
  • Мнения: 481
Ето, черпя ви виртуално, че днес имаме годишнина от сватбата!

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … 0vkusotii/649.gif

ЕЕее, нещо не се получава картинката, пак ще пробвам, ама да знаете, че сте почерпени!  Grinning

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … sotii/bonboni.gif
Никита, аз си останах гладна от твоята почерпка  Mr. Green Heart Eyes
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА - ДА СТЕ МНОГО ВЛЮБЕНИ И ЩАСТЛИВИ ВСИЧКИ ЗАЕДНОbouquet

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Момичета, влизам да ви кажа, че днес fever я приеха в болница заради прокървяване и скъсена маточна шийка. Много е притеснена да не се развият нещата както предния път. Само се надявам, че проблема е установен навреме и ще се отнесат по-сериозно Praynig Чакам да се обади, за да каже как е. Ако някой е преживял нещо подобно, ще съм ви благодарна да пишете-много искам да я успокоя някак си.

Ужас, чак сега прочетох какво си ни съобщила  Cry

Есме Вихронрав, имаш ли мобилния телефон на fever, моля те да ми го дадеш!  Praynig  Тя в болницата нали няма лап-топ с нея?  newsm78  Щото ако има интернет-достъп, мога да й пиша на лични, но ако няма, държа да й звънна или да й пратя SMS - тя ми е близка от години  Peace  и мисля, че ще е хубаво да я чуя и аз... малко е да напиша, че неистово силно стискам палци за нея и бебчето й  txtloves Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed ... и се моля, и вярвам... че този път всичко ще бъде ОК!!!  Praynig

# 237
  • Мнения: 819
Ами така е, за да не останете гладни, кажете от къде взимате хубавите картинки и как да ги сложа, че само линкове ми излизат  Laughing

Ама няма да е сега, че си тръгвам от работа.По-късно ще пробвам да ви почерпя..пак  Laughing
И още веднъж да кажа - стискам всичките си палци за fever  !!!  Praynig

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ето, черпя ви виртуално, че днес имаме годишнина от сватбата!

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … 0vkusotii/649.gif

ЕЕее, нещо не се получава картинката, пак ще пробвам, ама да знаете, че сте почерпени!  Grinning

http://www.animacii.net/images/stories/pictures/hrani_napitki/hr … sotii/bonboni.gif

Никита, честита ви годишнина, миличка! Весело изкарване на семейния празник!  Two Hearts Heart Eyes cheers dancing kiss Two Hearts

поздравче от мен за повече Красота и Мир във взаимоотношенията

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 17:00 от vihrogonche

# 239
  • София
  • Мнения: 5 795
Стискам палци и за всичко да е наред с Фивър и малкото й момиченце!  Praynig Praynig Praynig Есме, моля те пиши как са, като знаеш нещо! Praynig
Никита, честита ви годишнина!  Hug   bouquet Много щастие, любов и най-хубавата девойка през март!  Simple Smile
Катерина, честита мома!  Simple Smile Другия път ще се сменим  Laughing Wink Hug
Дидето, нямах предвид точно и само теб, като писах това за кърменето - ще споделя един случай - имах позната от форума, с която поддържахме кореспонденция на ЛС, следяхме се и при един и същи д-р. Когато родихме и тя ме попита как върви кърменето, при отговора ми, че няма такова - спря да ми пише, без дори да попита как стоят нещата и защо се е случило.  Rolling Eyes Така че - съгласна съм напълно с Веселина - не може да се правят генерални заключения на базата на твоят успех в кърменето. Peace Още едни пример - една майка, от другата ми тема кърми сина си 1г, сега с второто бебе има проблеми още от самото начало. Така че - можем само да са надяваме този път да е успешно и при нас, неуспелите първия път. Това за "глупостта" на сина ми не идва от твоето мнение пак - навсякъде се говори, че кърмените бебета били по-умни, по-здрави и т.н. , затова го и написах.

Спирам своите коментари по темата, за да няма и други лично засегнали се. Peace Зрели мами сме и това дали да кърмим децата си е личен избор Peace

пак опряхме до личния избор, така ли? newsm78  Laughing
Аз днес също бях на д-р, по ЖК. Изписа ми магнерич и но-шпа, защото тонуса на матката ми бил повишен.  Rolling Eyes Изрази съмнение за женски пол, но на базата на характерната за момиченцата по-висока сърдечна честота. Много не вярвам да е объркала Димитрова, ама...  Simple Smile Важното е всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт