С шкембе си е най-добре! - 5

  • 31 396
  • 679
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 163
˙·٠ pretty٠·˙  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: 794
Pretty, стискам ти палци и мисля, че всичко ще е наред. И аз съм имала зацапвания в ранния етап на бременността първия път, но по-нататък всичко се закрепи... Със сегашната си бременност нямах никакви зацапвания, защото докторът ми още от деня на овулацията ми назначи Дуфастон и вярвам, че това помогна много.

Аз вчера бях на доФтор. Бебока си е добре, пулса малко ме притесни - 120, ама сигурно нещо дремуцаше, защото докторът каза, че е наред. Иначе расте много бързо - вече е 1500 гр. и 39 см. Върви с 2 седмици напред. И понеже се е обърнал с главата надолу, мехурът ми е с размери на грахово зърно. Снощи съм ставала до тоалетна през 15 минути буквално, та почти не съм спала! Муцунката не можахме да видим, защото пъпната връв беше пред лицето му.

# 677
  • Мнения: 656
Прити,стискам палци и дано всичко да е наред. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Асе,браво на бебока,все така да расте Hug

# 678
  • на дъното
  • Мнения: 1 559
pret радвам се че си добре стискам палци и за напред
asja браво на малкия мъж голям ще да е  Grinning
MARMORANA какво е положението при теб свързали се с Попов
Погал на всички тубачета и почивайте докато можете,че послееее 4 часа сън на ден не знам на някого стигат ли му  Mr. Green,но това го пожелавам на всяка една от вас Hug

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Момичета пуснете си нова тема, че тази наедря...като вас Mr. Green
Гуш

Общи условия

Активация на акаунт