Коя момиченце, коя момченце е скрила в АПРИЛското шкембенце

  • 14 268
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 94

Не знам кой ме пита дали живея в Дружба - Gaja, май ти беше. Не, но работя близо до летището и ако се наложи нещо спешно търча до Дружба - пазара, аптеката Simple Smile  А иначе живея в Люлин, но никой другар по квартал не се обади на отчаяните ми призиви  Crazy  Явно няма тук мами от района и ще си бутам коремчето, а после и количката самичка  ooooh!


brilliantine не си сама в Люлин thumbsupАз съм в в 6-та част,а и в подфорума "по градове" има много майчета и от другите части на Люлин. smile3521

# 256
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Здравейте  момичета!Отдавна не съм писала , но всеки ден ви чета.На 28  бях на преглед  всичко е наред с  бебчо . За 07. 11  си записах час за ФМ   "ниамед"  Стара Загора    при Д-р   Иванов.Някой  посещавал ли е тази болница?Засега чувам сравнително добри отзиви за нея,но като отида ще видя.С  нетърпение   очаквам   да  узная пола  на   бебчо не че  има  някакво значение  ,но  вече   имам  едно момченце   и много бих се зарадвала   на  една    малка  принцеса. WinkТова е засега     лека  вечер  на  всички.

# 257
  • Мнения: 343
Добро утро на всички момичета и бебчета. Днес се очертава много дъъъълъг ден. На преглед съм за ФМ, БХС и гинекологичен преглед. Направоооо. #Crazy
sashimama честито момиченце   bouquet

# 258
  • Мнения: 110
Добро утро момичета , в тази хладна и мъглива утрин  bouquet
Аз също съм козирог със съпруг стрелец и дъщеря скорпион и бебе в корема гласящо се за овне.
Не знам дали е от зодиата но постоянно се притеснявам за нещо до като установим че всимчко е наред и след това подхващам друго такова.
Дея - аз си записах час за ФМ при доктор Янкова - това е телефона на който записват 0895770717, моята дата е 02.12 от 14 часа. За нея четох доста добри отзиви по форумите. разполага и с добра техника. Първита бременост ходих при Димитрова във "Фемина" и бях много доволна. 

# 259
  • Мнения: 2 090
Добро утро,милички!Хайде по кафенце за разсънване Grinning



atlantica,нека срещата ти с бебчо е много щастлива и докторите те зарадват само с хубави новини Heart Eyes

Хубав  ден на всички и слънчево настроение,въпреки мрачното време  Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 734
Ех, че хубаво ми започна тази сутрин - само хубави новинки от форума! Честито на мамите, които знаят пола на бебчето си!  Hug Браво и на мамите, които са се успокоили след поредния преглед!

Дея`, аз ходя на прегледи в Токуда - в интерес на истината лоши отзиви за някой от гинеколозите не съм чувала там....Теб лекар за ЖК ли те интересува или нещо по-специално? Казвай, ако мога да бъда полезна с нещо!   bouquet

sashimama, благодаря за кафенцето! Как ми се е допило...ама с тоз пусти гастрит ме е шубе...

# 261
  • Мнения: 6
Добро утро,майчета!!!
sashimama ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ stork-girl
И аз искам Praynig БЛАГОДАРЯ ЗА КАФЕНЦЕТО  bouquet
atlantica ,пожелавам ти само добри новини и да е много емоционална срещата с бебчо Hug
Времето е ужасно мрачно,но ви желая весел и приятен ден само с радостни новини newsm51  love001  love001

# 262
Привет на всички мамчета! До днес не бях писала във форума , но следя всичко, което се пише Simple Smile
Бих искала да поздравя всички мами за техните  бебчета! Нашето бебче се очаква на 20.04.2009г. Grinning


Лека брененност на всички   

# 263
  • Мнения: 86
Аз също съм козирог със съпруг стрелец и дъщеря скорпион и бебе в корема гласящо се за овне.
Не знам дали е от зодиата но постоянно се притеснявам за нещо до като установим че всимчко е наред и след това подхващам друго такова.

Типично за зодията е  Mr. Green Цял живот се боря с това  Whistling като че ли постигнах известен ефект, нали съм си инат  Sunglasses

Добро утро,милички!Хайде по кафенце за разсънване Grinning
Да си жива и здрава, точно от това имам нужда   bouquet


Аааа и ние сме две рогати вкъщи,щото аз съм на границата м/у риби и овен,но май съм повече към вторите,а щерката си е пълен овен  Mr. Green и засега се разбираме идеално,но нищо не се знае след време ,а и с още един овен живот и здраве април  Mr. Green
Чудесна комбинация - 3 овена в къщи  Laughing , а татито какво е  Wink Да са ти живи и здрави всички   bouquet
Междудругото моето бебче по термин трябва да е телче ... но ще си покаже ...
Слънчево настроение в душите на всички!

# 264
  • Мнения: 14
Добро утро, мами  Hug
sashimama  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesчестито ти момиченце  Hug Hug Hug

Дея вчера ти писах на лични за доц.Балев във Варна, но ти май към София си се ориентирала  Peace.
Камбичка много се радвам, че всичко е минало и ти и бебчо сте добре  Hug Heart Eyes
Добре дошла на мими25
атлантика само хубави новини Hug

Поздрави на всички, лек и усмихнат ден изпълнен с много ритничета Heart Eyes

# 265
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Добро утро. Sashimama честито момиченце. На някой случвало ли му се е...от вчера имам болка ниско в дясно, изпих 1 спазмалгон и понамаля, но като стана от леглото почти постоянно ми е твърд корема, а и имам натиск ниско долу в пикочния мехур, като че ли ми се ходи до тоалетна. Пих 1 магнерич, но цяла нощ усещах твърд корема си. Страшно съм притеснена Cry, а и кръвното ми играе надолу-нагоре, абе в унисон с времето е и моето настроение. Но се надявам на вас да не ви влияе и да сте много ведри и усмихнати всички.  bouquet

# 266
  • Мнения: 6
Диди аз от една седмица съм така с коремчето и пия 3 пъти на ден Магнерич ,от днес вече по 1 на ден- но да ти кажа по-рядко ми се втвърдява като се поуморя и вечер също. Трябва да почиваме и да се пазим много Praynig

# 267
  • София
  • Мнения: 5 079
sashimama Heart Eyes, ТОЛКОВА се радвам!!! Честита бебка, да ти е живичка и здравичка и всичко да е наред докрая... Praynig
Честито и на всички новоразбрали мъжки майки Mr. Green, страхотно е да си имаш и малък мъж у дома...   Heart Eyes

Аз тази сутрин бях на жк, всичко се оказа ок, само левкоцитите ми са малко завишени, та утре ще давам стерилна урина. Източиха ми 2 шишета кръв  Sick за БХС, СПИН, Хив, Кр. група, Васерман, Австр. антиген и пр. За антитела ще давам пак след 2 седмици.
Видях бебчето, което засега се очертава мома  Laughing, докторката не видя никакви атрибути, но ми каза все пак да не се настройвам отсега, защото е раничко и си приличали бебчетата в тези седмици много. Дано и ние имаме късмет и да ги нашарим, много ще се радвам, а пък таткото повече от мен, но каквото, такова, ще си го обичаме много.
Важното е, че е здраво, жизнено, отговаря си на седмиците и се протягаше много сладко, на което лекарката възкликна: "Я, някой се е събудил..." Heart Eyes. Изобщо голяма радост беше, за пореден път съм очарована какъв Човек е Гагова и какъв късмет извадих...  Praynig
Камбичка, много се радвам, че всичко е минало успешно и не е било страшно. Hug
Изобщо много се радвам на всички позитивни новини, и на мен днес ми е едно хуууууубаво... Чак заразявам с настроение (което е пак нетипично за мен, като зодия  Laughing). Това ме подсеща, колко рогати сме се събрали тук...  Laughing Heart Eyes Hug Аз съм Коза, синчето е Теле, а новото попълнение се очертава Овне... Блазя му на таткото с целия богат набор от рогати...  hahaha
Брилянтин, аз те питах откъде си, защото аз съм от Дружба. Laughing
Това е засега от мен, лек и успешен ден от нас с тумбака. Grinning

# 268
  • Мнения: 582
Здравейте!

И мен ме беше обхванала параноята, защото този един месец, през който не бях ходила на преглед ми се стори цяла вечност и страшно се притеснявах дали всичко е наред  Confused
Е, слава богу, в понеделник бях на ЖК и всичко е наред  Praynig За пола не са ми казали, аи аз не съм питала  Wink Настроила съм се, че ще го разбера на ФМ на 28-ми във Фемина.
На ЖК по мое желание ми взеха цитонамазка, а и исках да ме погледнат по принцип. На вас вземали ли са ви?

  bouquet

# 269
  • Мнения: 481
Хайде и тук да се похваля,че ще си имаме ГОСПОЖИЧКА  smile3522

Честито розово и на сашимама  bouquet

Дея, миличка, не познах от моята нелека бременност,че ще е момченце....Да видим твоето какво ще излезе Hug

Момичета - зъболекарят ми каза да не пия флуор на хапчета!!!Визирам Зимафлуора, който гинеколожката ми изписа. Повече риба и мин. вода - достатъчно е!

Мамочка -и аз съм от Пловдив, и много обичам да плувам, ама все нямам време - ти кои часове смяташ да ходиш до Новотела?

Честито на всички за хубавите новини  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт