Коя момиченце, коя момченце е скрила в АПРИЛското шкембенце

  • 14 270
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 75
Олчето! И аз имах завишени левкоцити, но ми казаха, че за бременна жена това е нормално.
 
Приемайте в бандата още един Козирог! Peace И нашия тати горкичък, само рогати в къщи! Дъщеря ми на граница Овен-телец, и сега очакваме овен, още и годината идва на Бик... Heart Eyes

Тай и Сашимама, честито момиченца!!!

Тай, смятам да ходя някъде преди обяд (10-11 часа), за да няма много хора. От сиденето в къщи за 1 месец качих 4 кила newsm78, успокоявам се ,че това е компенсация за предишните  Sick Но все пак...

# 271
  • Мнения: 194

 Тай, Честити ти розови гащи!!! 

 Много се радвам за теб! И на мен нещо такова ми намекнаха на последната ФМ, но не е сигурно.

 Не мога да прочета всичко в момента, но силно се надявам другата седмица вече да имам постоянен достъп до нет и да съм постояно с вас.

 Дея във Варна също има много добър специалист за ФМ - Nadeto_K. ти е дала вече координати.

 Гушкам ви всички и погалете коремките от мен!  Hug  Heart Eyes

# 272
  • Мнения: 481
Мария_[/b]  Heart Eyes Heart Eyes толкова ми е драго да те видя отново Hug Домъчня ми за теб  Hug Хайде, връай се по-скоро (и без това доста скъпи съфорумки вече ги няма Sad

Мамочка - ти явно не ходиш на работа и затова можеш да ходиш в тия часове на басейн...ама си мисля - дали ще е достатъчно чист за бременни? Като знам, че всеки може да влиза....Пази се!

# 273
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Честито на разбралите цвета на щъркеловите гащи!  Grinning

Диди, за болките долу вдясно писах преди няколко страници, че са абсолютно нормални и не трябва да те притесняват - там лигамента на матката е по-къс и затова се получава така. Иначе натиск в пикочния мехур имам и аз напоследък, но коремът ми доста порасна и е неминуемо, понякога ми се пишка през 20-30 минути. Да не би да имаш газове и затова да ти е постоянно твърд корема? Защото контракциите са на интервали т.е. коремът не е постоянно твърд. Отделно самото притискане от газовете създава един куп различни болежки, които могат да те изплашат.
Контракциите се появяват при преумора или продължително движение, седене прави и т.н. Обикновено след посядване или полягване минават. Не трябва да са болезнени и на определени интервали. Липсата на магнезий в организма също може да ги предизвика. По принцип почти няма бременна, която да няма такива контракции след 20 г.с., защото те са един вид подготовка за раждането.

Нормата за левкоцити при бременни е 12, това ми каза последния път моя лекар т.е. с 2 единици повече от това, което е за небременното състояние. И моите бяха завишени - 13. Peace Лекарят каза, че дори например една среща с вирус, без самата аз да се разболявам, може да ги повиши.

Аз пък днес усетих девойките по-осезаемо, по едно време ми се бяха разлудували в корема.  Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 734
Ооо, Жабче, нещо съм отървала, че твоите девойки вече палуват в коремчето! Ха, честито!  newsm06
А какво точно означава "лигамента"?

Мария_ , добре дошла отново в клуба!  Whaasup

# 275
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Лигамент - връзки на матката, нещо като сухожилия, с които е захваната за костите.  Wink

# 276
  • Мнения: 3 211
олчето, сашимама, таи, честито момичета!
таи, за вредата от флуора, приеман допълнително има много изписано из форума.
аз не бих го пила, както не бих го давала на детето си. толкова се борихме във Варненски детски градини да не го въвеждат задължително флуорирано мляко...
диди божинова, мисля, че спазмалгон-а не е разрешен при бременни, за болки-но шпа, може до 3 пъти на ден.
аз този път не го пия, само 1 път досега. имам болки, но ги търпя.
Аз пък днес усетих девойките по-осезаемо, по едно време ми се бяха разлудували в корема.  Heart Eyes

много е сладко  Heart Eyes

# 277
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Жабче благодаря ти доста ме успокои. Моят корем е твърд от време на време, но вчера почти цял ден и цяла нощ беше..дори като съм легнала и от това се уплаших, а като се има впредвид преживелиците в събота направо ме обзе снощи ужас да не би да му има нещо на бебчо. Газове наистина имам, но корема ми омеква и след това пак е твърд/без да ме боли/, като през повечето време е твърд. Днес почти цял ден бях в леглото, но като стана веднага се втвърдява. Дано утре на ФМ всичко да е наред. Всъщност някой ходил ли е в Гинекологичен център-София близо до Опълченска при д-р Илиев?
 Veri nice моята Доки ми каза да пия спазмалгон, но след като прочетах листовката няма повече да пия.

# 278
  • Мнения: 14
Здарвейте мамчета Grinning

честито на разбралите пола  bouquetтака благородно ви завиждам Heart Eyes

Аз пък днес докато се таралянках в маршрутката измислих пак заглавийце ако ви харесва ето:Априлчета красиви,ритат вече майчици щастливи.
Иначе около мен засега нищо ново.Сутрин само като се събудя вече си имаме ритуал с мъничето,докато се разсънвам в леглото си галия коремето и му говоря,и по някое време то ми удря по някое нежно ритниче и се издува нагоре.Толкова е хубаво,че не ми се иска да ствам от леглото цял ден и така прекарвам поне половин час сутрин Heart Eyes

Хубав ден мили майчици  love001

# 279
  • Мнения: 86

Аз пък днес докато се таралянках в маршрутката измислих пак заглавийце ако ви харесва ето:Априлчета красиви,ритат вече майчици щастливи.
Много е готино, кефи ме много  Peace Hug

# 280
  • Мнения: 481


Аз пък днес докато се таралянках в маршрутката измислих пак заглавийце ако ви харесва ето:Априлчета красиви,ритат вече майчици щастливи.

хубаво е - само махнете запетайката, иначе смисълът става, че майчиците ритат Laughing

# 281
  • София
  • Мнения: 5 079


Аз пък днес докато се таралянках в маршрутката измислих пак заглавийце ако ви харесва ето:Априлчета красиви,ритат вече майчици щастливи.

хубаво е - само махнете запетайката, иначе смисълът става, че майчиците ритат Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 282
  • Мнения: 1 592
И аз искам да се запиша във вашите редици Heart Eyes
Чакаме първото си бебе на 27.04.2009г.Вчера разбрахме че ще е момче.Живот и здраве напролет ще сме трима.Големи вълнения ни "друсат" Joy.

# 283
  • Мнения: 3 211
Veri nice моята Доки ми каза да пия спазмалгон, но след като прочетах листовката няма повече да пия.
тя и моята на ЖК по ЗК каза да пия аналгин, ама аз й нямам никакво доверие

# 284
  • Мнения: 494
Ами да,шо не? И аналгин и спазмалгон... Думи нямам...

Веве,добре дошла!

Олчето,Тай,Сатимама,честити ви мадами момичета!

Айде и аз да се запиша в клуба на козирозите. Вкъщи сме дори двама Peace

При мене болките отшумяха,а коремчето не спира да расте. Купих си първите дънки за бременни. Ейййй,много удобно нещо. Направо се родих. Да живее модата за бременни!
Това е от мен,лека вечер момичета!

Общи условия

Активация на акаунт