Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ-10

  • 29 559
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
ВЯРА , тази година снегът е отложен , споко ! Специално за тук списващите строителки температурите ще са между 15-20 градуса до Коледа и около 10 след това !  Mr. Green Сериозно - побързайте ! Времето наистина се задържа много хубаво , но не се знае докога и ще сме изненадани , както винаги !  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 383
Това с водопроводите е Тъмна Индия. Една приятелка има приключения в София с включването. Процедурата е следната - правиш си водопровода без проект, наемаш някой да те върже към централния водопровод /те са покрай Цариградско и се връзват към водопровода там/, после ВиК ти дават водомери и ти взимат пари за водата, нищо че си с незаконен водопровод и по някое време в годините, ако ощината реши си го узаконява.

# 17
  • Мнения: 2 255
Диди Joy и ти като колегата ...вика ми: "Споко, тя зимата е обявила бойкот на Столичната Топлофикация и ще дойде след НГ"  hahaha

Искрено се надявам да се справим, че много искам тази година поне нещо да има реално свършено на мястято  Praynig

ето няколко обещани снимки на мястото тук ще е моята мечта  newsm10
май не дават много добра представа, ама ги щракнах набързо от средата на парцела  Rolling Eyes на първата е въпросната ограда, която трябва да отиде на 5,5 м към тази къща  #Crazy и градината на бабата ще дойде у нас  Sick и както каза арх. тогава, ако се заяждат можело ние да поспорим, че къщата им е реално е много близо до нас и няма необходимото отстояние, съгл. ЗУТ  Thinking ...абе егати непредвиденото  приключение се заформи  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 2 169
Здравейте,
Благородно ви завиждам, да знаете! Ние май клоним към отказване /дано е само отлагане  Praynig/ и ми е много мъчно... no Но ще се спирам при вас поне да ви чета...

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 249
  Вяра много е зле като имаш заядливи комшии с които не можеш да излезеш наглава. Нашата е разбрана, но много нахална. Все гледа ако може нещо да завлече. А и ние с нея нямаме отстояние и нейната къща играе ограда от едната страна на двора. Така, че все едно е у нас. Има и един прозорец, който гледа в двора. Но за него съм измислила лек. Направихме веранда която засенчва прозореца и като направя по-висок парапет и цветя, няма да вижда много из двора. Но при нас така купихме двора и няма оттърване от нея. Дано вие да си решите лесно проблемите, че после ще живеете на една ограда.

# 20
  • Мнения: 3 770
То пък една градина !  Confused Аз очаквах нещо по-така !  ВЯРА , хубаво е местенцето , има си зеленинка , къщи наоколо , ще стане хубаво !  Peace

Захир , ще стискам палци да е само отлагане !  Peace И ние минахме през подобни сътресения , но се решихме ! Дано и вие да направите тази стъпка !  Hug

vemite , като забучиш едни 6-7 метрови дървета , хич няма да ви бройка съседката !
  Peace

# 21
  • Мнения: 2 255
То пък една градина !  Confused Аз очаквах нещо по-така !  ВЯРА , хубаво е местенцето , има си зеленинка , къщи наоколо , ще стане хубаво !  Peace
Joy доскоро имаше домати и фасул  hahaha сега тц... надявам се догодина там да се няколко реда тисове  Peace

# 22
  • Мнения: 3 770
ВЯРА , имам чувството , че ще бъде голяма драма , голям цирк , като започнете оградата ! Вярно е , че те са в нарушение , но сигурно на жената ще й е мило за градинката , нищо че тук ни се вижда смешна ! Неприятна история , но да са мислили по-рано.Те уведомени ли са за решението и че ще правите ограда ?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
ВЯРА , тази година снегът е отложен , споко ! Специално за тук списващите строителки температурите ще са между 15-20 градуса до Коледа и около 10 след това !  Mr. Green Сериозно - побързайте ! Времето наистина се задържа много хубаво , но не се знае докога и ще сме изненадани , както винаги !  Wink

 Joy Joy Joy
а за другата година как го дават снега ще го има ли, че мен тази зима не ме касае много  Mr. Green
Извън шегата СТИСКАМ палци на всички които са почнали да е мека зимата и да няма сняг и минусуви Т

galana_s И при нас има стара къща и един гараж и още една съборетина, даже наскоро зееше порталната врата която беше пред разпадане и те са я затрупали отвътре да не седи отворена  Mr. Green / заплчли са си територията/. Аз по принцип съм влизала само веднъж с мъж ми, точно поради тази причина да не ми изкочи някои от вътре, а мъж ми вика нека си седят да пазят къщата утре като дойде багера ще видят те  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 770
Ааа , kimba77 , каса е те ! Току виж при тези прогнозни температури  Wink , сте направили първата копка декември !   Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 580
       Ааа ще я видим ние kimba77 като започне строежа. Ще стане същинска Любка Кунчева. Grinning
Моят мъж по пет пъти на ден ми се обажда да проверявам в метеорологичните сайтове каква ще е прогнозата.

   

# 26
  • Мнения: 2 255
ВЯРА , имам чувството , че ще бъде голяма драма , голям цирк , като започнете оградата ! Вярно е , че те са в нарушение , но сигурно на жената ще й е мило за градинката , нищо че тук ни се вижда смешна ! Неприятна история , но да са мислили по-рано.Те уведомени ли са за решението и че ще правите ограда ?
То със сигурност ще сме цирк и половина  Sick ама като не става с добро   newsm78 става с box Ако ме вземе мъжо на "купона" обещавам да снимам  Mr. Green
Като излезе разрешението за строеж на ограда от Общината тогава трябва да ги уведомим Thinking  или по-точно се закачало едно съобщение в Общината за възражение в 14-дневен срок   Rolling Eyes сега няма за какво ....те и без това отказват всякакъв контакт вече и с нас, и с адвокатката и с нотариуса  #Silly

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
mamilla По повод на другата тема  Hug

ВЯРА   Joy Joy  Joy  ще чакаме снимки  Mr. Green
Ако аз го пишех това щеше да е Ако жена ми ме вземе на купона ще снимам  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 255
mamilla По повод на другата тема  Hug

ВЯРА   Joy Joy  Joy  ще чакаме снимки  Mr. Green
Ако аз го пишех това щеше да е Ако жена ми ме вземе на купона ще снимам  Mr. Green
мъжа ми вика, че каквото съм ЗЛО...съм щяла допълнително да ги провокирам  #2gunfire като ходеше да се пробва да се разберат с добро  Praynig мен не ме искаше  Mr. Green а пък сега за тупаника  #Cussing out би трябвало да ме вземе  hahaha

# 29
  • Мнения: 326
Kokolin@ ние сме се ориентирали към под-Балкана, в процес на купуване на парцела сме и все още може да се намери на сносна цена. Става въпрос за с.Горна Малина, което не покрива изцяло представата ми за село. Имат си и сайт, ако искаш го погледни.
Сега видях, че цените наистина не са много високи. Ама вие там за постоянно ли ще живеете или ще си строите къща за през уикендите? На нас ни се иска постоянно да живеем в къщата, а при положение, че работим в София ще стане сложно. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт