забравиха ли ви познатите?

  • 4 404
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Със старите ми приятели не се виждам много, нито се чуваме. Имам нови и е супер. Сега около мен се родиха доста бебчета, чакаме една приятелка и тя да роди. Да сме живи и здрави да отгледаме заедно децата. Лошото е, че основно се народиха момичета, но май така е при военните семейства Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 1 524
Кофти момент......... Дано се сетят скоро за мен, че да не ги забравя и аз.

# 92
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 691
Кофти момент, но обикновено така става с приятелите, които нямат деца.

# 93
  • Мнения: 6 713
Има такъв момент, да.
Както са казали - няма приятели, има интереси! Mr. Green Mr. Green Wink Wink

# 94
  • Мнения: 1 428
Нямам такива приятели,от които да съм забравена.Да не съм умряла,че да ме забравят,напротив случило ми се е най-хубавото нещо.Майка съм Heart Eyes
Намирам време за приятелите си,интересувам се от техните емоции,не ги затрупвам с ненужна за тях информация за колики,зъби и памперси.И не разбирайте,че не споделям радостта си по детето.Но за и за мен е по-добре да говоря и да се интересувам от други неща.
Peace

# 95
  • Мнения: 151
И аз имам други приятели, така се случи, че след раждането се преместихме в Чехия и така или иначе трябваше да създадем нови приятелства, но всички те са семейни с деца. Само една приятелка ми остана и тя не е тук и се чуваме всеки ден по Скайп

# 96
  • Мнения: 1 485
Кофти момент, но обикновено така става с приятелите, които нямат деца.
Подкрепям мнението Peace

# 97
  • Мнения: 529
Те нас ни забравят, а ние сещаме ли се да позвъним и да попитаме как са? Аз моите стари приятели вярно не ги виждам вече толкова често, но пък като се сетя за тях ги търся, питам ги как са, не ги чакам те да се сетят за мен  Simple Smile

# 98
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
и да са, не ми дреме. щом са ме забравили, не е голяма загуба.

# 99
  • Мнения: 1 691
С някои наистина се забравихме взаимно. Много ме заболя, когато излязохме на кафе с една приятелка, така се случи, че малкият ми беше много кисел и не ни позволи да седнем в заведение. Разходихме се из парка, приятелката ми очеизвадно остана разочарована от липсата на заведение, разправи ми много поучително как една наша обща позната си оставяла детето на бабите и си обикаляла сама по кафенцата... И оттогава дори не ми се е обаждала - вече повече от година. Гадно си е!
Хубаво, че повечето ми приятели са различни. Може да се виждаме по-рядко, но пък си прекарваме страхотно. Ето тези хора не бих искала да изгубя. А тези, за които детето е пречка - много им здраве. 

# 100
  • Мнения: 3 695
Моите приятелки не са ме забравили - сред тях има и такива с деца, и такива без деца, които много се интересуват и радват на детето. На гости ходим с детето и приемаме вкъщи. Детето не ни пречи да се виждаме с хората, които ценим, освен ако не ни викат на дискотека или нощни барове примерно. Wink

# 101
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да с някои вече сме просто познати,но пък създадох много нови приятелства с майки с деца и
постоянно имаме теми за разговор.Така,че не се оплаквам и ми е добре.

# 102
  • Мнения: 514
Имам приятели който са изпитани от годините и никой не ме е забравил !
Но има и такива Познати с който уж сме били близки но времето показа че явно не е било така!Не съжелявам за тях защото живота ме среща с нови и интересни хора с който имаме общи интереси и възгледи!

# 103
  • Мнения: 11 017
Не, отношенията с най-близките ни приятели са си същите, не се промениха. Покрай бременността и майчинството обаче завързах запознанства, които прерастнаха в трайни и хубави приятелства. Пожелавам го на всеки. Peace

# 104
  • Мнения: 31 294
Някой познати ме забравиха, други аз забравих. Имам нови по-интересни контакти, но нямам и време за много запознанства и гости. По заведения не ходя с приятели, само със съпруга ми. Така ни е най-приятно.Обичам да изкарвам времето си само с детето и мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт