Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 29 368
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 516
Aubrieta , добре дошла сред нас.

# 31
  • Мнения: 3 886
Майка на първокласник с много малък опит във форумите, но човек никога не знае, скоро може да се пристрастя.
ОООне знам да има някой който да не се е пристастил факт е че тук сме к ато малък клюкарник

Ние сме на мания  на шарен молив(молив който е голям дебел и всички цветове в един графит)виждали  ли сте такъв аз видях но не се сещам къде newsm78

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Майка на първокласник с много малък опит във форумите, но човек никога не знае, скоро може да се пристрастя.

 Добре дошла!  Hug
 Разкажи повече за себе си,от къде сте,къде учи детето,как се казва и т.н
 Ний сме любопитни... Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Дива орхидея, знам за какво говориш, имаме такъв.Обаче не ми идва на ума от къде сме го купували - мисля си дали не е било в Пикадили  newsm78

# 34
  bouquet До genera: Благодаря ,ще го потърся помагалото по български

Ей, много сте бързи с писането. Да повдигна въпроса относно суетата на момчетата. Какво ще кажете мъжки мами. Моят хубавец ,все ме тормози какво да облича, а като тръгнем да излизаме някъде се започва голямото чудене,баща му особено, като ходеше на детска сутрин направо се изнервяше все пак няма много време. А като дойде детски рожден ден се започва коя риза нали било празник ,а мъжете ходили на празник с риза по негови наблюдения.
Сега нещата са други в 1 клас са с униформи.

# 35
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ох.. с тия домашни ,нещо ви изпускам.
Нямам време.. Crazy

Орхидейке,така и не се видяхме с теб,ей.. Wink

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Нито капка суетност няма в моят син.
Ако можеше и по пижама би тръгнал на училище  Rolling Eyes
Сутрин докато излезем изхабявам тон нерви от  - запаши си потника, оправи яката на якето, намести крачолите над обувките.... Close
Иначе мъжът ми донесе момчешка (детска) серия козметика - душ гел, крем за тяло и парфюм с направо мъжки и много свежарски аромат. Но за сега съм го вдигнала.

Виж малкият ми е суетен за двама, охка ако си изцапа пръстчето дори... и на детската площадка все се чисти в децата  Embarassed

Фантичке, моят син много се радва че ще си пишат с дъщеря ти. Дори щял да й сложи роза в писмото - негова идея! , но това е тайна да знаеш!  Wink

# 37
 До Venera, Благодаря!  bouquet

# 38
  • На черешата
  • Мнения: 8 393


Фантичке, моят син много се радва че ще си пишат с дъщеря ти. Дори щял да й сложи роза в писмото - негова идея! , но това е тайна да знаеш!  Wink

  smile3505 Нищо няма да кажа.
  Първото ще е с моя помощ,или направо диктовка да пробваме може ли мама да пише. Joy Joy Joy После се надявам да започне да се справя сама ,а аз само да преглеждам,а в един момент и това няма да ме карат да правя. Mr. Green Ще се появят тайни.  Crazy

# 39
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383


Фантичке, моят син много се радва че ще си пишат с дъщеря ти. Дори щял да й сложи роза в писмото - негова идея! , но това е тайна да знаеш!  Wink

  smile3505 Нищо няма да кажа.
  Първото ще е с моя помощ,или направо диктовка да пробваме може ли мама да пише. Joy Joy Joy После се надявам да започне да се справя сама ,а аз само да преглеждам,а в един момент и това няма да ме карат да правя. Mr. Green Ще се появят тайни.  Crazy

 То и неговото пъво ще е с моя лекинка помощ.
Дано само му разбере "краснописа" - тук печатна, тук правописна буква  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 56
Благодаря за топлия прием!!!
От София съм. Синът ми Александър учи в 51-во СОУ. Не посещава занималня. Учи английски в "Алианс".  Засега се справяме добре.
Фантичка, благодаря за информацията, която даде в миналата тема относно помагалата по математика. Купих "Задачи по математика за бързоуспяващи ученици" и съм много доволна.
За допълнителна работа мога да препоръчам "Математически състезания в тестове и задачи 1-3 клас",но ще ни влезе в употреба след като вземат числата до 20, а по БЕЛ "Тренировъчни упражнения и диктовки по български език за 1 кл." ІІ-ра част. /Вече беше споменат/.

# 41
  • Мнения: 80
това е нашето помагало по БЕЛ http://izdatelstvo-slovo.com/img/gallery/l7.jpeg

# 42
  • Мнения: 80
сега видях, че вече сте го цитирали Wink

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Нашето е същото.  Peace

# 44
  • Мнения: 80
Купих и това - обобщава това, което учат в първи клас по всички предмети: http://izdatelstvo-slovo.com/img/gallery/l214.jpeg

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 10:37 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт