Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 29 369
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 80
Всъщност какво пускам на час по лъжичка, ще ви пусна всико за да си изберете http://izdatelstvo-slovo.com/razdel.php?razdel=5 Wink

# 46
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Aubrieta ,от къде взехте "Математически състезания в тестове и задачи 1-3 клас",аз видях такова,но беше 2-4 клас. Confused

# 47
  • София
  • Мнения: 56
От пл. "Славейков", но го купих още в началото на септември. Има го и тук:
http://www.mobilis.bg/shop/i/DETAILS.ASP?ItmID=37690&ItmCode … &PrdCode=REGA

# 48
  • София
  • Мнения: 3 610
Записче и от мен,че ще ви изпусна дирите после Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 39 765
И аз слагам балсам на Дияна при къпане. Сутрин винаги обаче е като разплетена кошница. Но пък хич не обича да се реши. Винаги някой трябва да я спре на прага, че да не отлети навън рошава.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 783
АнМари, честито зелени звездички!

Отдавна не съм писала тук. Кирил има шахматно липсващи зъби и фъфли невъобразимо, яде главно попара. Има една отлична "самостоятелна работа"  и една отлична диктовка по иврит. Водим борба с подреждането на стаята, ама без особен успех.
Имаха първо излизане целия клас извън училище - в събота бяха на куклен театър. госпожата беше подготвила да  поднесат цветя на артистите, после бяха ги вкарали зад кулисите, да видят гримьорните. Имат прекрасни учителки наистина.

# 51
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Пу записче и от мен!
Днес моята кокона не беше на училище. С баща си ходи в София на ортопед. Има леко плоскостъпие и той я заведе да и вземат размер за стелки. После я завел и на Зоологическа и на Макдоналдс. Екстра ден си е изкарала! За капак се оказа, че нямат домашно и утре няма да учат, а ще ходят на поход. Абе, кой като нас...

# 52
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ние сме на мания  на шарен молив(молив който е голям дебел и всички цветове в един графит)виждали  ли сте такъв аз видях но не се сещам къде newsm78

Ние имаме такива пет или шест newsm78, незнам трябва да ги преброя, много са готини, дебели са и пишат шарено, той си ги носи и в училище и понякога оцветява и с тях. Купих ги от магазина за левче, струваха 2,00 лв заедно с острилка за моливите!  Hug

# 53
  • Мнения: 3 835
E, сега вече ще ви трепам, пак съм найста в темата! ooooh! Laughing

Цитат на: Venera
...teo, и аз надписвах етикетите  на Крис с ръкописни букви...  то голяма мъка било. Особено главните букви- Ф, Б, Ю, а сещате ли се за главното -Ч-, направо като че никога не съм го срещала този йероглиф.

Kaк, как е главното "Ч"Praynig, аз не се сетих, нямаше го в тетрадката и го написах печатно! Embarassed Laughing

Имелда, ти просто ми напълни душата снощи, ревала съм от смях с твоята история в темата на Седада, ревах! Дори не ми останаха сили да се включа пак и да пиша! Joy Признах те завинаги като талант! Hug

Днес им купих на нашите нов сборник по СИП Математика, за напреднали първолаци, колко са напреднали, те си знаят, но г-жата явно е амбициозна! Mr. Green Диктовки пишат там някакви, ама не съм ги заглеждала, нали не знам условието, а и още са доста странни, един, два реда диктовка, не я броя за сериозна такава. Laughing

# 54
  • София
  • Мнения: 1 783
Благодаря ти, Тео! Сега и на мен ми е смешно.

# 55
  • Мнения: 3 835
Благодаря ти, Тео! Сега и на мен ми е смешно.

Нали, с бялото кАстюмче и с пРъжолите на магистралата! Joy Стига моле те, боли ме корема вече!

# 56
  • Мнения: 516
Бялото костюмче, но и никой не забърсала толкоз часове!
 Joy Joy Joy
И накрая едва успяла да промълви- "Пържолите в хладилника".  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 1 312


И нашето е същото и госпожата ни дава на ден по 3-4  задачки от него да се пишат в дом.тетрадка

# 58
  • Мнения: 516
Току що открих, че учебникът на Марио по Роден край на издателство "Просвета" е дефектен. Има няколко повтарящи се страници. Да не кажа направо, че две коли се повтарят за сметка на други.  Tired

# 59
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Diva Orhieq , тези моливи ги има на Алабин в посока площад Македония от дясно в една книжарница и са по 80ст. Днес има отличен по френски в твфтера Laughing. Похвалиха ми я и за художествената гимнастика, и за латино танците. Embarassed Но естествено в къщи направи издънки

Общи условия

Активация на акаунт