Слънчева и топла е БУРГАСката есен, чак ти идва да запееш песен - 66

  • 17 617
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 577
оф стана объркано с тази анкета - рабен брой гласове има, а не мога пак да я активирам, за да продължи....
но като чета и смятам - има повече за 13ти  Rolling Eyes или съм в грешка  newsm78

Ако е така , давайте да запазваме места за 13ти
Аз съм и за Кея и за К.М, но вероятността да сме на една маса на К.М е ако залата вътрешната да е свободна
Докато не Кая няма май такъв проблем
Кой ще запазва места. Кея ми е на една крачка, могаа да прескоча, но от опита знам че за К.м резерващии прави само управителката, която е от 10 до 18 там с обедна почивка даже

# 211
  • Мнения: 1 813
Айде едно преброяване да направим.
Аз за 13-ти отпадам на 100 % понеже съм на изпит на 14.
За 29 може би ще дойда,имам изпит същия ден.  Crazy

# 212
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
4естита дъщери4ка на финети!
нека е много здрава и щастлива!
има ли дечица,които ходят в яслата на сан стефано.днес видях през прозореца как лелката с една кърпа избърса носовете на 5-6 деца едно след друго Shockedние 4есто ходим там с мони в двора да играе.

като се замисля,4е и той там ще ходи и ме втриса.

# 213
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Айде и аз се разписах в Каткиното кафене bowuu
Катка,дано ви потръгне,че да съберете парички да сложите малко терИкотче на пода...(майтапя се,ей,да не ми се вържеш Joy)

# 214
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Само аз ли не съм разбрала къде е кафето на Катка? Я кажете да се разпиша и аз.

# 215
  • Мнения: 1 701
Моля моля, без депресии, на който му се работи да заповяда, аз пък си мечтая да безделнича. Crossing ArmsТакъв кеф е, разходки, насам натам, пууу...таз работа край няма.  ooooh!Добре поне че ми е по сърце. Laughing
 

Oлеее, не знаеш за какво говориш. Преди няколко години и от моята уста излизаха подобни изказвания, но сега ... Безделието е по-страшно от всичко!

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 675
Моля моля, без депресии, на който му се работи да заповяда, аз пък си мечтая да безделнича. Crossing ArmsТакъв кеф е, разходки, насам натам, пууу...таз работа край няма.  ooooh!Добре поне че ми е по сърце. Laughing
 

Oлеее, не знаеш за какво говориш. Преди няколко години и от моята уста излизаха подобни изказвания, но сега ... Безделието е по-страшно от всичко!

Аз ту имам много работа, ту - изобщо. Та, когато не работя сме по разходки, а ако времето е лошо, пристан ни е Наталито. Така, че на който му е скучно - там сме. Всеки следобед. Рядко пропускаме.  Peace

# 217
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Миналата година изкарахме там цялата зима с Маги, Валя и още една мацка, започват да ми липсват онези безгрижни дни  Blush

# 218
  • Мнения: 995
Айде и аз се разписах в Каткиното кафене bowuu
Катка,дано ви потръгне,че да съберете парички да сложите малко терИкотче на пода...(майтапя се,ей,да не ми се вържеш Joy)

ох, дано, че и лак за мебелите требе да се вземе. Много са изтъркани Wink
Аз за 13-ти отпадам на 100 % понеже съм на изпит на 14.
  Shocked ти сериозно ли така ще ми се оправдаваш! И аз тази неделя съм на изпит, но в събота вечер смятам да поизляза Crazy

# 219
  • Мнения: 1 813
КатКа , абсолютно сериозно, преди изпит такива нерви ме тресат, че нито съм добра компания,нито искам компания. Голям нервак съм и занищо не ставам докато не мине.

# 220
  • Мнения: 995
КатКа , абсолютно сериозно, преди изпит такива нерви ме тресат, че нито съм добра компания,нито искам компания. Голям нервак съм и занищо не ставам докато не мине.

Брат'чеда е 4та година студент в София, много трудна специалност. От него знам, че в деня преди изпита не само не се учи, ами и трябва да се разпусне (нещо като денят за размисъл Wink).
Ти ще си прецениш, разбира се.

# 221
  • Мнения: 1 813
Остави ме да си изживея нервите,бе ! Първо висше,първи семестър и без тва като се знам каква съм,скоро няма да ми пука  Whistling  Нека и аз усетя малко студентски трепети преди да съм ги отсвирила.  hahaha hahaha

# 222
  • Мнения: 2 577
.........започват да ми липсват онези безгрижни дни  Blush

на мен отдавна ми липсват  Rolling Eyes

нищо не казахте за банкета сега, да пускам ли пак анкета или  newsm78
как ще смятаме датата? или и на двете Simple Smile
аз понеже преди малко приключих с АБ и съм готова за някои питиета  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 5 713
Финети, прекрасна новина! Честито! Да ви е жива и здрава дъщеричката с прекрасно име! Безгрижно детство!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Честито на Финети малката дъщеричка, нека да им е жива и здрава и да расте щастлива!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт