Слънчева и топла е БУРГАСката есен, чак ти идва да запееш песен - 66

  • 17 611
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 613
[ "Нали ти купих бонбони, какво искаш", а той реве "Искам да ми ги вземеш без пари бонбоните"   ooooh!
Joy  Joy  Joy
Смешно ми е ама и мен ме чака Tired

# 46
  • Мнения: 1 298
fineti  период е, дано е по-кратък. И моето диване го мина. Имах чувството, че само се чуди за каква глупост да ревне, ако му угодя за нещо веднага има вариант, заради който да ревне от рода на "Нали ти купих бонбони, какво искаш", а той реве "Искам да ми ги вземеш без пари бонбоните"   ooooh!

 hahaha Joy голям смях,умори ме  Joy

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
  nbirthday Мегата ,да ти е жива и здрава Мартина и бързо да оздравява !  nbirthday

И ние сме вече 3 път за 4 дена на градина ,и от днес пак в отпуска  Mr. Green Обаче този път дали е бацил или реакция от хомеопатията не знам  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 813
Никой ли няма да даде предложения за подарък на 5 годишно момиченце?  newsm78

# 49
  • Мнения: 1 298
Никой ли няма да даде предложения за подарък на 5 годишно момиченце?  newsm78
Ами нещо на Уинкс,знам ли...раница,чанта,портомоне.

# 50
  • Мнения: 5 713
Хубав, голям пъзел на морска тематика.Друго не се сещам.

Честит Рожден Ден на Мартина!
Да е жива и здрава, весела и засмяна!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 298
мозайка,конструктор..

# 52
  • Мнения: 95
здравейте майчета от Бургас,аз съм писала тук преди мноооого време ,но не се задържам много тук SmileИскам да питам има ли в Бс млечна кухня за 7 мес бебе и дали е добре вече да запиша малката?И как става записването понеже аз се водя жител на Приморско.
Аз живея на Македония ако има мами за разходки и кафета ще се радвам да се запознаем скайпа ми е stela_chagovez  Hug

# 53
  • Мнения: 7 186
Да, морски пъзел е хубава идея за подарък bouquet Аз си мислех и за голям дървен кораб, за стаята и, но те са по- скоро за сувенир, пък и май е малка за такива неща още newsm78
Свекито спомена за някакви моряшки кукли на Богориди някъде, утре ще идем да ги видим. Струва ми се интересно Simple Smile

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 130
Един запис и от мен!
Меги - ЧЕСТИТО! Да ти е жива и здрава щерката и мноого да те слуша!  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Lady Marmalade ,ако търсиш нещо като сувенир за детска стая ,може да погледнеш и магазин Tulipe     на Краставицата - струва ми се ,че там съм виждала аксесоари с морска тематика ,а и има доста други неща.Не е детски магазин ,но би могло да се намери нещо подходящо според мен.

# 56
  • Мнения: 7 186
Lady Marmalade ,ако търсиш нещо като сувенир за детска стая ,може да погледнеш и магазин Tulipe     на Краставицата - струва ми се ,че там съм виждала аксесоари с морска тематика ,а и има доста други неща.Не е детски магазин ,но би могло да се намери нещо подходящо според мен.

Благодаря ти  bouquet

# 57
  • Мнения: 139
Мерси на всички за пожеланията  Hug

Сега да се оплача, разстройството ни спря, ама аз се предадох нещо. С бронхопневмония съм, до сега съм търчала като луда по болници и аптеки. Доктора каза пред детето само с маска, а тя и тя буха като за световно. Изкарах си акъла, дръпнах един рев, пратих баба ми да я води при нейната лекарка и хайде и на нея направление за снимка, търчи втори път до болницата и обратно, поне тя е чиста за сега, само таз кашлица от какво е не се знае. Следобяд я засилвам към Манхатън да се гледат с другата баба, да не стане някоя беля покрай мен.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
Мегата съчуствам ти ,много е лошо пневмонията ,дано да не е от най-сериозните  Praynig Поне малко успокоително да ти дойде - ние не заразихме малкия/ по различно време бяхме болни - с разлика от 1 месец/ ,но кашлицата е ужасна  и доста отнема възстановяването.

# 59
Хайде и аз да се запиша при вас
Честит празник на патерици на майката на Мартинка да ти е жива,здрава и много игрива newsm67
fresh gale аз да ти кажа и аз така бях само че по-лека форма бронхит ме хвана и с маски пред малката та така се опазихме
добре че не се разболя и тя.Та стискам ви палчи и скорощно оздравяване

Хайде поздрави на всички и приятни разходки че май само тази семица и ни свършва царството - ще се застудява  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт