Слънчева и топла е БУРГАСката есен, чак ти идва да запееш песен - 66

  • 17 608
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
nazemiata   newsm43

# 31
  • Мнения: 139
Ние сме със сополи, кашлица и разстройство точно за празника  Sad

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Честит ви празник, да е здрава и засмяна и с най-прекрасното детство.   bouquet

# 33
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Честит рожден ден, Мартинка!
Пожелания за здраве, безгрижна и много щастлива! newsm59 nbirthday newsm67  Gift Tada  party002  ura

# 34
  • Мнения: 2 577
megata , ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕНИЧКАТА!!!  Heart Eyes САМО РАДОСТИ ДА ВИ НОСИ   bouquet Щастливо и безгрижно детство изпълнено с много усмивки  Heart Eyes

малко кофти, ама действай бързо да оправиш разтройството, че да може да празнувате
стискам палци да не вдигнете Т и да се размине бързо  Praynig

Ваня май откакто е заминала само един път писа...
Вери, да я поздравиш и да докладваш как е след като й се обадиш  Peace

А аз тия дни се сетих и за Цачи...  Rolling Eyes

КаТ, мерси за хелпа  Hug

Дида_п, не знам защо сме те пропуснали  Rolling Eyes Сори за което, след малко ще редактирам списъка... кога ти е термина?

Ако има други пропуски, моля свиркайте - може и на ЛС  Peace

# 35
  • Мнения: 689
Amelia, ами може би, защото повече чета, отколкото пиша, но общо взето съм из всички възможни бургаски теми. Иначе терминът ми е на 13.02.2009 г.

# 36
  • Мнения: 139
МЕрси за пожеланията :>
Ками тя от близо седмица вече е така разстроена, Т не е вдигала, ама и с тез млека дето си ги търси не знам кога ще се оправи. А лечебните не ще и да ги вкуси.

# 37
  • Мнения: 598
Мани ти таз работа ...
Аз я търся - тя мене не Simple Smile
За сега лентяйствам в къщи.
Миналата седмица бърсах сополи в къщи...

И аз така. Пак без работа и вкъщи и бърша сополи, само че ние вдигнахме и температура 39 градуса, цяла нощ я поддържа и направо се изприщих да се притеснявам.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 302
И аз така. Пак без работа и вкъщи и бърша сополи, само че ние вдигнахме и температура 39 градуса, цяла нощ я поддържа и направо се изприщих да се притеснявам.
Танче, не се ли оправи Ицко вече, то мина бая време.
И моя калпазанин се мъчи да ме умори съвсем. Започнал е да се тръшка за щяло и за нещяло. Вчера рева да го нося, аз себе си едва нося вече. Онзи ден го оставих на улицата и си тръгнах, а той се дра сума ти време. Едни хора си помислиха, че се е загубил. Докато не стане на неговата не мирясва. Тази сутрин рева, че го боли палеца, защото си го смуче и се е подул вече. Аз му казах, че ако продължава да го смуче, ще му го отрежат, а той рева три часа, защото иска да си го смуче  ooooh! Като дойде бебето не знам как ще се оправяме. Мъжа ми ме упреква, че много го лигавя.

# 39
  • Мнения: 1 280
fineti  период е, дано е по-кратък. И моето диване го мина. Имах чувството, че само се чуди за каква глупост да ревне, ако му угодя за нещо веднага има вариант, заради който да ревне от рода на "Нали ти купих бонбони, какво искаш", а той реве "Искам да ми ги вземеш без пари бонбоните"   ooooh!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 302
fineti  период е, дано е по-кратък. И моето диване го мина. Имах чувството, че само се чуди за каква глупост да ревне, ако му угодя за нещо веднага има вариант, заради който да ревне от рода на "Нали ти купих бонбони, какво искаш", а той реве "Искам да ми ги вземеш без пари бонбоните"   ooooh!
Нещо подобно е. Онзи ден като го оставих на улицата рева, защото му купих шоколадово яйце и играчката много не му хареса  #Crazy И аз знам, че всички деца минават през такива периоди. Само да са здрави.

# 41
  • Мнения: 917
Мегата, честита ти рожденничка. Бързо да оздравява.
То и ние сме болни с разстроиство. Ама за сега само по веднъж на ден, обаче беше много омърлушена сутринта и отпусната, че я оставих в къщи. Чак си помислих, че съм я обезводнила, ама като се замисля не е толкова критично разстройството. На обяд бабата каза, че била "шен". А аз като кукувица, в края на 7я с огромен корем и болно дете,  аз съм се разработила. Сякаш без моя труд държавата на кино ще отиде. Сама на себе си се чудя, ама пуста съвест. Хич ме няма.
А за номерата, направо ме е страх да кажа, но Деница е започнала май да се очовечва напоследък. Или аз пък ли да съм си променила отношението newsm78, ама не се е тръшкала скоро по улиците за глупости. Дано не е временно явление.

# 42
# 43
  • Бургас
  • Мнения: 145
Честит рожден ден на щерката на Мегита! Много здраве и безгрижно детство и пожелавам

# 44
  • Мнения: 7 186
Честито на рожденичката! Много здраве и усмивки!  bouquet

Момичета, дайте някаква идея за подарък на 5 г. момиченце? Иска ми се да е нещо с по- "морско" и типично, но не знам какво.
Ако не- дрехите и куклите отпадат като вариант. Обича да рисува, но последния път подарих комплект за рисуване и сега направо съм в чуденка.

Общи условия

Активация на акаунт