Юлчетата малки превземат люлки и пързалки - 2 част

  • 14 235
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Къде на Илиенци?Все се каня да ида то ми е близо,ама все не остават пари до там.  Wink
Коледно парти мисля да спретнем,даже ми се иска да поканим и един дядо Коледа.Какво мислите?Да питаме в някой клуб дали може да ни повикат дядо Коледа,ние ще си носим подаръци за децата и той да им ги раздаде.
Марти,нектара как го правиш,на сокоизтисквачка ли?

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
аз набързо да се отчета.
Заведохме Тедо в яслата , докато говорихме със сестрите отвънка , сви играчката на едно момиченце , приказваше нещо , беше му весело , ама като го взеха вътре нададе такъв кански рев , че се разтреперах.Дано бързо се разсее.Иначе още предимства на малкия град - едната сестра се оказа позната на свекърва ми , чак се разцелуваха като се видяха , а като малка си била играла с баща ми.Въпросната сестра каза , че Тедо е протеже от всякъде , да не се притесняваме.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
привет
вики, съжалявам за кико.  Sad
честита работа, елиPeace скоро и аз така, макар и не нова Rolling Eyes
били, няма как да те успокоя, но след някой и друг ден няма да надава кански рев, просто тр да го преживее. коки само първите 2 седмици плачкаше, но той хем и болничък се оказа тогава, а и по по-малко стоеше та си имам обяснение. сега всчико е ок (пу пу) Peace
за коледното парти, нямам против, само дето вече ще съм на работа и ще тр да знам по-отрано. а за дядо коледа- ицо може да бъде дядо коледа, ще го попитам дали е съгласен. но и за това тр да се знае по-рано, защото по коледа имат много ангажименти и да не би да го изпуснем. а и ицо ако успеем да нагласим момента, ще е безплатен дядо коледа, все пак Laughing

# 18
  • Мнения: 910
Добро утро!
ние си бяхме два дена на село и децата се нащуряха на воля,само че Даниела нещо ме притеснява защото почти не иска да яде,а Цвети си хапва и заради нея
Донси,много е готина тениската и дано Кико се оправя бързо
Ели,честита нова работа.
Лек ден и приятни разходки!  bouquet

# 19
  • Мнения: 766
Само за бързо записче и ........ после ще пиша повече
Утре тръгвам на работа и ми е едно такова  Confused

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Още един доклад , свекърва ми го е взела вече , нали ви казах , че ще е един час само днес.През цялото време е ревал и стоял на вратата да ни чака , ама е закусил де , манджа не пропуска.За днеска свърши , утре пак , утре сигурно ще е по-трудно , че ще знае къде го водим.
О , Там-там , знам какво ти е.А Ина кой ще я гледа , май не си казвала , или аз не съм разбрала.

# 21
  • Мнения: 73
Хайде и ние да кажем здрасти, защото много време мина откакто последно дадохме отчет  Simple Smile

Нарочно не писах известно време, защото положението с яслата беше повече от трагично, не можеше да спи там, рев, тръшкане, всички бая се изтормозихме, даже обмислях вариант да напусна работа, за да си я гледам отново, или да я пратя при майка ми във Враца, тя е директорка в ЦДГ и поне притеснения с това как я гледат нямаше да имам. Но шефката ми излезе разбрана и измислихме вариант да излизам по-рано от работа, така че най-късно в 16.30 да я взимам Герито от яслата. И постепенно Гери се успокои, като, цитирам една от сестрите, от най-проклетото стана най-послушното детенце. Първото определение го оставям без коментар...
За здравословно хранене си говорите, а на Гери част от закуските там са шоколадова вафла и филия с течен шоколад... Shocked
Сега гери е болничка и от четвъртък си е вкъщи, 2 дни я гледа баща й, а сега аз поех щафетата. Има хрема и  давеща кашлица. С хрема е вече повече от месец, уж е бистър секретът, и все не минава...

Били, минахме вече по този път, дано по-бързо свикне Тедо...При нас първата седмица беше ок, без сълзи, втората и третата бяха кошмарни, ревът започваше още от вкъщи, тя и сега си плаче като я оставям, но бързо се успокоява, с две думи, на нас ни трябваше месец време да се адаптира...Стискам палци на Тедо да му хареса по-скоро  Hug

И да я похваля малката - отказът на сестрите да й дават вода от биберон я накара бързо-бързо да
пропие от чашка, вече почти без давене; гърнето обаче още ни е враг Simple Smile

# 22
  • Мнения: 384
Ками,радвам се че писа!Добре,че се е намерил вариант.За храненето-може да занесеш нещо и да помолиш да дават за закуска него.Примерно кроасан без нищо или с крем,не се сещам сега за друго,кексчета.Мойта приятелка така правеше,ама те пак и даваха де,''щото детето искало'' та незнам дали ще се получи.  Hug
Били,успех на теб и Тедо в яслата.Повечето деца плачат в началото,но това не е гаранция,че няма да му хареса.Дано се адаптира леко!
Ели,страхотна идея!Ще е супер,ако Ицо може да ни бъде дядо Коледа.Трябва отсега да намерим място и да резервираме.Давайте предложения за място,където да си направим Коледното парти!В началото на декември е добре мисля,после става лудница.

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 264
Яна, не знам точно откъде на Илиянци. От откритите сергии е. Бяхме тръгнали за триколк ана Кико и случайно я мернах.
Кико плачеше само първите 2-3 дни в яслата, после с кеф влизаше, няма проблеми. Много се озадачих, защото знаете каква лепка беше. Ще видим сега как ще е като постои тия дни у дома. И при нас дават филии с шоколад и кроасани- не ми харесва, но общината определя менюто за съжаление.

Идеята за Дядо коледа е чудесна, ама ще има и бая разплакани деца. хихиихи
А щом той ще им дава подаръците от нас, това ще рече ли ,че няма да си разменяме както миналата година?

Клубът , в който бяхам за РД-то ми хареса. Ако искате, пак да е там.

# 24
  • Мнения: 389
Добро утро!
Донси и аз купих такава тениска на Марти о6те лятото,бе6е от илиенци 2 и ми казах,4е 6те има и анцузи с такива надписи,ама скоро не съм ходила към 2.Ина4е в4ера бяхме на илиенци и добър пазар направихме.А триколка съм поръ4ала от ларедут и я 4акам тази или другата седмица  Peace

# 25
  • Мнения: 73
Янче, за съжаление не мога да оставям друга храна; в ОДЗ-тата храната е  еднаква за всички групи; може би пък в яслите да е по-съобразено менюто, не знам...
Донси, браво на Кико; Гери не беше лепка и нямах кой знае какви опасения за адаптацията й, пък то друго се оказа...

# 26
  • Мнения: 923
И ние се записваме в тази тема. Искам да помоля модератор да впише и моят син към отбора на юлските мъници, Костантин е роден на 14.07.2007 година.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Върнах ме се от Банско на децата им е отрази добре,ще пусна снимки но....
Ще дочитам,че имам работа.За партито съм,само да сме здрави

# 28
  • Мнения: 640
И ние се прибрахме от Сандански, но в петък кръстницата ми дойде яко болна, за да си гледа сериала в къщи, щото била наблизо и да не го изпусне...  #2gunfire И резултата е, че Илко ми е с температура от вчера на обяд. Едва свалихме до 37,7 с компреси. Панадол и Нурофен не помагат, а и нашата педи е на работа следобед, та ще го водя да го погледне.
Вики, на нас ни донесоха такава блузка в тъмно синьо и оранжево (пак от Илиянци). Е само как не се поака от кеф моя мъж  Joy Joy Joy Иначе и на Марти я видях на лентичката, че беше с червена такава Simple Smile. Пък сестра ми му прати една от Англия с надпис - ако си мислиш, че аз съм тарикат, трябва да видиш тати  Wink
За парти с дядо Коледа съм ЗА с две ръце. На Илко миналата година му беше интересно, като правихме фирменото парти и викнаха дядо Коледа. Мисля, че тази година ще остане без брада дядото.
Добре дошла на новата мама и бебе Константин  Hug
Бързо оздравяване на болничките и скорошна адаптация на започващите ясла.
Махам се, че ме чакат над 200 снимки от Сандански за обработка (супер време хванахме и парка е много красив в този сезон, а и малкия ми позьор беше на кеф за снимки  Laughing).
П.П. Иве, в Сандански видях една двойка все едно теб и мъжа ти гледах.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 414
Не сме били ние LaughingМного искахме да идем до Сандански ама пусти хотели много скъпи,а на нас апартамент ни трябва.
Нещо под 200 лв има ли някой да знае?

Общи условия

Активация на акаунт