бихте ли кръстили детето си.....

  • 11 318
  • 222
  •   1
Отговори
# 210
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Честно казано  не бих си кръстила така детето .Имам една позната която си кръсти така детето Стойко,не защото  тя така искаше. Докато  беше малко детето добре ,но  като порасна започна да не си харесва името.Даже  една  недоброжелателка я   беше  питала как може да си кръсти детето като  на "селски бик". Rolling Eyes


# 211
  • Мнения: 150
Бих си кръстила детето само както аз искам, естествено и таткото бих искала да одобрява името. Но и аз и мъжът ми сме на мнение, че е глупаво да се кръщава на някой. Много грозни и дребнави спорове излизат заради едното име. Колкото и интелигентни да са хората, все ще остане някой огорчен, дори и да не го показва. Аз не съм кръстена на никой и си харесвам името. Затова и не мисля един ден, когато имам деца да ги кръщавам на когото и да било. Ако това име ти допада, дай го на детето си, но не за да се казва като дядо си, баба си или пра-пралеля си, а защото на теб ти харесва и мислиш, че и детето ти един ден ще го харесва.

# 212
  • Мнения: 1 043
категорично не   Naughty

# 213
  • Мнения: 227
Не - не бих.
Нещо близо до Стойко и Стойчо и което поне на мен ми звучи малко по- добре е Стойчин.


 А я ме светнете по въпроса..кога дядо Стойко си е напънал гъзеца в родилното да роди детото?  Thinking Аман от ...хмммм...
 

# 214
  • Мнения: 5 591
Не,не бих.Но бих  взела само първата(ите) буква/и.
Стоимен,Стоян,Станимир.
 

# 215
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам колко закъсала трябва да съм, че да преглътна подобно отношение Sick
Е, то не е ясно колко закъсала трябва да е една жена, че изобщо да роди от такъв мъж, ама нейсе Crazy

Ужас!
Значи преди всякакви бебета - дъъълъг разговор, относно имената, и ако има такива изпълнения - у лево! Sick
Не става въпрос за имената, а за човека.
Ако е способен да зареже жена си и детето си само защото не е на неговата, значи си е откровен идиот. Мисля, че такива си личат още преди великото събитие - раждане на дете и една жена трябва да е яко закъсала, че да се обвързва с подобна личност.Хеле пък да ражда деца от него.

Но темата е за друго, просто репликирах изказване, да не задълбочаваме. Peace

# 216
  • Мнения: 2 013
Не бих!

# 217
  • Мнения: 227
Не бих!
само буквичката

# 218
# 219
# 220
  • Мнения: 9 439
О,не,не,не!Не бих си наказала така детето  Naughty

# 221
  • Мнения: 164
Не бих си кръстила детето така.
При наличието на толкова хубави имена с буквата ''С''.

# 222
  • Мнения: 1 820
Няма ли да се намери някоя добра душа да заключи тази тема. PraynigВероятно одавна детето на авторката е кръстено и забравила за спора тука.Това име май стана проблем на 21 век.Не мога да повярвам че такава тема надмина 15 страници! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт