Тийнейджърите XI

  • 27 574
  • 330
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 173
Честит рожден ден на патерици на 17-годишното рогато (не разбрах пола) и на 11-годишния бъдещ тийн Бобчо.  bouquet  bouquet

# 271
  • Мнения: 2 724
Шушулче, от женски пол е  Laughing.
mamavili ,  да ти е живо и здраво момичето  newsm59 !


Последна редакция: пн, 18 май 2009, 06:27 от aleks

# 272
  • Мнения: 117
Благодаря за поздравите! (Правя само едно уточнение - Бобчо е момиче, Борислава, просто Бобчо много й отива)

# 273
  • Мнения: 5 173
Благодаря за поздравите! (Правя само едно уточнение - Бобчо е момиче, Борислава, просто Бобчо много й отива)
Доста се зачудих, като видях, че лентичката ти е с 2 момиченца, но реших, че си я объркала нещо, а грешката била в моя телевизор.  Blush

# 274
  • Мнения: 660
Я и аз при вас !

Къде съм бляла до сега ? ooooh! Уич , допускаш ли ме ?

Така . Имам един куп притеснения с моя тийн , който е на 14 и половина .

Първо- силно настоява да си обръсне мустаците , защото приятелчетата му го правели вече . А той има само блед , русоляв мъх ! Забранила съм !

Второ - ужасно е злояд и капризен на тема храна ! Търси само сладко , а е толкова слаб , че чак прилича на буквата 'S' в профил .
В тази връзка да попитам майките на момчета - вашите ходят ли на фитнес или на някакъв спорт , но редовно   , защото ние ходим от дъжд на вятър на плуване . Смятам , че някакво физическо занимание ще се отрази добре на конструкцията и общия изглед , тъй като многочасовото кликане пред компютъра , определено не върши работа  .

Трето - има сериозно акне по лицето и гърба , поради което предложих да отиде на козметик , но бях изядена с парцалите /буквално/ . Вашите ходят ли и добър ли е ефекта ? Ако да , направо ми препоръчайте къде да го пратя !

То като го написах не изглеждало толкова страшно , но си иска работа и контрол , защото на него сякаш му е все едно как изглежда , а това определено не ми се нрави !

Ами това е ! Ще се радвам да споделите !  bouquet



# 275
  • Мнения: 2 724
ve4erniza, това да са ти проблемите  Laughing  Hug.
За първото не зная,на  моя син късничко му се появиха .
Забраните май не са най- удачния начин/ поне при нас /.
Второто- по- добре слабичък, отколкото пълен, с подходящ спорт това се овладява.
Моите деца са на двете противоположности, едното е слабо и злоядо ,за другото се притеснявам да не "хване" менингит, вечно главата е навряна в хладилника Laughing ooooh!.
И в двата случая спорт му е майката.
За акнето по- добре да отиде на лекар според мен Peace.
Козметичката може да влоши нещата .
Добре дошла в отбора   bouquet!

# 276
  • Мнения: 25 878

Първо- силно настоява да си обръсне мустаците , защото приятелчетата му го правели вече . А той има само блед , русоляв мъх ! Забранила съм !


Защо? Остави го да се избръсне - гарантирам ти, че много бързо меракът му ще секне и не след дълго ще се наложи ти да му напомняш да го прави.  Mr. Green
Щом това е важно за самочувствието му, защо да не се избръсне? Вреда не виждам никаква. Все едно момичетата да чакат гърдите им да станат с чашка Д, за да си купят първия сутиен? Ти, когато сложи за първи път, имаше ли особена нужда от него?  Laughing
Бързат да пораснат децата. Тъжно е за нас, родителите, но не можем да ги спрем, нали?
Не бих пратила сина си на козметик за акне. Ако е сериозно, ще го заведа на дерматолог. Слава богу, моят има само единични пъпки от време на време и ги борим с крем "Бочко".

# 277
  • Мнения: 389

Първо- силно настоява да си обръсне мустаците , защото приятелчетата му го правели вече . А той има само блед , русоляв мъх ! Забранила съм !

Остави го да се избръсне - гарантирам ти, че много бързо меракът му ще секне и не след дълго ще се наложи ти да му напомняш да го прави.  Mr. Green



Точно така  го оставих да направи ,но го убедих ,че е по-добре да ги подстриже ниско мустака ,а не да го бръсне
Той издържа само 2 пъти  от тогава си ходи така , не че са много но той е много бял и се вижда
Така че пробвай ,при нас  мързела май беше по-голям от мерака да се бръсне  .Още повече  аз му обясних че ще трябва да го прави всеки ден и това го довърши

# 278
  • Мнения: 660
Благодаря за топлото посрещане !  bouquet

На рождениците - честито на патерица ! Да са живи и здрави !

Моето " рогато" стана на 3 годинки на 17 -ти ! Доста Телци сме " излюпили"  Joy!

КакСийкеborondy , приложих вашата методика - отказа се веднага , но ме сюрпризира с друго - сега ще ги изрусяваме Shocked! Ще тичам да купувам съответния препарат , че току виж и на мен ми поникнали от нерви !

Иначе не мога много да се оплача от него - добър е , умее да слуша и да съчувства , още не е тръгнал на нож срещу нас  и  дано не го прави . Най-много дразги и спорове са около компютъра и времето за престой . Битките са ежедневни ! Но наистина , това само да е проблема  Praynig!

Хубав ден ви желая и много разбирателство  Heart Eyes!

# 279
  • Мнения: 12

Така . Имам един куп притеснения с моя тийн , който е на 14 и половина .

Първо- силно настоява да си обръсне мустаците , защото приятелчетата му го правели вече . А той има само блед , русоляв мъх ! Забранила съм !

Аз ли cъм задръcтена newsm78 Какъв проблем може да е това?!  newsm78 Hug

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 14:08 от Поли`

# 280
  • Мнения: 660

Така . Имам един куп притеснения с моя тийн , който е на 14 и половина .

Първо- силно настоява да си обръсне мустаците , защото приятелчетата му го правели вече . А той има само блед , русоляв мъх ! Забранила съм !

Аз ли cъм задръcтена newsm78 Какъв проблем може да е това?!  newsm78 Hug

Да , проблем е когато имаш бебешко лице и след обръсването му лепнеш черни мъжки мустаци . И когато не можеш да обясниш достатъчно ясно това на една неориентирана глава , така че да не се налага упражнението " проба-грешка " !!!

А относно квалификацията , която си си дала ... Rolling Eyes...

P.S. Там пише " притеснения " , не " проблеми " !

# 281
  • Мнения: 25 878

Да , проблем е когато имаш бебешко лице и след обръсването му лепнеш черни мъжки мустаци .

Ама това е проблем само за теб!  Joy
За тийна е повод за гордост и величайша завист от страна на съучениците, които още не се бръснат.  Wink

# 282
  • Мнения: 901
Това заприлича на разговора за кога трябва да започнат момичетата да се обезкосмяват. И на момичешките майки им се иска сякаш за доброто на детето да поотложат момента, в който се започва тази периодична и болезнена процедура.
Аз смятам, че когато някой се притеснява от вида си и има достатъчно разумно предложение как да сложи край на притесненията си, трябва да му позвалим да го направи.
Сега или след шест месеца момчето все ще брадяса и ще трябва да се обръсне.
Защо да търпиш още щест месеца да мрънка? Едва ли ранното обръсване може да застраши здравето му, така че...
А и по-добре с баща му да го превърнат в мил спомен, отколкото да се изпореже скришно в банята.
И последно, навремето хич не ми харесваха мъхести момчета.

# 283
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз днес направих първия тест за наркотици.
Слава богу чиста е.

Имам чувството ,че съм побеляла,ама не се вижда от боята. Tired

# 284
  • Мнения: 25 878
Аз днес направих първия тест за наркотици.


Ай! Тъжно...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт