Гоблени-33

  • 60 936
  • 492
  •   1
Отговори
# 465
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Джуди, по-добре избери нещо друго, препоръчвам ти фирма Солария, но не и тази. Имам един гоблен от този г-н и съм безкрайно разочарована. Конците са доста стари и незнайно на коя фирма подбрани, намотани на хартийки, със списък на номерата, много кофти комплектовка. Много единични бодове има, просто не си струва. Захвърлих го и го зачеркнах.
Солария имат интересни неща, а и са много красиви гоблени, с хубави цветове. Шила съм с техните конци Венус и са много хубави, няма да съжаляваш.

# 466
  • Мнения: 7 803
гобленов бод най-много на аида 18 или бг панама. иначе ще прозира, ако вземеш 4 ката конец е адски грубо

# 467
  • Мнения: 5 692
Аз току що си поръчах ей този гоблен от Солария
Момичето от Алхамбра
Поръчах го с конци Венус, малък, ей тъй за отмора. Някой има ли впечатление за сложността на гоблена? На мене лично не ми изглежда никак сложен.

# 468
  • Мнения: 2 925

Само не ми е ясно защо в горната част на схемата е означено че се шие с кръстчета, а при картинката  пише- вилеров бод  newsm78
шие се с гобленов- този на картинката.
Нямам си на представа защо на схемата има такава картинка- вероятно е някакъв символ на фирмата:)

# 469
  • Мнения: 747
Хипатия, отново благодаря!  bouquet
Неличка, как изглежда това в готов вид?:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292481&pid=8729533
Струва ми се много хубаво:)

# 470
  • Мнения: 439
Дъмпи благодаря  bouquet
окончателното ми решение е бг панама,аида 18 ситничка ми се струва,а катовете два или три на конците ...или най-добре да пробвам как ще стане newsm78
уф,извинявайте днес съм много досадна

# 471
  • Мнения: 36
Мацки, хайде малко почивка от шиене и работа, обедна почивка е все пак  Laughing http://picasaweb.google.com/angeprado

# 472
  • Мнения: 7 803
бела, аида 18 е по-едра от бг панамата  Peace на бг панамата най-много с 2 ката, на аидата може с 3

# 473
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз препоръчвам Солария, сега шия техен гоблен, много ми харесва как става. Шия с конци Венус, който също много ми харесват - здрави, покриват добре, хубави цветове. Аз лично също харесвам повече 1:1.

# 474
  • Мнения: 800
Аз току що си поръчах ей този гоблен от Солария
Момичето от Алхамбра
Поръчах го с конци Венус, малък, ей тъй за отмора. Някой има ли впечатление за сложността на гоблена? На мене лично не ми изглежда никак сложен.



аз го имам ушит, съжалявам , но няма как да кача снимка, кабела на фотото ми се затри някъде  Embarassed   

Лесен е гоблена. Моя е с конци Анхор и ДМЦ.  Единствения недостатък, който после го поправих беше на розите- имаше червен цввят , който изобщо не пасваше, седяха като изкуствени. Замених червеното с тъмно розово и се получи чудесно.

Сега искам да й избера хубава рамка.

Така искам да ви покажа друг мой гоблен, от списание му взех схемата. Представлява млада циганка с дейре, облечена в червена пола, лилав колан и бяла блуза,  мн е красива  Simple Smile

# 475
  • Бургас
  • Мнения: 610
Хей мамчета да ви питам нещо

Вилеровите гоблени как се шият като бълг. или  кръстат бод ?

# 476
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Хей мамчета да ви питам нещо

Вилеровите гоблени как се шият като бълг. или  кръстат бод ?

Принципно 1:2

# 477
  • Мнения: 7 803
marulka вече е казала, с вилеров бод

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Привет, момичета  Hug
Моето елфче.... съхне, съхне на простора  newsm44
Вече нямам търпение да го изгладя и да го покажа  newsm03
Пусто сърце не трае, а вече и съм в чуденка какво да почвам...   newsm12

# 479
  • Мнения: 643
Браво, Билкова, те някои ги показват и мокри  Joy

Общи условия

Активация на акаунт