За ЯНУАРКИТЕ е щастие голямо, за първи път да чуят: "Мамо"!

  • 10 026
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 546
Хайде Добър вечер на всички. Благодаря ви за пожеланията. Hug В такива моменти и една блага дума прави чудеса. Иначе Косето е мъж на място - не се дава. Все едно е здрав..прав...к...в е последното още не ама знае ли се. Mr. Green Тази вечер не вдигна за сега Т.  Praynig Много се мръщи на АБ. Понамалил е апетита но млякото си пийва с желание. Praynig Кашля, отхрачва явно защото се дави, дано да се изчисти бързо. После ще видим как ще го подсилваме.
Ханна аз отдавна се каня да те питам за обикновена чаша ти взе че написа. Laughing Обаче да ти кажа, Косето също се олива ама пие с мерак. Подлагам една хавлийка под брадата и действаме. Много му харесва и като види вече някой да пие и почва едно ритане и викане..докато не получи не спира. Една глътка да е, ама от чаша да е. Mr. Green
Тед, мислила съм си наскоро за теб. Grinning Кой ще те отмени в последните месеци, че и в началото с бебчо?  Thinking Яни е още толкова малка.  Simple Smile
МИА Ева да се оправя бързо и тя. Много е лошо сега времето, такава мъгла днес. ooooh!
жужу, дано не ви сполети беля. Praynig Иначе нищо не можеш да направиш.
Аз пък си мисля, че са малки за празнуване в детски център. Дори и за втория РД. Аз и с Алекс и сега мисля да е само за роднини в някое заведение, за непушачи разбира се. Зима-не зима, който иска на вън с цигарата. Naughty
Аз мисля да ходя да подлагам възглавницата, че с тия лоши нощи....ни сън видях, ни секс видях  Crossing Arms....лоша работа.
Хайде лека и спокойна нощ на всички бебоци, батковци, каки, майки и бащи. Hug

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
juju1, много лоша работа  Sad Вярвам, че Сиянка е добре  Praynig  Hug
dama , радвам се, че въпреки неприятностите, които те сполетяха в последно време си запазила бодър дух и звучиш свежо (щом дори за секс спомена нещо  Wink )
Аз също мисля за Теди. Все гледам лентичката докъде е стигнала  Crazy Много бързо се движат тези месеци  Hug
Рожденния ден ще бъде в домашна обстановка.

# 47
  • Мнения: 6 274
Сватя, все едно аз съм го писала това за яденето и половината десерт на обяд, и супата и другата половина от десерта за вечеря.  Peace
Иначе аз му забърквам разни буламачи с нишестенце, но задължително по - голямата  част от буламача са плодове. Той много ми ги харесва.
Седнали сте да се притеснявате за сватята - кой щял да й помага ?!
Е, хубава работа - ми аз за какво съм ?!  Crossing Arms Като се вдигна и като помъкна с мен 3 патета в редичка и като отидем у сватята ... Такова помагане ще падне... Mr. Green
Направо ще й се отще да има помощници...  hahaha

# 48
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет и от мен в новата темичка!

Честити месечинки на порастващите тези дни.
И ние в понеделник станахме на 10.

Дама, много неприятно звучи случващото ви се. Бързо да минават тези болести  Praynig

Жужу, дано да се окажат напразни притесненията ти. За Джуниор меню исках да питам, за всички квартали ли е еднакво менюто. В нашия квартал майките са основно там.
Аз на кухня няма да я запиша Маги. Има си детски менюта в бурканчета, аз ще започна да й готвя, полека лека от нашата храна ще хапва и така. Точно по тези причини си говорихме с мъжа ми, и сме на едно мнение за кухните.
Каква е гаранцията, че готвачката като е болна си взима болничен и не се разнасят болестите.
Храненето на деца до 1 годинка не е шега работа.
Също така и дроб няма да дам скоро. В черния дроб на всички живи същества се отделят токсините, все пак той пречиства кръвта. Може да е полезен, ама по-натам.

Това е мнението ми, не ангажирам никой с него.

За количеството храна, Маги изяжда по 200-220гр зеленчуково или месно пюре /зависи дали съм купила за след 4 или за след 8 месеца/ и половин плодово. Значи 300гр грубо.
Но, тя е на 4 хранения. Сутрин пие АМ в 8,00, обядва в 12,30-13,00 като междувременно няма закуски, бисквитки, солетки и т.н. След това яде чак в 17.00 - кус кус, тиква с овесени ядки, тиква с грис, каша, кисело мляко с бисквити - пак около 200-220гр. И накрая в 21 часа - АМ.

За рождения ден, аз пък хич не съм се развълнувала още. Имам чувството, че има половин година до тогава. Ама предполагам, че ще е в домашна обстановка, и сестра ми има рожден ден тогава и ще правим двойно парти сигурно.

За водата, Маги пие чай или вода, зависи какво й сложа в шишето. Чаят е съвсем леко подсладен, дето се вика "за адет"  Laughing. Около 250мл изпива. И сок, прясно изцеден, около 120мл. Може и повече сок, ама прочетох че не било добре. А аз веднъж й сложих в шишето 200мл и тя си го изпи. Срааааааам  ooooh!

Хайде, стига, че дълго стана и да не ставам досадна с писанията си.

Лека нощ  smile3524

А забравих, почти ни минава на нас хремата, ама почна и да кашля Маги. Сега се надявам добре да съм предписала илачите, че при педиатъра не сме ходили. Преслуша я в събота, ама дробчетата бяха чисти. И сега кашлицата я отдавам на сополите. А и тя днес е беше значително по-малко.

Кво става незнам, зимата още не е дошла нас два пъти ни хващат разни болести. Пууууууу да му се невиди.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 185
Жужу, добре предупреждаваш  Hug Майките които имат съмнения, поне ще знаят да си стоят в София, в близост до здравно заведение, а не да тръгнат на екскурзия например. Дано причината за болното детенце да е другаде.

Ние вероятно ще изпразнуваме РД и в домашна обстановка, но в някой почивен ден когато гостите ще са свободни.
На самият ден ми се ще да идем само ние на заведение. С Ева ходихме на обяд в приятен ресторант - ей така да се почерпим, че сме се преборили с толкова новости тази една година. Да ви кажа - беше ми много хубаво: нагласих себе си, нагласих детето, хапнахме, пийнахме - тя поспа в количката. Нямаше шум, нямаше усилия от моя страна - просто наистина се наградихме с таткото за геройството. Като събрахме после бабите за тържество, не ми беше толкова хубаво.
Сега ми се ще пак да е нещо подобно, но да има и Ева къде да си поиграе и да сме с едно близко приятелско семейство с детенце. Мисля си за един ресторант "добро" в лозенец, в който има и детски клуб на закрито  newsm78 Ако знаете други подобни заведения - казвайте  Hug


Да се извиня за правописа в предишния си пост, но щом сте разбрали за какво иде реч - поздравления  Embarassed

# 50
  • Мнения: 256
Жужу, стискам палци да сте добре. По принцип незнам дали детската кухня има вина за това, или производителя на съответно закупеното месо или мляко или яйца, но каквото и да е - много е гадно! Вярвам, че всичко ще е наред с вас.

Иве, таралежче си имаш значи. Вземи качи някоя снимка в албума да я  видим Боянка.

Ние утре сутрин се отправяме да чакаме свеки. Това ще и е първата среща с Гого, не го е виждала още.  Сигурно много се вълнува жената, ама да не вземе от превъзбуда да ми дава съвети за отглеждането, че миналия път се скарахме на такава тема - тогава бях бременна и нервна. Сега съм само нервна  Mr. Green

А, ми то станало време за кафе, я да ви почерпя по едно  - ей така, без повод


Eй, майтапя се бе, нали съм гад -....

# 51
  • Мнения: 1 376
Добрютро
Аз от кафето веднага се възползвах    Crazy
И нашето свеки миналата седмица за първи път видя малката - само повтаряше, че била цялата бащичко  Whistling Аз естествено чистих като че ще идва Английската кралица при нас - ама пак няма угодия. Какво ще съм готвела (че мъжо и брат му правеха на къщата изолация), та аз все едно майстори имам и трябва да ги храня.... правех аз разни аламинути и тя само ми вика: "Това са мъже и работят... трябва силна храна.... какво ще готвиш?" и аз 'и викам - миииииииии мусака, а тя - "и леща примерно!"  #2gunfire Десерт не иска ли да им спретна? А тя само повтаря: ми аз да ти помогнааааааааа, ама като ме боли кръста и не мога да стана...
Ха така, оплаках се, ама малко ми дойде в повечко и казах на милият, че ще има развод ако ми каже, че ще трябва да живеем някога заедно. Поне съм сигурна, че сега няма да ми предлага подобни оферти  Twisted Evil
И такаааааааааа
Болничките да се оправят  Praynig Аз си мисля, че като си дойде зимата ще е по-добре (по отношение на вирусите де) това време сега е най-подло.
Рожден ден за сега не съм планувала, но най - вероятно ще е у дома с някои приятели... Торта аз ще си направя, но не за да давам на малката, а защото май само тортите ми се получават добре   chef
Коса не сме рязали... ама и няма какво толкова да се реже  - плешито на мама  Heart Eyes
Да ви кажа за количествата, които малкатя хапва - аз реших да я храня по 5 (понякога и 6) пъти, за да не поглъща по много на един път. Ящна е милата, но повече от 200-220 гр. не давам  Naughty
Стига съм писала, че да мога и после да се изказвам без да се чуствам натрапник
п.с. ще броя стотинките в касичката  Money че сме си обещали по един телефон с милият

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 10:45 от irchick

# 52
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Вале, нали си идвахте в Бг, що свеката не го е виждала Гого?

И аз много се вълнувам за РД, само дето още не съм мислила организация.
Но за сметка на това вече мисля да поръчвам тоалета от редута Flutter

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Фил, я, какъв тоалет, че имам неизползвани кодчета и вече се чудя какво да поръчам

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 529
Добро утро и от мен!!!
Най-накрая да се разпиша и аз, че напоследък не намирам време.

След такава почерпка, Гаде, съм на път да откажа кафето завинаги! Joy

При нас, общо взето, нищо ново Rolling Eyes.

За косицата, и аз да се оплача - моята мадам е плешо засега. Не съм я постригвала, но съм и го намислила, само да навърши годинка.

За Рождения Ден - не съм решила нищо, все още. Във всеки случай - няма да е вкъщи, защото след основния ремонт, който направихме, не успяхме да напазарим мебели, поради липса на средства  Embarassed... пък и тая световна финансова криза, съвсем ни закова Laughing. Но нали не това е най-важното, все някога и това ще направим. Нещо се отнесох  Blush, та мисълта ми беше, че вкъщи няма как да стане. Иначе, варианти други много: може - на село, може - на вилата, може - в някоя от бабите. Абе, дет се вика, ще го измислим, има време  Peace.

Жужу, стискам палци, да се окажат напразни опасенията ти Praynig!

Дама - оздравявайте Hug!

ФиЛ', твоя туалет или на Дарена?

# 55
  • Мнения: 135
Жужу, ужас! Дано всичко да е наред и Сиянка да не се разболее Praynig

Дама, оправяйте се! Praynig

За рождения ден още не съм мислила. Преди него има още много неща да се случат – РД на Биби, РД на майка ми, имен ден на племенника, Коледа, почивка на Спа, Нова година...... Най-вероятно ще е у дома в мнооого тесен семеен кръг. То след всички тези празници ще сме видяли със всички роднини, приятели и познати по няколко пъти.... А за детски клуб още не е.

Гадинке
, как можа с туй кафенце....аз тъкмо си представях как ставам от компа и си пускам гореща вода за кафе и .... попадам на твоята картинка...еееее...сега за 2-3 дена напред ми се отпи.... Предполагам, че от очакването на свеката си се вдъхновила  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 5 391
katenok, на гуспойцата естествено Grinning

микки, едно болеро, което ще завърши тоалета, който съм намислила.
Като го намеря ще пусна линк.

Със сигурност свеката е вдъхновила Гадината, тя иначе не е таквоз момиче Mr. Green

Ето болерото, само че ще бъде от другият цвят.

# 57
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Фил, не си прави труда, ще ги разгледам болерата, ние си имаме едно от там вече.

Зимна гледам вече накиприла зимната премяна в подписа

Ама съм заплес, видях аз кафенцето на Гад-ината Laughing, ама не съм видяла жабата, сега като ви прочетох се върнах да видя що пък ще отказвате кафето

# 58
  • Мнения: 135
Искам и аз болеро-о-о.. ама няма кой да ми напълни картата  Mr. Green Надявам се до януари да се намери желаещ (той е само един кандидатът, де) Mr. Green

Все пак си направих кафенце  Mr. Green

Ей, днес ми е много чоглаво!

# 59
  • Мнения: 980
Уф, сколасах да се впиша

Продухах жабето в кафето настрани и шмръкнах един гълток  Mr. Green

За РД честно да ви кажа много мисля, но съпружеството изпада в паника като чуе купон вкъщи - деца, балони, мръсни чаши и детски песни на висок тон.  Crazy Иначе го планирам да е нещо шарено, тортата ще е купена, че едва ли ще имам сили да правя. Но само едно ме притеснява - какъв купон ще правя на 1-ви януари, кой ще дойде веднага след новогодишната запивка и дали да не предвидя и няколко литра зелев сок.  newsm78  Joy

А за кой ще гледа Яни като стана параход- планувам дядото, но пък не мога да си представя въшката да я няма толкова дълго около мен. Та ще бъде голямо пътуване напред назад. А като се роди Мопси 2 тогава мама ще си вземе отпуска. Свека и тя се натиска, ама толкова ми къса нервите напоследък, че по-добре да си мълча. Само да разкажа за последният й бисер. Обажда ми се по телефона и ми казва, че щяла да ми купи едно средно-малко легенче  Shocked да правя на няколко пъти през деня запарка от смрадлика и да кисна Яни вътре. Спокойно й обясних, че нямам време и сили да се боря с детето по няколко пъти на ден и да обличам и събличам два ката дрехи. Затворих телефона, спокойствието ми се изпари и направих две бесни кръгчета на махалата.  Twisted Evil

Жужу, дано ви подмине  Hug

Общи условия

Активация на акаунт