Отговори
# 75
  • Мнения: 3 118
 
Ааааа чакай, чакай не е ясно. Чакам закона да влезе в сила, още не са го гласували. Сааааааааамо в краен случай. Иначе, благодаря.
Joy Joy Joy

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 686


hayasy хептем без мазнина ли го ползваш "оребрения тиган"? Ако правиш пилешка пържола, не ти ли залепва по него? Оребреният ти тиган на ТЕФАЛ ли е или куча марка?  Grinning

  bouquet

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 14:28 от sylya

# 77
  • Мнения: 290
Аз вече съм на следобедната закуска, ама.... тука такива вкусотии се размятат!!!
Хаясчееее, глей кви зъбки сме наточили тука. Питчето вече раздава поздравления...  hahaha И аз бая си викам пак утървах нещо...
Това дето си го намяткала...  Thinking много вкусно звучи, а що жужето е яло.... значи става! Децата са като животните, не ядът какво да е!  Hug Hug Hug
Сили, и аз приготвям всичко на тигана без мазнина и не ми загарят- меса, зеленчуци...гъбките как ставааааттт ммммм. Сега имам Тефал, а преди това имах някакъв италиянски. Скъпички са, но си струват паричките! Тия дни съм се замислила дали да не фърля и едни ябълки да видя какво ще стане, че ми омръзват само сурови. Само да не батисам тигана  newsm78 , че ще ме очистят  smile3506

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 16:35 от БорянаІ68

# 78
  • Мнения: 699
Силия, намали си малко снимките, да не ни сбухат модераторите или дай линк към тях.
Тигана без никаква мазнина го ползвам. Не лепне, моя е на Тефал, баща ми сега купи един със сребърно покритие ам найсе пари към 80-90 лв. там пък е супер, прави ни пастърва в събота на него и станаааааааааа мани, мани. Изядохме си пръстите. Но и тефалския върши супер работа. Имай предвид, че месото си има собствена мазнина и все пак не е на сухо съвсем.

Борянче, мисля си, че не можеш да го батисаш така лесно тигана с ябълките. Аз на жужето ги правя в МВ в йена с вода захлупени и те си омекват и стават като печени, но са меки. Това снощното ядене беше супер импровизация, с каквото има за дояждане. А жужето много рядко яде мойте манджи, обича си детската кухня и това е.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 16:24 от hayasy

# 79
  • Мнения: 819
 Привет момичета.Знам, че чакате новини от Джиндж, но и аз нямам.Звънях и по телефона няколко пъти-нищо.Никой не вдига.Мисля, че всичко е ок, но май сега няма време за нас.Важно е да са добре с бебо.Съжалявам, че не ви се обадих по-рано, но бях в София на операция, а пък и като не знам нищо за Джиндж...Поздрави на всички ви, и дано скоро имаме вести.

# 80
  • Мнения: 290
Добро утро!  Hug
По едно голямо кафе за събуждане

и чайче

Чудех се какво става с килата ми що не мърдат, ама... сетринта МЦ-то си призна какво ми е  Joy Това безсимптомно идване направо (не се оплаквам) ме хвърля в размисъл.
Пеперудке, благодаря ти за включването! Желая ти бързо възстановяване!  bouquet Hug
Режимен ден момичета!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001
 smile3558 smile3558 smile3558

# 81
  • Мнения: 699
Добро утро.

Хайде на кафето и на сладки приказки.



Пеперудке, благодаря, че намина да ни кажеш, това което знаеш или незнаеш. И аз имам съмнение, че всичко е ОК и няма проблеми, но свикват с новото положение и им трябва време да се освестят.

Джинджито, мноооооооого  Hug Hug Hug Hug Hug Hug очакваме те скоро при нас.

Днес е петък и ви желая спокоен и режимен ден.

Борянче, писали сме заедно. Май ще се отровим от кафе.

# 82
  • Мнения: 649
Peperudke Благодаря за информацияра.

Всички се надяваме, че тя и бебока са добре. Надяваме се скоро да имаме новинки  Hug

А на теб бързо възстановяване   bouquet

# 83
  • Мнения: 19
Добро утро ... на мене определено ми трябва двойна доза кафе, че малката определено м испира тока  #Crazy Аз не съм отбелязала минусче, но съм режимна .... и аз скоро очаквам МЦ, та се чудех това оказва ли си влияние Rolling Eyes
Малеее какви вкуснотийки си готвите  smile3501 аз общо взето гледам почти всичко да ми е сурово, че хапвам по бързо нямам време за мене, а гъбите си ги правя задушени със сол и черен пипер  Sick ужасни са!
Дано мамата с бебшорчето да е добре, сигурна съм че е така просто нали знаете първите дни докато се влезне в крачка  smile3503
Момичета бягам че моята щерка мрънка ..... до скоро и режимен и топъл ден ви желая!

# 84
  • Мнения: 153
Добър ден на всички  Hug Добре, че сме петък, че вече съм като пребита, много тежка седмица.

Пеперудке, благодаря за включването, да се оправяш бързо  Peace

Юле, на мен МЦ-то ми оказваше влияние само в началото. Обикновено задържаш вода и не се отчита минус, но след това се оправят нещата. Сега обаче е съвсем различно (аз не един път съм го споменавала де), но аз точно по време на МЦ успявам ако съм режимна да елиминирам малко от теглото. Така, че ти си карай по режима и не го мисли толкова.

Борянче, тен кю за кафето. А това с изненадата от МЦ гледай да не те свари не където трябва  Joy Ама си е хубаво като няма болки и симптоми преди това. Мен винаги предишния ден ме боли леко шкембака и си го знам.

Хаяси, много ми стана любопитно какъв е този закон, би ли споделила моля.
Иначе като ви слушам за този тиган, ми се приисква и аз да си взема. Хубаво звучи, но после ще ми проведете един курс обучение   chef

Питче, ще си най-хубавата кума   bouquet Аз на 14-ти Декември съм канена на сватба и трябва да се пазя от изкушения дотогава, че и аз да съм в приличен вид хахаха . Сега предстои да си купя някоя по-така дрешка за случая и като знам колко съм капризна лошо ми става. Мъж ми и той панталон трябва да си купи, а той милия още по-зле и от мен. Голямо шоу ще падне по магазините.

Десика, как сте с бебо? Между другото как се отнасят с теб на работа, по-благосклонни ли са към теб и щадят ли те поне малко?

Силия, от тези вкусотии по снимките (чак сега ги видях) направо ми потекоха лигите. Отивам да ям нещо  Joy

Гледам Фелинчето и Тъмпи са на балкона.  Hug Hug Hug Hug

Режимен ден на всички   bouquet

# 85
  • Мнения: 649
liony за сега сме добре. Нещо от време на време ми се обаждат контракциите пак , но ще видим другата седмица доки какво ще каже.
Дано няма нищо обезпокоително.

А за работата- думите нямам. Шефът ми се превърна в още по-голям идиот и се държи безобразно. Щом си позволява да ми прави коментари по колко време отсъствам за преглед, направи си сметката.

Но малко остана, да я докретам до Коледа и след това им казвам чао.

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами,аз съм съвсем нова тук,но много бих се радвала ако ме приемете във вашето уютно и задружно семейство.Аз съм на режима на Огнян Симеонов вече 1 месец и 8 дни,като първия месец свалих 8кг.и сега явно съм в процес на задържане,защото не мърдам вече няколко дни.Имам едно въпросче: някъде прочетох,че за закуска може да се яде следното:
закуска 2 точки
Яйца 1бр.+40гр сирене;1ф.“Бонус”+120гр домати+200гр краставици;6бр маслини средни ,НО НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ПРЕКАЛЕНО МНОГО.Сега му званя на Огнян Симеонов,но не вдига телефона-сигурно е зает човека за да го питам дали може?! Моля ви кажете ми мога ли да закусвам това или е грешно?

# 87
  • Мнения: 649
Ванче-салдуранче   welcome

на мен това ми се струва, че са си два блока. А това дали може или не да ги ядеш зависи от блоковете, които имаш.
Аз  за закуска мога да хапвам само по 1 блок, което ще рече лист 1

Приятен уикенд от мен  Hug

# 88
  • Мнения: 0
Ясно! При мен също на закуска е само ЛИСТ 1,но защо четох,че едно от момичетата тояно това закусва?! newsm78 Някой ще сподели ли някакво меню,за да мога да си разнообразя малко и аз менюто.

# 89
  • Мнения: 0
Нещо не мога да се ориентирам с тези блокове,какво значат и това "блок" е дали е ЛИСТ 1 или ЛИСТ 2,така ли? И какви са тези точки не мога да разбера newsm78. Аз имам за закуска: ЛИСТ 1
За Обяд: ЛИСТ 2
За следобедна закуска,както при закуска и за вечеря: ЛИСТ 1 и ЛИСТ 2. Какво значи това? Мога ли да имам такова примерно меню,като знаете за тези блокове:

Яйца 1бр.+40гр сирене;1ф.“Бонус”+120гр домати+200гр краставици;6бр маслини средни
обяд 2 точки
56гр. Пиле;300гр зелева салата;1 непълна чаена л. Зехтин
сл.закуска 1 точка
1/2 кофичка к.мляко 0,1%+3 бр.лешник
вечеря 3 точки
90гр нетлъсто месо+400гр. зеленчуци микс+100гр ябълка+ч.л.зехтин+6 маслини
късна вечеря 1 точка
50гр извара/обезмаслена/+1 филии “Бонус+3 маслинки

Общи условия

Активация на акаунт