Отговори
# 90
  • Мнения: 1 218
Куку  Hug Hug Hug Hug
Аз още съм 2 в 1 , вече съм бременна в 10-ти месец  Crazy, а още не съм разбрала какво е туй контракция и има ли почва у нас ...

Бе какво е туй кафяво-гомналяво бе, отврат  newsm78

Преди малко се чух с Пеперудкен, и тя ми рече , че народа тук се изпотревожил за мен ...
Миличките ми сладурки  Hug  спокич , добре сме , и аз , и бебко ... само дето бебо явно ще прилича не само външно на майка си  , ми  ... и пусти македонски инат  newsm47 , неккъв си лекар ще му казва кога да се ражда, яяяяяяяяяяяяяяяя у лево  Joy Joy Joy
Та доки каза да изчакаме още малко и го измъкваме принудително  Mr. Green

А иначе си направихме страхотна екскурзийка като за последно соло с мъжо, обшо взето кръжахме около Варна , Златните  и най-вече в една вила в Балчик ... беше ракошно . Съжалявам, че не си взех лаптопа, та ... сте се изпопритеснили за мен  Hug
Не съм ви чела , не знам дали и ще имам толкова време, че имам още някои неща да свърша преди голямото събитие ...
Благодаря за загрижеността , скоро ще има и новини  Flutter
Хайде милички , целувки от мен и от беб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аааааааааа Хаясито, много яка нова темичка  Peace
Брависимо  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:05 от Djindjari

# 91
  • Добрич
  • Мнения: 219
Джиндж  радвам се че си добре и че се обади доста се бяхме притеснили за теб.Стискаме ти палци всичко да мине нормално. smile3525

# 92
  • Мнения: 649
Джинджи тъкмо разправях на мъжа ми за теб и че се притеснявам, че нямаме никакви новини. А ето, че ти се появи  ooooh!

Радвам се, че сте добве - Това е най-важното.Аа бебо когато поиска ще излезе само да сте живи и здрави.

Много те прегръщам миличка и ти пожелавам всичко най, най по време на раждането  lovekiss

# 93
  • Мнения: 19
Привет, момичета!
Добре дошла Ванче!  bouquet Режима ти е почти същия като мя!За разнообразно меню не мога да ти дам съвет, защото и аз не ям особенно разнообразно!
Ето момичета, Djindjari се появи  Heart Eyes Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане!  Hug
liony не зная дали при мене МЦ ще си окаже значение, но е факт, че не смъквам, малко ми е странно .... но смъквам на см  Rolling Eyes
^desika^ когато бях бременна с малкта и аз работих до 7 месец, моите шефове също бях безпардонни, а на всичкото отгоре ми пратиха за колега един слабоумник, който крадеше или по скоро даваше без пари ламинат! МАхнах се от там и нямам намерение да се връщам!
Желая ви режимен ден, момичета и многоо минуси!

# 94
  • Мнения: 290
Добър ден, значи!  Hug
Гледам никой не сипал кафе днеска...
ами аз ще го направя. Заповядайте!

Има ли желаещи за чай?!

Такаааа....
Джинджи,  Hug Hug Hug изпошашка народа, бе душко! И мойта щерка се беше запънала, ама..... като тръгнаааа.... ела да видиш... и контракции набързо разбрах какво е и .... ама айде.. Хората са казали "природата си знае работата, като узрее плода сам пада"  Hug Hug Hug Heart Eyes
Добре си ни дошла, Ванче!   bouquet Нещо .... закуската   newsm78 много бе жена. От къде ги измисли толкова много неща?
Яйца 1бр.+40гр сирене;1ф.“Бонус”+120гр домати+200гр краставици;6бр маслини средни Това, което е в червено ти е по л. 1 закуска.... При това маслините са 3, а не 6... Поне на повечето мацки тука това им е в л.1 ... Това, което си написала е като по л.2  Thinking , а пишеш, че закуската ти е по л. 1...
Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...
Аз отивам да се правя на домакиня  Wink

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте пак от мен момичета,снощи говорих с Огнян Симеонов и той ми каза,че тази закуска е супер,изглежда повече,защото аз си правя повече закуска(както каза той,ако ти е малко или си гладна,винаги си добавяй от трите клконки по 1 ред),така че ми одобри закуската и менюто,а то е: закуска 2 точки
Яйца 1бр.+40гр сирене;1ф.“Бонус”+120гр домати+200гр краставици;6бр маслини средни
обяд 2 точки
56гр. Пиле;300гр зелева салата;1 непълна чаена л. Зехтин
сл.закуска 1 точка
1/2 кофичка к.мляко 0,1%+3 бр.лешник
вечеря 3 точки
90гр нетлъсто месо+400гр. зеленчуци микс+100гр ябълка+ч.л.зехтин+6 маслини
късна вечеря 1 точка
50гр извара/обезмаслена/+1 филии “Бонус+3 маслинки
както се изрази той: пиша ти 6 за менюто ти Laughing Рзбира се ми каза,че салатите винаги мога да си ги сменям,да ги разнообразявам.

# 96
  • Мнения: 290
Това е друго нещо. Когато закуската ти е 2 точки, както казваш. Явно си си гладна сутрин. Аз преди да започна по режима не закусвах, та в началото ... голям зор виждах да ям каквото и да било толкова рано сутринта (6 - 6,30 часа). Успех! Hug
Айде, момичета - кокичета, ще се видим чак в понеделник.
Приятна събота и надявам се не много мокра неделя!  Hug

# 97
  • Мнения: 0
Ами да,гладничка съм сутрин,като иамш предвид,че закусвам някъде към 10.30ч.докато оправя малката и други такива занимания...успявам тогава да закуся.Приятен Уикенд и от мен! sohappy

# 98
  • Мнения: 153
Здравейте момичета  Hug

Аз да ви кажа се улях отново Sad
Снощи майката на моя приятел беше правила пица и си хапнах прилично  #2gunfire
А днес пък с мойто мамче хапнахме понички, от ония дето по морето са популярни.  ooooh!
Трябва да се взимам в ръце, ама защо така не успявам не знам.

Джинджи, не ни шашкай така повече  Hug Искаме да научим хубавата новина бързо, че не е хубаво така да те мислим и да се притесняваме. Пожелавам ти да е скоро и безпроблемно раждане.   bouquet

Десика, а теб те питах за работата, защото исках да направя сравнение с нашия офис. Нали колежката ми е бременна и затова. Нашия шеф не ни дели на бременна и не, и се отнася както преди. Само от време на време като е в настроение и я бъзика, че било нормално по бавно да загрява и да не е в час, защото е "трудна". Така, че с него нямаме проблеми.
Но се дразня на другата колежка, която сега е по майчинство. Само ми насажда някакво лошо чувство. Един вид според нея аз съм длъжна да поема и работата на бременното момиче, защото трябвало "да я щадим". Разбирам го това и и влизам в положението доколкото мога, защото все пак не знам какво е да чакаш дете и само мога да предполагам. Но да ми насаждат чувство на вина отстрани не мога да приема. Старая се да поемам колкото се може повече работа, но да работя за двама човека ми идва в повече.  Тази седмица се наложи да работя сам сама и в петък вече бях парцал. Миналата зима пак работих за 2-ма, защото другата колежка беше бременна, сега тази зима същия сценарии. Аз направо се побърквам, а тази по майчинство ми излиза с номера "Ели като дойде твоят ред и ние ще се отнасяме с теб така." Но аз за себе си се чувствам малка и ако всичко е наред и по план, поне още 2-3 години нямам намерение да забременявам. Не се знае дотогава изобщо как ще ми протече живота - дали ще съм в БГ, дали ще съм на тази работа още, дали колегите ще са същите. И такива високопарни обещания ми се струват смешни. Тези думи по никакъв начин не ме стимулират да поемам повече работа (без доп. заплащане) и да работя като магаре. И ми прави впечатление, че явно само в нашата фирма се отнасят така към бременните.

Ох изплаках си мъката (малко дългичко за четене).
С този си пост, не искам да ме разбирате погрешно, че имам нещо против бъдещите мами - напротив.
Имам против да ми се прилага такава психо атака и да ми се налага някакво чуждо мнение.
Имам си глава на раменете и мога сама да преценя доколко от себе си мога да дам за да могат другите да се чувстват добре,  но да си давам и малкото свободно време, вместо да правя нещо, за да се развивам, ми идва в повече.

# 99
  • Мнения: 699
Здравейтеееее.
Ауууууу, Джинджито се обадило. Абе, момиче изкара ни акъла, ние решихме, че гушкаш бебе вече, пък ти бременна в 10 ия месец. Ааа, за екскурзийката БРАВО, много хубаво сте направили. Дано после има кой да помага, че да повторите и потретите, ще видиш, че човек има нужда от такива неща. Стискам силно палци и на краката даже и скоро чакаме новини.
Ванче, ДОБРЕ ДОШЛА при нас. Като гледам твоята принцеса е малко по-малка от моята и ми е ясно защо си толкова гладна сутрин.
Борянче, мерси за кафето, добре че си ти, аз се възползвах от него за следобед.
Ходих на произведено в БГ, малко пари да потроша, че на жужето за яслата искат 1 000 000 неща, пък и аз намазах малко.
Хубав уикенд на всички.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 100
  • Добрич
  • Мнения: 219
Здравей Лиони. Абсолютно си права и в никакъв случай не трябва да се чувстваш виновна. Но според мен проблема е в работодателя ти. Сега е времето според мен да наеме друг човек, защото в скоро време така или иначе ще му трябва. И за новия ще е по-добре да навлезе нормално в обстановката и ще има достатъчно време да се огледа и да разбере какво се иска от него. Така и  няма да се налага да  товари теб, за да поемаш задачите на бъдещата мама.Това той няма как да не го вижда.  

# 101
  • Мнения: 153
Кате, благодаря за отговора  Hug

Той засега не иска да наема друг човек, защото другата мама си идва.
Бебчето утре става на 6 месеца и тя в понеделник живот и здраве идва на работа.
Което от една страна е хубаво, защото пак няма да съм сама.
Но от друга страна си мисля, че тя няма да поеме задълженията си напълно.
А и едно да ми ги говори тези неща по телефона (досега), и друго да започне в лицето.
Ще видим как ще се развият нещата, но определено съм решила да не се давам така лесно.
Ще прецения и ако е наложително ще си отворя устата и за още един човек.
Ще се предприема офанзива, това е ясно. Дразня се на факта, че въпросната колежка си мисли, че аз като съм на 23, а тя на 34 по някакъв начин съм и длъжна и съм по-малко човек от нея.
А в същото време, когато е била на моите години е започнала да работи там, изживява се и по шеф от шефа  Thinking

# 102
  • Мнения: 367
Леле как 10 месеца бе .... я да излиза веднага ааааа ....
Джинджи как насилствено бе мила на един мъж му кажи нещо и той ще направи точно обратното  Joy
Заплаши го че няма да го пуснеш.
Шегувам се аз ама ти сигурно пуфтиш като локомотив вече  Hug
Да излиза готованеца и да почва родата да го лигави здраво.  hahaha hahaha hahaha
Стискам палци сладурка  Hug Как ще раждаш , нормално или секцио ???

# 103
  • Мнения: 153
Ха в София имало заметресение преди малко!
Хората някакви страхотии разправят колко силно било, а аз нищо не съм усетила  #Crazy
Само баба ми и сестра ми леко и се чудеха било ли или не земетресение  newsm78
Блока ни е хубав явно  Praynig

Фелинче, на мен доколкото са ми казвали ако е планирано секцио се прави около 2 седмици преди термина  newsm78
Не знам обаче доколко е истина и доколко лъжа, но на една позната така и го бяха определили Simple Smile
По запознатите ще кажат доколко съм права в думите си Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 218
Абе много гадно туй кафяво , неккво ми е странно  ooooh!

Четох ви леко по диагонал, милите ми те  Hug Hug Hug , докато съм си размотавала дебелия гъзец , вий сте се притеснявали  за мен Heart Eyes
Виждам имаме нови мацки в отбора ,Uliana23Ванче-салдуранче , Slavi_S ... ако пропускам някой , моля да ме извини ...
Та ...   ха добре сте ни дошли  Hug
Катето и то се появило  Hug
Пожелавам на всички бързи резултати и лятото ... ооооооо лятото , ще предизвикваме катастрофи по улиците  Party
Аз се намърдвам веднага отново в групата, само младежа да ме освободи вече, че едва дишам,едва мърдам ... а как ям , не е истина просто ooooh!
Добре , че мъжо завря нейде кантара, та не знам на какво дередже съм ... ма виждам в огледалото де ... по-грозна и дебела никога не съм била в живота си  Crazy Мъж ми е обещал всякакви разкрасителни процедури и глезотийки за след раждането, детегледачки , чудеса ... аз се заемам единствено и само с разкрасяване  Flutter (с такова обещание се диша по-леко  Grinning)

Фелинка , доки намекна , че може да е и секцио - не е ясно още, ще го реши в последния момент. Мен ми е все тая вече, само да се свърши един път завинаги, че ми писна на капандурката. След всички прогнози за раждане около 28-ми октомври , гледай кое време стана вече ... а как си мечтая да си легна по корем , лелеееееееее  Crazy Crazy Crazy Ма и аз съм си патка, като не си знам точната дата на последната менструац ... и хептен осмотах работите ... Но спор няма, вече съм в 10-ти месец със сигурност  Sick

liony , те бременните са големи лигли, от опит ти казвам и ... хич и не се връзвай да им поемаш и тяхната работа  Crossing Arms
Е, ся има случаи , когато ни е лошо и т.н., ама , чак пък да не може да си върши задълженията хептен , ми се вижда пресилено  Thinking
А новата мама като се върне, леле мале  Sick Докато влезне в час, докато се осифери ... смятай...
И верно работодателя требе да се погрижи за таз ми ти какафония  newsm78

Айде , че пак се отнесох ...
Благодаря на всички за пожеланията, Дай Боже !!!  Praynig
Много целувки и гушки на всики симеоновки от мен и от беб   Hug

Аааааа да ви се похваля , имаме си вече количка  Party
mutsy 4rider , ето я тук : цък ,  в много слдко синичко е количката .... и съм купила едно  рошавко жълто синьо одеалце ...  и става бонбонче , чак ми иде да метна котката вътре и да врътна 2 кръгчета из хола  Crazy (луда гъба съм аз  Mr. Green   Crazy)

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 00:09 от Djindjari

Общи условия

Активация на акаунт