Подсъзнанието може всичко 3

  • 56 920
  • 581
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 606
Благодаря ви,момичета!
Довечера ще пробвам със сайта за снимките и ако успея - ще ви пусна линк от моята почивка, а ако не успея newsm78 пак ще ви помоля за помощ, разбира се newsm53

# 526
  • Мнения: 957
Момичета, при мен от сутринта вали сняг на парцали и трупа с минути!!!  Grinning
Скоро ще започна да се чувствам като в дядовата ръкавичка! Party

# 527
  • Мнения: 231
Ех, tonimar, как ми се иска и при нас да е така..... искам сняг на парцали, ама да си стоя в къщи People Santa Nature Snowman
Завиждам ти за зимната приказка Party

# 528
  • Мнения: 258
Здравейте, момичета!
И аз само се отбивам набързо, за да ви кажа "Чао" до понеделник, когато отново ще ви чета с нетърпение. Желая ви вълшебни почивни дни!
 Hug Hug Hug

Кристалните и индигови деца
в Нашите деца 
Така се казва темата, само, че не успях да го пусна като линк.  newsm78Потърсете с експертно търсене. Thinking

# 529
  • Мнения: 957
Момичета, все още вали на парцали и е толкова красиво, че не ми се иска да спира! Дори ако трябва утре да не мога да изляза от къщи Hug Hug Hug

# 530
  • Мнения: 606
tonimar, благородно ти завиждам за зимната обстановка от която си обсебена.
Напомня ми за миналогодишния сняг, който валя по Нова Година в България. Тогава аз, мъжа ми, Божидарка и Рекси, заедно с шейната излязохме на полето, което беше покрито с 40 см сняг. Закачихма шейната Рекси да я дърпа. Божидарка се намести на шейната- завита до ушите. .... И започнахме една луда надпревара и боричкане... в снега.!!!! Беше невероятно...
Хайде да спирам, че се размечтах и искам всичко това да се повтори..., но трябва всички да се пренесем при tonimar newsm68 newsm68 newsm68


Момичета, все още вали на парцали и е толкова красиво, че не ми се иска да спира! Дори ако трябва утре да не мога да изляза от къщи Hug Hug Hug

# 531
  • Мнения: 606
Мили момичета,
преди да ви пожелая спокоен WEEKEND, искам да споделя една мисъл, която прочетох в книгата за баба Ванга /за която ви споменах преди няколко поста/
Добрите дела никога не могат да купят спасението, но те са доказателство за вяра, която действа чрез любов и пречиства душата

Тази мисъл много ме впечатли и исках да го споделя с вас!

Бъдете здрави.

Обичам Ви!

Благодаря, че ви има
Hug Hug Hug

ВЕСЕЛ WEEKEND!!!!

# 532
  • Мнения: 606
Мисля, че успях да кача снимките.
дано да се оворят newsm78 newsm78 newsm78!!!

Това е линка: http://www.snimka.bg/my_albums.php?album_id=313254

# 533
  • Мнения: 957
Хайде, побързайте, че съм се екипирала и отивам да хвърлям сняг! Party

Цитат
Добрите дела никога не могат да купят спасението, но те са доказателство за вяра, която действа чрез любов и пречиства душата

Норка, тази мисъл и на мен ми хареса, но се запитах дали вярата любовта и пречистването на душата не водят до спасението? newsm78 То и този сняг днес ми взе главата...

# 534
  • Мнения: 3 376
Moмичета,а за какво спасение говорим?От какво да спасим душата?И Бог съди ли ни или ние просто носим последствията от грешките си?

Нека да поразсъждаваме Hug

Утре ще се опитам да дойда пак при вас,сутринта заминавам за Варна,но и там има нет.Ако мога ще пиша!

tonimar няма ли някоя снимка и за нас? Wink

 nora13 иска парола и потребителско име.Ако искаш може да го направиш публичен,ако не трябва да разпращаш Mr. Green данните на лични Peace

# 535
  • Мнения: 957
Цитат
Moмичета,а за какво спасение говорим?От какво да спасим душата?И Бог съди ли ни или ние просто носим последствията от грешките си?
[/color]


EASpirit, докато хвърлях снега точно това си мислех!!! Hug

Снимки момичета ще се опитам да ви изпратя утре или по-късно! И аз още нямам опит.

# 536
  • Мнения: 3 674
Момичета...много ми липсвахте, обаче ми се случват много неща на веднъж... и не успях да се разпиша. Затова пък сега ви чета с голямо  удоволствие.. Hug

Духовното израстване не е свързано само с четенето на много книги, а правилното им осмисляне и прилагане в реалния живот. Процесът е бавен, но щом вече си тръгнала по пътечката довери се на интуицията си и тя ще те води.

Ах, че хубаво си го казала!  Heart Eyes

bella_...Welcome to the club!  Hug Не съм чела  книгата за която споменаваш. Явно "не ме е намерила"... Laughing 

Книжката за която пишеш, ако е обърнала живота н това момиче, то това  е факт, че тази книга е била за нея . Една  и съща книга се приема по доста различни начини от хората. Тоест според нивото на развитие на всеки човек...
За едни книгата е тромава, защото те са по-напред с материала, от нещата  описани в тази книга.  За други  пък  е била много силна книга, която е обърнала живота им, защото е "дошла" точно в този момент  , в който те са имали нужда точно от тази книга.

 Докато не почнем да четем сами дадена книга, няма как  разберем  как тя  ще ни подейства... лично на нас. Така че, ако ти наистина имаш желание за тази книга, тя ще дойде " при тебе по някакъв начин. След това, ти сама ще разбереш дали това е била твоята книга или не.  Peace
 


Мишинце
..браво, че добре си си изкарала на този чудесен ден!

нора13.
.дай паролка бе миличко, че не може да видим нищичко от снимчиците  newsm78  Rolling Eyes

EASpirit
...много хубава задачка си ни дала  Grinning Наистина момичета, дойде да поразсъждаваме  Hug

Аз определено искам да помисля върху това, но ще е утре на свежа глава... Sunglasses

Лека нощ момичета! Благодаря ви!     bouquet


П.П А аз се чудя дали да ви разкажа за моя хотел..който се оказа много интересно и в същото време странно място!  Thinking Знаех, че се води един  от малкото Исторически хотели в света , който е под закрилата на Юнеско...но това което разбрах за хотела за тези 10 дена от персонала... е меко казано   #Crazy  newsm78

Последна редакция: сб, 29 ное 2008, 05:22 от ЧервеноВинце

# 537
  • Мнения: 957
Ами аз, тъй като още не съм под завивката, ще се опитам да разсъждавам първа.

Цитат
Добрите дела никога не могат да купят спасението, но те са доказателство за вяра, която действа чрез любов и пречиства душата

Ами първо трябва да си отговорим какво точно е спасението. Спасението на душата, спасението от греховете...
После, както каза EASpirit - от какво да спасим душата? Бог ли иска това спасение от нас, или ние от Негово име решаваме, че трябва да си спасим душите си? Ако спазваме десетте Божи заповеди - това достатъчно ли е за спасението? Кой със сигурност знае какво е нужно за спасението? Аз не знам. Но си мисля, че ако с Любов и Благодарност се отнасяме към всичко и всеки - няма нужда от спасение... Разбира се, всичко това са мои размисли и се надявам да не засегна никого!
И накрая, ако ние вярваме и раздаваме любов - това пречиства душата. Нали това пречистване на душата е спасението!...
До скоро! Hug

# 538
  • Мнения: 3 376
Момичета само надниквам за малко при вас,че след малко тръгвам.
Ще ми лиспвате Hug

ЧервеноВинце чакаме да разкажеш за хотела!!! Hug
Мисля,че ние сме хората,които най-нормално бихме приели "информацията" за хотела Laughing

# 539
  • Мнения: 606
Добро утро, момичета!

Аз днес съм на работа  Sad, довечера ще порасъждавам и аз върху написаното!
А за снимките, ще видя какво ще направя с тази парола newsm78

Общи условия

Активация на акаунт