Подсъзнанието може всичко 3

  • 56 921
  • 581
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 957
Norah, ти ме развесели! Hug
Да взема и аз да последвам твоя пример! Peace

# 511
  • Мнения: 606
Честит Рожден ден mijjjka и от мен!!!на косъм и аз успях да се включа в пожеланията. newsm59
Бъди здрава и благословена във всяко твое начинание.
Когато ти си обградена от доброта и топлина, ти привличаш доброто. Пожелавам ти да си обградена от позитивно мислещи хора, добри хора, които да те радват и обичат и да ти помагат в духовното ти израстване.


Момичета, не съм чела темата от пет дни, а вие сте изписали толова много и страхотни неща. Поздравления!  bouquet Обичам ви. Мечтая за момента, когато ще имам помече свободно време да чета , а и да имам време да пиша и споделям с вас. Cry Но сега е такъв момент... пак съм на някакъв връх на професионална кариера Embarassed, но в момента в който забременея всичко ще придобие коренен обрат.. но явно още не е дошъл момента.

Преди  2дни се върнахме от Сандански. Бяхме със семейството малко на спа-релакс. Посетихме Мелник, Роженския манастир и Рупите. Впечатли ме посещението на Рупите /аз за първи път посещавам това место/, че там е било кратер на единствения съществуващ вулкан в България, наричан Кожух и там през 6 век е имало град, които град вулкана е унижщожил.
Св.Петка се пресънила на Ванга, че Рупите са мястото, където Ванга трябва да се пресели, защото там има концентрация на космическа енергия. Затова и храма се казва "Св.Петка Българска".
Видяхме и скромната къща на Ванга, където тя е посрещала тълпите от хора. От църквата си купих книгата на Бойка Цветкова/близка на Ванга/ -"ВАНГА живот за хората"- невероятна книга на стойност само 6 лв...
Книгата се състои от 2 части- първата част описва каква е била истинската Ванга, нейната доброта, навици, характер, срещата й с различни хора, любовта й към красотата. Втората част е посветена на БЕЗСМЪРТИЕТО НА ДУШАТА.
С две думи - НЕВЕРОЯТНО ЛЕКА КНИГА, която се чете на един дъх... Ако ви попадне ви я препоръчвам, но не зная дали я има по книжарниците? 

Бъдете здрави!
А... сега продължавам да чета всичко това, което сте изписали... Благодаря Ви, че Ви ИМА!!! ОБИЧАМ ВИ!!!!! newsm76

# 512
  • Мнения: 3 674
norah..нали знаеш какво е детенцето ти мила.  Wink

Индиго... Flutter ... още ли се съмняваш миличка?  Sunglasses  Дете МЪДРЕЦ имаш ти!  Wink Heart Eyes

nora13.
..Рупите е наистина магическо място. Иксам да ви кажа, че като потопихме  с  мъжа ми краката си в едни малки гезерчета  там...имах чувтсвото," че неще се всмука в мен!!!"

От тогава не съм боледувала...  Thinking Макар че си мисля , че това с НЕболедуването може да е от Рейки-то?  newsm7

Но мястото е магнетично...и моя мъж го усети , дето е толкова земен и  толкова делеч  от" the spiritual things"  Laughing

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 02:05 от ЧервеноВинце

# 513
  • Мнения: 606
Червеновинце, наистина разглеждайки твоите снимки се преносох в някаква приказка и ми стана много хубаво .... newsm03
Твоята шефка наистина изглежда много позитивен човек!!!!


Момичета, как мога да кача няколко снимки в темата?? Извинете ме за глупавия въпрос, но никога не съм го правила... newsm78
 
Лека нощ от мен! smile3507 и приятни сънища от мен   love001

Обичам ви Hug Hug Hug

# 514
  • Мнения: 3 376
Искам само да ви кажа,че току що изгледах филмчето от линка,който е дала ИнаДинова Hug

Момичета,много е въздействащо,поне аз така го усещам!!!Гледайте го,когато имате време Peace

Мишчице празнуваш ли някъде,а? dance

# 515
  • Мнения: 3 674
Moмичета, за коя книга от коментираните тука  казвате , че сте я свалили от спиралата? Защото ако говорите за Лечение с Ангели...там я няма... newsm78

нора13...аз ползвам ето тези два сайта:

webshot.com
photobucket.com

Tам си качваш снимките и си ги правиш какъвто размер искаш. После копираш линка и го пействаш тука. Не знам дали го обясних кат хората... Rolling Eyes

 Има и български сайтове...но не ги знам. Rolling Eyes  Нещо с фото. бг беше...ама не помня newsm78

Утре момичетата ще помагат... Hug

Мишенце...да разправяш как мина рождения ден!   Hug В тиха и приятна семейна атмосфера..или с много екшън  Grinning 


# 516
  • Мнения: 439
Здравейте!
от много време ви чета,но все не намирах смелост да се включа...
Надявам се,че нямате нищо против за моето нахлуване тук Simple Smile
Накупила съм си и съм свалила повечето от книгите свързани с тази невероятна тема,но не ми остава време да ги чета,колкото и да ми се иска,затова карам по-бавно...
Вчера попаднах съвсем случайно в едно списание на статия за едно момиче,чийто живот се е променил,като прочела книгата WISHPIN на Джеймс Соул
вие чували ли сте я?имате ли впечатления от нея?

Момичета страхотни сте,продължавайте в същия дух!
Желая ви страхотен ден и мноооого сбъднати желания
Wink

# 517
  • Мнения: 116
цък Виртю е написано името и затова не я намираш.
червено винце, Неса беше дала линк към книгата. Hug

белла, добре дошла си при нас. Hug Духовното израстване не е свързано само с четенето на много книги, а правилното им осмисляне и прилагане в реалния живот. Процесът е бавен, но щом вече си тръгнала по пътечката довери се на интуицията си и тя ще те води.

Ина Динова, благодарности за филма   bouquet. Това е една от любимите ми книги. Бях си го свалила от друго място, но без субтитри и така и не се наканих да го гледам и да се напрягам с английския. Но снощи  изгледах и 2-те части. Различен е от книгата, но няма как в един филм да се предаде цялото послание. Но пък е наблегнато на препятствията, през които е преминал автора, за да стигне до този вдъхновяващ разговор.

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 09:52 от mamm1129

# 518
  • Мнения: 3 376
А това във филмчето истинския Нийл Д. Уолш ли е? Blush

 bella_   Wishpin стои до леглото ми,преполовила съм я,но я изоставих за известно време,сега съм отдала на д-р Бах.Иначе ми хареса,по-бавно я чета,не е от тези които изчиташ на един дъх.Всъщност е поднесена като разказ за живота на двама приятели и тяхна приятелка, като историята на "трансформацията" им и чудесата,които се случват с тях Grinning  Заслужава си наистина! Peace

Нора за снимките аз ползвам  www.snimka.bg  Там можеш да си направиш публичен албум и да даваш линкове към него например.Или оттам пак да постваш снимките директно тук,но ще са с доста голям размер,а във форума по принцип нали знаете,че не е препоръчително.

Духовното израстване не е свързано само с четенето на много книги, а правилното им осмисляне и прилагане в реалния живот. Процесът е бавен, но щом вече си тръгнала по пътечката довери се на интуицията си и тя ще те води.
Peace Hug

# 519
  • Мнения: 116
EASpirit, доколкото разбрах от финалните надписи-не, не е истинския Нийл, а актьор. И аз съм на вълна д-р Бах (ще идваш ли на курса в събота и неделя?) и хомеопатия и какво ли не още.С толкова неща съм се захванала и толкова книги чета едновременно, само да не изпуша LaughingНо пък страшно се кефя на всичко. Търся си истинското призвание, мисията така да се каже.

# 520
  • Мнения: 1 351
Само се отбих да ви прочета и да ви кажа "ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ  bouquet"
успешен и щастлив ден  newsm53

# 521
  • Мнения: 10 760
Добро утро  Wink Ето ме и мен на линия вече  Laughing
Рожденият ден мина добре, почерпихме се навън със скъпото ми същественце  Heart Eyes Екшъни нямаше  Laughing

bella_ , добре дошла при нас   bouquet Защо чак сега се осмеляваш да пишеш?  newsm78 Толкова ли сме страшни тук?  Wink
Специално за книгата, за която питаш  - Wishpin, бях си я купувала и я четох донякъде... Отначало реших, че ще ми е полезна, но нещо стила на автора никак не ме грабна. Доста тромаво е написана и поне за мен не казва нищо ново, нищо, което да не знам... Иначе като художествено оформление е добре изпипана... Но ако търсиш нещо наистина полезно и стойностно , лично аз не бих ти препоръчала точно тази книжка  Wink

ИнаДинова, мерси за линковете - сега ще си ги гледам с най-голямо удоволствие. Бях гледала преди време филма и страхотно ме беше впечатлил   bouquet

Относно книгите от Спиралата, ако искате, момичета, когато някоя от нас открие книжка там да пуска директен линк към нея. Защото заглавията и авторите могат да бъдат написани по всевъзможни начини, което затруднява откриването им понякога  Rolling Eyes


# 522
  • Мнения: 10 760
И нещо любопитно да споделя с вас  Blush
В един вестник четох интервю с Мартина Вачкова, в което тя споделя доста неща от личния си живот и между другото казва, че вярва в принципите на позитивното мислене  Grinning Навсякъде из дома си била  налепила афирмации от рода на "Аз съм щастлива и обичана", "Аз печеля много пари" и т.н. Както и че е изкарала курс по Метода Силва  Simple Smile Излиза, че и тя е от нашата "порода"  Laughing

За снимки може да се ползва и сайта prikachi.com  Peace

Много хубав и успешен ден ви желая, момичета!     bouquet

# 523
  • Мнения: 1 177

Много хубав и успешен ден ви желая, момичета!     bouquet


Благодаря! Имам нужда от това, защото имах доста неприятна вечер, да видим какъв ще ми е деня Sad. Всичко това, обаче приемам, като поредното изпитание, през което трябва да премина, за да стана по-силна. Научих се да извличам позитивното, дори и от неприятни случки, пък да видим къде ще му излезе края!
Хубав ден на всички!  bouquet

# 524
  • Мнения: 3 376
mijjjka е права за Wishpin,че не ни поднася нищо ново.Честно казано в началото малко като че ли се поразочаровах,но си казах,че в крайна сметка няма как да ни кажат нищо ново авторите на книгите за позитивното мислене защото Истината е само една и всички тук я знаем вече Grinning

За затвърждаване става.На мен и на Джон Кехоу са ми малко тромави книгите честно казано,може би и затова ги чета така бавно,докато някои други като Луиз Хей ги прочитам на един дъх.

 mamm1129 във Варна ли?Да ще идвам,ще се радвам да се запознаем утре тогава  Grinning

 daindi много сила и кураж ти пожелавам днес!!!

Общи условия

Активация на акаунт