Зима иде, сняг ще пада, а Люлин се стяга за маскарада

  • 20 816
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 712
Дани!Честит рожден ден!

# 16
  • Мнения: 181
Честит рожден ден, Дани! Много здраве и късмет!

# 17
  • Мнения: 512
Честит рожден ден на Дани! Весел празник с любимите хора ти желая.

Деси ,отново страхотна тема си спретнала. Едно голямо браво за теб.

# 18
  • Мнения: 1 931
Честит Рожден ден на Дани.
Деси темата е прекрасно оформена. И всички тези неща които си ги вмъкнала, прекрасно е.

# 19
  • Мнения: 471
Здравйте
Аз почти не пиша, но пък редовно чета Люлинската тема. Казвам се Лили и съм родена на 16.10.1977 /за протокола/ ,а Димитър е роден на 14.01.2007г. От 1-ви сме, макар че скоро Димитър ще ходи в 8-ми при баба си, защото мама  трябва да рабти. Оглеждайте се моля за хаотично движеща се баба Simple Smile някъде около и на Индианското Simple Smile
Обещавам и аз да пиша по- често

# 20
  • Мнения: 9 973
lyllyta чувствай се добре дошла в нашата дружина Hug

Люлин,лека нощ

(това не е моя калпазан Laughing)

# 21
  • Мнения: 85
Деси, темата е страхотна.

Аз съвсем забравих да влизам тук. През лятото толкова мудно вървеше темата, все чаках раздвижване, пък сега му изпуснах края.  Rolling Eyes
Ще се взема в ръце.  Naughty


# 22
  • Мнения: 459
Добро утро, момичета!

Спорна и щастлива седмица Ви пожелавам  bouquet

# 23
  • Мнения: 9 973
Добро утро на всички
Melany добре дошла HugИдеята е темата да живне малко,все пак Люлин не е малък.Ще се радваме ако драскаш по някой друг ред Hug

# 24
  • Мнения: 2 984
Добро утро и от мен!
Деси, отново поздравления за оформянето на темата и грижите по нея!  bouquet
Честито и от мен за РД на мама Дани на патерица! Пожелавам й много здраве и успехи във всичко!  bouquet
Добре дошли на мама Лили и Мелани!
Мама Мони, дано вече сте здрави. Наистина е някакъв вирус, защото от събота вечерта сме и с разстройство и повръщане, а със сополите положението не се подобрява. Иначе предни хреми бързо минаваха - за ден/два с капките, за които ти казах, а сега Виброцил слагам вече четвърти ден и няма подобрение.
Моля мамите, които са ходили на кукления театър да споделят впечатления, как са постановките, залата и т.н., за да може като оздравеем да отидем и ние.
Лек и спорен ден на всички!

# 25
  • Мнения: 2 614
Ехааааа, невероятно оформена тема!!!
Благодаря много, истинско удоволствие за мен ще е да се запиша при вас!
Аз се казвам Правда, а дъщеричката ми - Калина, тя има РД на 05.12. и става на цели 3 години!

Успешна седмица желая на всички!   bouquet

# 26
  • Мнения: 9 973
правда_z добре дошла и на теб(от старото поколение   Grinning)

току що гледах списъците за карнавала Sad пълна трагедия
79 088-потребители
1000 да са от Сф,а само 36 деца записани ooooh!
никой ли не иска да помогне на децата,а иначе на приказки из темите всички са №1 Tired

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 10:37 от `Деси`

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей ме на и мен тук Laughing Добре дошли на новите мами и техните деца (гледам още един Митко се появява Laughing) Hug
Деси аз за маскарада не съм се записала, защото нямам още представа дали ще сме в София тогава покрай празниците, но пък мога да пратя паричките и дори и да не идваме ще отидат при децата. В смисъл задължително ли трябва да дойдем Бифана думай?
Мира при Митко определено не е този вирус. Той просто има хрема гаааааааадна. Беше леко червено гърлото и нищо друго - няма темп., разстройство, повръщане...Днес пак бяхме при педи - абсолютно чисти гърди; спокойно и нормално гърло; хрема много по-добре, но не напълно и нови капки. ooooh! Нашето било "Градински сополи", които тя ми обяснява, че общо взето все ще си ги имаме и детето е абсолютно здраво и трябва да е на ясла #Crazy Та така в четвъртък Митко отново е на пангара и дано наистина дотогава хремата съвсем секне Praynig На Ния бързо оздравяване Hug Лек ден засега от мен  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 027
Честит рожден ден със закъснение на Дани, много здраве и усмивки   bouquet
Честито и на всички именници през изминалите дни   bouquet
Деси,   bouquet страхотна тема, просто нямам думи  Hug
Кажете за театъра, който е ходил! Ние искахме на "Червената шапчица" да ходим, но Стенли кашляше и не отидохме, но дано събота сме здрави и да отидем, че му обещах и само ме пита кога ще ходим  Tired
Привет на новите майчета  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 530
Разбира се, че не е задължително присъствието. Но е хубаво да дойдете, става страшен купон. Все пак не всички деца имат къде да се маскират. А това е един много добър повод. Та кой не обича да се маскира? Освен това и Дядо Коледа ще дойде. Не че правя реклама, но тези които са присъствали на миналогодишните купони, чакат с нетърпение таз годишния.
Деси, за съжаление се права. Но се надявам да напълним салона. Опитът показва, че най- много деца се записват два- три дена преди датата, за ужасТ на организаторите.
Освен това има много желаещи бебета, та сме се замислили, по- точно чакаме оферта от " Островът на съкровищата", да направим там третото коледно маскарадно бебешко парти  Party .

Общи условия

Активация на акаунт