Зима иде, сняг ще пада, а Люлин се стяга за маскарада

  • 20 820
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, ние ходихме на театър на Червената шапчица вчера беше много интересно и най - важното че успяхя да привлекат вниманието на моето дете защото той така 1 час на едно място малко трудно седи. Залата е добре уредена, постановката беше усъвременена и не беше точно куклен театър ами и с артисти.
 А за карнавала и ние ще искаме да се запишем.

# 31
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте Люлинчанки,
Деси, темичката е прекрасна! Моля се, живот и здраве, Март месец и ние да се запишем отпреде Simple Smile
На мама Дани, честит рожден ден, с малко закъснение! Много любов и да я радват нейните принцове!
Mis-Demeanor, ще ме светнеш на пролет виждат ли се мамчетата от 5ти и къде е сборния пункт.  Hug
Успешна седмица на всички!

# 32
  • Мнения: 9 973
rossykv,ти си кажи РД и ще те добавя,а после и бебчо като се роди Heart EyesПознавам една мама от 5м.,но тя казва,че там няма хубави градинки и ходи на кооперативния зад софийска баница(спирката на тролеите)

# 33
  • София
  • Мнения: 5 720
rossykv,добре дошла и леко бременеене! Praynig Hug
Аз съм от 4 ти и ако ти доскучае от сега пиши ми готова съм за компания Party
Иначе,ако знаеш алеята .... е там е пълно с мами и бебоци Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте мами и Благодаря за пожеланията, аз не открих новата тема и писах в старата , но сега ще почерпя и тук Wink

# 35
  • Мнения: 9 973
искам парнооооо! #Cussing outДетето пак е със сополи,щъка навсякъде,пипа..не мога да отоплявам на газ и ток,защото той ходи и пипа печките ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 211
Деси, мерси много. Моя РД е 31.07.1982 г. Мерси и за инфото за мамата от 5ти. Зад софийската баница има даже май и люлки и пързалки, ако не се лъжа, де...
Димяни, мерси за пожеланията! Аз още съм на работа и не остава много време за разходки, но излезна ли 45 дни преди термин, ще ти пиша Wink А, на кое викате алеята?  newsm78

# 37
   Привет от една -надничаща- от време на време мама.
  Деси,супер темичка си спретнала,от сума време не бях влизала толкова често,даже като гледам и старата дружина от преди 2 години се е разписала вече.Можеш да ни добавиш към живеещите в Люлин 1.И ако не мислиш,че е много затормозяващо,може би към рд на мамите да има и техни снимки,срам ме е като си помисля,че сигурно  всичките мами от първи ги познавам по физиономия,а не знам,че си пишем тук с тях.(освен Бифана и е Елка зелка).
   За карнавала съм сигурна ,че има много желаещи,но неизвестните са твърде много за след месец и повече,дали детето ще е здраво,дали по график ще се падне да съм на работа,нали може да дам пари,пък ако дойдем,добре,ако не,здраве да е.

# 38
  • Мнения: 9 973
    старата дружина от преди 2 години се е разписала вече 
Diyana Hug
Добре дошла на теб и на цялата стара люлинска дружина!
Много се изненадах днес като видях,че ти,Правда и другите се разписахте при нас.Преди време редовно четях темите,но след като застоя,аз реших да я възродя.
``И ако не мислиш,че е много затормозяващо,може би към рд на мамите да има и техни снимки,срам ме е като си помисля,че сигурно  всичките мами от първи ги познавам по физиономия,а не знам,че си пишем тук с тях.``-стига те да  дадат,никакъв проблем да ги сложа Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 2 437
Бифана в такъв случай ще преведа парички пък дано успеем да дойдем. Деси и аз искам парнооооо ама май няма (на всичкото отгоре нашият блок е в онзи списък с длъжниците и неизвестните са много Mr. Green) Сега гледах, че не е сигурно дали ще има парно в София освен ДГ, болници и у-ща. По този повод Галя, Dale в нашата градина има ли вече топло? Добре дошла и на бременната ни мама Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 2 530
мама МОНИ , по принцип на неуспелите да дойдат им даваме подаръците. Така че, ако не успеете, пак ще си получите подаръка и ще сте помогнали на децата от домовете. Но пък ще изпуснете купона, за това, дано успеете да дойдете.

# 41
  • Мнения: 9 973
Лека нощ ,отивам да гледам Бигчо  Sunglasses

# 42
  • София
  • Мнения: 5 720
Ние се приспахем вече и си гледам Биги! Sunglasses

Парното не го  мисля въобще Simple Smile отдавна съм скъсала с тях взаимотношенията и се отопляваме с климатици! Party

Лека на всички! Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 2 437

Парното не го  мисля въобще Simple Smile отдавна съм скъсала с тях взаимотношенията и се отопляваме с климатици! Party


А тези, които нямаме климатици кво ша праим а? Ще ви идваме на гости да топлите и нас Laughing
Абе много рано си лягат децата newsm78Само моят ли стои поне до 22 ч.? Хайде лека Hug

# 44
  • Мнения: 9 973
моето си ляга в 20:00ч..Оставете парното,ами ако спрат топлата вода? ooooh!ще се редим на опашка пред бойлера hahaha

Чухте ли,че ще правят групи в яслите за бебета от 3-9м..Само се чудя кой ще ги кърми Thinking

Общи условия

Активация на акаунт